شاهزاده Cruises گسترش تعلیق سفر دریایی در میان Coronavirus همه گیر

سانتا کلاریتا (CBSLA) — Princess Cruises است گسترش تعلیق چند تا از آن کشتی در نور مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

عمل امر برای همه کشتی قایقرانی به و از استرالیا در با شکوه شاهزاده خانم شاهوار, شاهزاده خانم, یاقوت کبود, شاهزاده خانم, شاهزاده خانم دریا و خورشید شاهزاده خانم از طریق Oct. 31, 2020.

همه سفر دریایی در آسیا, کارائیب, کالیفرنیا, سواحل هاوایی, مکزیک, کانال پاناما, قطب جنوب و آمریکای جنوبی و ژاپن و تاهیتی/اقیانوس آرام جنوبی لغو شده است از طریق Dec. از 15 سال 2020 است.

سانتا کلاریتا شرکت از شرکت های تابعه مستقر در میامی-کارناوال شرکت تصمیم به دلیل “ادامه داد: پیشرفت COVID – 19 و مربوط به تصمیم گیری های مختلف دولت, مقامات بهداشت و درمان و شرکت های هواپیمایی با توجه به محدودیت های مسافرتی.”

“ما به اشتراک بگذارید در مهمان ما ناامیدی در لغو این cruises” گفت: Jan Swartz, Princess Cruises جمهور. “ما مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که ما می توانیم بازگشت به سفر و شادی را به ارمغان می آورد به همه کسانی که کروز.”

مهمانان پرداخت می شود که شاهزاده خانم کامل خواهد شد که گزینه ای برای دریافت اعتبار برای آینده کشتی به علاوه پاداش اضافی اعتباری از 25% کرایه های کروز.

برای مهمانان که نه به طور کامل پرداخت خواهد شد دریافت بازپرداخت برای پول در حال حاضر در سپرده و پاداش تطبیق اعتباری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر سفر از طریق مه 1 2022.

کامل بازپرداخت می تواند درخواست از طریق فرم آنلاین و باید دریافت شده توسط Aug. 31, 2020.

اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.princess.com.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de