پریتزکر: All K-12 مدرسه باید شروع روز سه شنبه از طریق مارس 30

زندگی به سرعت در حال تغییر — در کوتاه مدت — برای هزاران نفر از ایلینوی دانش آموزان و خانواده های آنها به مدارس, نزدیک به tamp پایین گسترش COVID-19 coronavirus.

در طول یک جمعه توجیهی رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر دستور داد تمام کودکستان تا 12-کلاس های عمومی و خصوصی مدارس به موثر شنبه تا مارس 30.

                                                                                                                                                                                                                       

تعطیلی مدرسه ها “کار درست را انجام دهید برای محافظت از ما دانش آموزان و معلمان” Pritkzer گفت. “اجازه دهید من روشن شود من درک جاذبه این عمل و آنچه در آن به معنی برای هر جامعه در دولت ما. همه از این گزینه باید آبشاری اثر است.”

این حرکت در آمد از بازیکنان بزرگ مانند شیکاگو و راکفورد archdioceses مین Township High School District 207 شمال حومه دبیرستان منطقه 214 کامی-Schaumburg دبیرستان منطقه 211 و برينگتن مور واحد سطح منطقه 220 در حال حاضر ساخت که تماس بگیرید.

منطقه 214 سرپرست دیوید Schuler گفت که او تصمیم به لغو کلاس های “از فراوانی از احتیاط و با مشورت با متخصصان پزشکی و منطقه مدرسه منطقه رهبران.”

چهارده موارد جدید COVID-19 یک بیماری تنفسی است که می تواند باعث پنومونی نیز دقیق در جمعه هست و نه در شیکاگو چهار در طبخ شهرستان و یکی در شهرستان لیک.

                                                                                                                                                                                                                       

هنگامی که افراد سالم کمتر از 60 قرارداد COVID-19 خود موارد معمولا خفیف و کودکان به نظر نمی رسد که مستعد ابتلا به بیماری های پژوهش حاضر نشان می دهد.

“این بسیار مهم است بخشی از ما بزرگتر اجتماعی فاصله تلاش. علاوه بر کودکان و نوجوانان مبتلا به ضعف سيستم ايمنی سیستم ما معلمان مدیران و پدر و مادر و جمعیت بزرگتر به نظر” پریتزکر گفت.

کاهش منحنی بیماری — کاهش نرخ انتقال برای جلوگیری از افزایش قریب به اتفاق در موارد — کمک خواهد کرد که بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران از بودن سبب, مقامات گفت.

دولت سرپرست آموزش و پرورش دکتر کارمن I. آیالا به نام اپیدمی “یک رویداد بی سابقه ای در طول عمر ما و ما را از این طریق دریافت کنید با هم. من می خواهم ما معلمان و دانش آموزان ما و خانواده های ما می دانیم که این دولت آمریکا با هیئت مدیره آموزش و پرورش باز است و در اینجا برای کمک به.”

                                                                                                                                                                                                                       

ایلینوی فدراسیون معلمان نیز منتشر شد بیانیه ای در حمایت از پریتزکر حرکت — و انتقاد از قبل قانونگذاران اقدامات.

“این یک تاریخی و تصمیم گیری های دشوار اما, آن است که مسئول برای اطمینان از سلامت دانش آموزان ما هیات ها و جوامع افتاده است ، “معلمان در حال ایجاد فرصت های یادگیری برای نگه داشتن بچه ها درگیر و به حداقل رساندن هر گونه یادگیری از دست دادن اما COVID-19 نشان داده است عمیق تر مسائل است که نیاز به خطاب. ریاضت بودجه از سال گذشته در حال آمدن به خانه به جای شب بسر بردن و در حال حاضر ما در حال پرداخت بهداشت عمومی قیمت. ما باید از این یاد بگیرند.”

دولت نیز متعهد به ارائه وعده های غذایی برای کودکان در ناهار رایگان برنامه از طریق تحویل و یا پدر و مادر وانت.

در حالی که برخی از مدارس سقوط به یادگیری الکترونیکی برنامه ها و وعده پدر و مادر جزئیات بیشتر بعد از دیگران به نظر می رسد آماده برای رفتن.

پنج شنبه است که در حال حاضر یک برنامه ریزی کردن روز برای برخی از دانش آموزان به دلیل از روز انتخابات.

McHenry County کالج و کالج هارپر نیز گفت: آنها را نگه نمی کلاس. مدارس دیگر در میان مه شکستن تعطیلات که تا حدودی برطرف گذار.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شیکاگو مشخص آن بسته شدن مدارس کاتولیک آن را به اجرا در طبخ و دریاچه شهرستانهای عنوان “موقت” به جای ارتکاب به یک مقدار خاص از زمان است.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم مقامات اشاره کرد و از مدارس کاتولیک و دیگر رهبران هماهنگی پشتیبانی گسترده به خانواده ها و دانش آموزان بیشترین نیاز در حالی که کار علمی خواهد بود انتظار به پایان خواهد رسید از طریق الکترونیکی و یا جایگزین یادگیری است.

منطقه 211 سرپرست دن Cates مشخص شده منطقه خود را برای برنامه های یادگیری الکترونیکی در نامه ای به والدین و دانش آموزان جمعه.

“با e-learning روز ما در حال ساخت هر تلاش برای ارائه کیفیت تجارب یادگیری و حفظ ارتباط و مراقبت است که ما مربیان و کارکنان ارائه دانش آموزان ما” Cates گفت.

“E-learning ارائه خواهد شد فرصت برای دانش آموزان باقی می ماند درگیر در یادگیری خود و با اعضای هیات ما در طول یک دوره به چالش کشیدن است که می تواند فراتر از یک زن و شوهر از روز.”

• هرالد روزانه تحریریه Marni Pyke کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de