لس آنجلس (CBSLA) – رانندگان در L. A. مترو منطقه باید آماده برای نورد بسته شدن جاده و عمده تاخیر ترافیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از منطقه چهار شنبه بعد از ظهر و شب برای یک رویداد جمع آوری کمک مالی و دیدار با مقامات محلی برای بحث در مورد برنامه ریزی برای بازی های المپیک 2028.

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند به مطبوعات قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی در پایگاه نیروی هوایی اندروز Feb. از 18 سال 2020 در مریلند قبل از پرواز به لس آنجلس. (گتی ایماژ)

رئیس جمهور رفتگان واشنگتن دی سی است و برنامه ریزی برای رسیدن L. A. فرودگاه بین المللی مدتی پس از 3 p. m. برای شروع چهار روز West Coast جمع آوری کمک های مردمی سفر.

در حالی که آقای ترامپ بود که در هوا سهشنبه, او در پاسخ به یک ویدیو ارسال شده به توییتر توسط L. A. شهردار اریک Garcetti هفته گذشته که در آن Garcetti و L. A. رئیس پلیس میشل مور تصریح کرد که این شهر را “هماهنگ نیست” با مقامات فدرال غیر قانونی مهاجرت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “شهردار در تلاش برای محافظت از بیگانگان غیر قانونی به خطر می اندازد زندگی عمومی و اجرای قانون است که باید برای به میدان رفتن برای دستگیری آن منتشر شد. او نباید اصرار illegals به ضرب و شتم سیستم او باید ترغیب آنها به خیال خود تبدیل کنید!”

این تصویری بود که در پاسخ به یک حرکت توسط کاخ سفید به ارسال 100 فدرال افسران از مرز به پناهگاه شهرستانها در سراسر کشور از جمله لس آنجلس.

پس از یک نیروی هوایی لمس کردن در بعد از ظهر سه شنبه او را برای اولین بار ملاقات با لا 2028 کمیته برگزاری مقامات در بورلی هیلز در اواخر بعد از ظهر. معلوم نیست اگر شهردار Garcetti خواهد شد و حضور در آن جلسه.

با توجه به کاخ سفید او پس از آن شرکت در یک میزگرد بحث با حامیان و کمک های مردمی شام به احتمال زیاد در Montage Beverly Hills hotel. هیچ ظاهر عمومی برنامه ریزی شده.

بورلی هیلز پلیس را تایید کرده اند چندین بسته شدن جاده.

زیر بسته خواهد شد از 3:30 بعد از ظهر تا 4:30 p. m. و دوباره بین 6:30 p. m. و 7:30 p. m.:

  • منطقه اطراف بلوار رابرتسون بین Whitworth درایو و Wilshire بلوار.
  • منطقه اطراف Wilshire بلوار بین رابرتسون بلوار & بورلی درایو.
  • این منطقه در اطراف هلال رانندگی بین Wilshire بلوار & N. بلوار سانتا مونیکا.

این بسته خواهد شد و از 12:00 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر:

  • بورلی رانندگی بین Wilshire بلوار و دیتون راه است.
  • کانن رانندگی بین Wilshire بلوار و دیتون راه است.
  • کلیفتون راه بین هلال درایو و درایو کانن.

این منطقه بسته خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 10 شب:

  • هلال رانندگی بین شمال و جنوب بلوار سانتا مونیکا.

بورلی هیلز اقامت Anthony De La Cruz گفت CBS2 او برای کار در اوایل دانستن آن خواهد بود دشوار است برای گرفتن در اطراف.

“من تا به حال قطعا طرح” دی لا کروز گفت.

در ضمن این گروه رد فاشیسم خواهد شد برگزاری یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض در 5:30 p. m. در بورلی باغ پارک واقع در 9439 بلوار سانتا مونیکا. زمانی که آقای ترامپ آخرین بازدید L. A. در ماه سپتامبر برای چند جمع آوری اعانه آن باعث درگیری بین حامیان و مخالفان.

آقای ترامپ برنامه ریزی شده است برای پرواز از سهل انگاری برای لاس وگاس در حدود 7:30 p. m. پلیس لس آنجلس گفت CBS2 آنها نیست و در عین حال باید یک لیست از امکان آزادراه تعطیلی.

آقای ترامپ را بازگشت به کالیفرنیا یکشنبه برای یک سفر به کالیفرنیا جایی که او را دیدار با “جامعه کشاورزی و آدرس نیاز به آب راه حل های” خانه رهبر اقلیت کنگره کوین مک کارتی که نشان دهنده منطقه گفت: در انتشار اخبار. بعد از چهارشنبه رئیس جمهور را در سفر به رانچو مایراج در کنار رودخانه شهرستان برای جمع آوری کمک های مردمی تفرج گلف و پذیرش میزبانی توسط اوراکل رئیس لری الیسون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im