شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط توقف عملیات 2 ماه با توجه به شیوع کروناویروس

سانتا کلاریتا (CBSLA) — شاهزاده خطوط کروز می گوید آن است که به طور داوطلبانه توقف آن جهانی کشتی برای عملیات بعدی 60 روز در میان شیوع کروناویروس.

مکث در عملیات را تحت تاثیر قرار cruise line 18 کشتی ها برای دو ماه تأثیر سفرهای خروج مارس 12 به 10 مارس. کشتی که در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به در پنج روز آینده ادامه خواهد داد به بادبان اما سفرهای است که گسترش فراتر از مارس 17 به پایان خواهد رسید و در مناسب ترین مکان برای مهمانان سانتا کلاریتا مبتنی بر خط کروز گفت.

مهمانان که در حال حاضر به پرداخت برای کروز در طول 60 روز غیر از عمل می توانید با قرار دادن پول نسبت به آینده کروز خود را انتخاب. شاهزاده Cruises می گوید آن را به اضافه کردن یک “سخاوتمندانه” آینده کروز اعتباری بهره مند است که می تواند به کرایه های کروز به عنوان یک انگیزه.

شاهزاده Cruises برنامه ای برای تنظیم بادبان دوباره در آوریل 11.

دو شاهزاده خانم کروز خطوط کشتی الماس شاهزاده و شاهزاده خانم هم تا به حال ده ها تن از مسافران تست مثبت برای coronavirus باعث قرنطینه از هر دو کشتی در دریا برای روز. هزاران نفر از مردم پس از آن قرنطینه و هفت مسافر از شاهزاده بزرگ فوت کرده اند. چند مورد از کروناویروس که نابود و لگدمال شده در کالیفرنیا و هاوایی, ایلینوی, یوتا, نوادا و کانادا شده اند مربوط به Grand شاهزاده خانم.

شاهزاده خانم کروز خطوط اعلام می آید در پی وایکینگ تعلیق آن رودخانه و اقیانوس کروز عملیات تا زمانی که ممکن است. وایکینگ رئیس Torstein هاگن گفت: این شرکت به تازگی آن را کشف کرده بود یک رودخانه کروز مهمان در جنوب شرقی آسیا بود که در معرض COVID-19 در حالی که در حمل و نقل بین المللی شرکت هواپیمایی.

وایکینگ می گوید آن را تعلیق آن embarkations از 12 مارس تا آوریل 30. مهمانان که در حال حاضر به پرداخت برای یک سفر در طول زمان است که قاب ارائه خواهد شد انتخاب یک آینده کروز کوپن به ارزش 125 درصد از آنچه که آنها در حال حاضر پرداخت یا بازپرداخت کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im