شاهزاده خانم و ابرقهرمانان فراوان در درایو از طریق شخصیت رژه

پارکینگ سیرز مرکز هافمن استتس بود پر از شاهزاده خانم و از ابرقهرمانان محبوب کودکان فیلم صبح روز شنبه در درایو-از طریق شخصیت رژه.

حدود 200 وسایل نقلیه پر از مردم زخم راه خود را از طریق یک سری از مخروطهای نارنجی رنگ و شخصیت های فیلم در پارکینگ بزرگ است. وجود دارد کمی از ترافیک به عنوان شاهزاده خانم دختر خوشگل از “زیبایی و هیولایی” درگیر بچه ها به عنوان آنها گذشته رفت.

                                                                                                                                                                                                                       

لباس شاهزاده خانم السا از “یخ زده” با یک کلاه گیس و لباس آبی 5 ساله میلا Derbak از Schaumburg شد همه لبخند او به عنوان gleefully صحبت از طریق پنجره ماشین با شاهزاده خانم دختر خوشگل (Janelle یوهان).

دیگر سرنشینان خودرو نیز در صحنه شامل میلا مادر جنیفر Derbak و مادر بزرگ, سپیده دم, Sopper همه Schaumburg.

بازیگران از شخصیت های شامل السا, آنا و اولاف از “یخ زده” خواب زیبایی Moana دختر خوشگل, Rapunzel, گل یاس, آریل, سیندرلا, تیانا, النا از Avalor وزوز سال نوری و چوبی از “داستان اسباب بازی” LOL تعجب سردستهزنان خواننده اپرا عروسک, مائوئی, کاپیتان هوک کاپیتان امریکا و مرد عنکبوتی.

این رویداد که با حمایت هرالد روزانه و شاهزاده خانم حزب در Schaumburg همچنین شامل یک impersonator از مجری جوجو سیوا یک DJ بازی بچه ها’ مورد علاقه های شما و اجرای موسیقی توسط انتخاب شخصیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de