رئیس جمهور تهمت ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود تحت پوشش در رنگ اسپری پس از Expletive, مبتذل, تصویر ناخوانا در آن

هالیوود (CBSLA) — رئیس جمهور تهمت ستاره در پیاده روی مشاهیر است تخریب شده است دوباره در پی حدود 20000 نفر راهپیمایی از طریق هالیوود یکشنبه شب.

تحت محاصره ستاره است که در واقع در امتداد بلوار هالیوود باقی مانده بود به طور کامل تحت پوشش در رنگ اسپری. “پل” بود که بنا به گزارش برچسب شده در این نزدیکی هست و یک کیسه آشکار سگ مدفوع باقی مانده بود را در بالا از سیاه کردن ستاره با توجه به گزارش. قبل از ستاره پوشانده بود اسپری رنگ تصاویر از ستاره نشان داد ناسزاهای و یک تصویر از دستگاه تناسلی ناخوانا بر روی ستاره.

این خرابکاری ظاهرا رخ داده در طول یک زندگی ماده مارس برگزار رپ, YG, نزدیک به دو هفته پس از جورج فلوید درگذشت در مدت کوتاهی پس از برگزاری گردن زیر زانو از مینه سوتا یک افسر پلیس است که پس از کار اخراج شده و به اتهام قتل درجه دوم.

ستاره بود شسته پاک صبح روز دوشنبه.

این آخرین هتک ابرو وارده بر این که رئیس جمهور دریافت به عنوان میزبان از “شاگرد.” پس از انتخابات خود را به ستاره شده است مخدوش توسط گردشگران و سگ ها, پوشش داده شده با “من مقاومت در برابر” برچسب تخریب با pickax پوشش داده شده با چرم faux میله های زندان و صلیب های شکسته ناخوانا بر روی آن. پیاده روی مشاهیر هالیوود بود و همچنین تحت پوشش در سال 2018 با تکراری از ستاره توسط یک جناح راست خیابان هنرمند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de