SPRINGFIELD بیمار است. — رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در زمان غیر معمول گام پنجشنبه پیشگیرانه پر کردن طرح دعوی در دادگاه برای اطمینان از مدرسه کودکان سایش پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus هنگام بازگشایی مدارس در چند هفته.

عمل ثبت اواخر روز پنجشنبه در Sangamon County مدار دادگاه توسط دولت دادستان کل به دنبال یک قاضی را تصویب پریتزکر را که دانش آموزان, معلمان و کارکنان سایش پوشش بیش از دهان و بینی در میان دیگر اقدامات برای کاهش شانس است که بسیار مسری است و به طور بالقوه کشنده ویروس می تواند گسترش.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œAs پدر من ارسال فرزندانم به مدرسه ای که در آن پوشش صورت لازم نیست به این دلیل که علم روشن است: پوشش صورت مهم برای جلوگیری از گسترش coronavirus’� پریتزکر گفت: در یک بیانیه آماده.

آن را نمونه ای برای فرماندار برای حضور در دادگاه به عنوان یک متهم به دنبال اعتبار از یک سیاست و یا عمل است. در این مثال هیچ طرح دعوی در دادگاه واصل شده است اما در یک مدرسه عمومی منطقه و خصوصی دو آکادمی را به اطلاع دولت آمریکا با هیئت مدیره آموزش و پرورش است که پریتزکر دیگر قدرت تحت حکومت اضطراری-ساخت نیاز به ماسک صورت در مدارس و خواهد شد که آنها خود را در حال توسعه قوانین ایمنی.

از آن زمان به جلوتر از موضوع ان Spillane, پریتزکر ارشد مشاور حقوقی آسوشیتدپرس گفت.

‘œStudents نیاز به آماده شدن پدر و مادر نیاز به دانستن آنچه در آینده مدیران نیاز به دستورالعمل. سردرگمی در این کارها منجر به خطر’� اسپیلین گفت. ‘œWe در حال ارسال سیگنال است که این مسئله نه برای بحث. فرماندار ندارد یک گزینه است.’�

یک وکیل به نمایندگی از Hutsonville جامعه واحد مدرسه منطقه شماره 1 در جنوب شرقی ایلینوی Parkview مسیحی آکادمی در یورکویل و خانواده ها از ایمان مسیحی آکادمی در چننهن نامه نوشت و در ماه گذشته به هیئت دولت توضیح داد که Illinois دیوان عالی کشور حکم در یک سال 1922 مورد که دولت نمی تواند قوانین ‘œwhich صرفا تمایل به جلوگیری از’� گسترش بیماری های عفونی به خصوص اگر ‘œarbitrary و غیر منطقی.’�

                                                                                                                                                                                                                       

توماس DeVore از گرینویل همچنین اشاره کرد که پریتزکر گفته وجود ندارد اجرای قانون برای متخلفان از این دستورالعمل که DeVore معتقد نوبت ‘œrules’� به ‘œrecommendations.’� او بازگشت پیام به سمت چپ در دفتر کار خود پس از ساعت پنج شنبه.

با موجی گسترش COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus پریتزکر در مارس 13 دستور مدارس دولتی بسته – در نهایت برای بقیه مدت است. با وجود یک سیما از موارد در ایلینوی نگرانی وجود دارد در اینجا و به ویژه در سایر نقاط کشور که در آن صورت تعداد در حال افزایش دوباره در مورد بازگشایی کلاسیک مرکز جامعه مدرسه در سن که در آن مردم می خواست به پوشیدن ماسک صورت اقامت 6 فوت از هم جدا و بهداشت پروتکل به طور چشمگیری.

پریتزکر در ماه ژوئن منتشر شده از مجموعه ای از دستورالعمل ها برای امن جماعت در مدارس از کودکستان تا دانشگاه, اما در میان دیگران, دولت عمده ترین معلمان اتحادیه های کارگری ادامه داد: نگرانی در مورد حفظ تراکم کلاس های درس در راهروها و زمین های بازی امن.

با مقامات بهداشت عمومی اعلام 25 اضافی میر پنج شنبه در میان 1,257 به تازگی تایید کرد COVID-19 موارد دولت در حال حاضر از دست 7,251 زندگی به ویروس مربوط به عوارض است. حدود 160,000 آلوده شده اند; ده ها هزار نفر از کسانی که بهبود یافته اند.

                                                                                                                                                                                                                       

مخالفان که قلم در دولت گفتن آنها چه بپوشند و چگونه به عمل در آورده کشش بهار گذشته زمانی که حزب جمهوری خواه در کنگره دارن بیلی از Xenia, نمایندگی DeVore, برنده مات و پیروزی در خشت شهرستان در برابر پریتزکر با این استدلال که توانایی های خود را تحت قانون دولت برای تحمیل قوانین اضطراری به پایان رسید و پس از 30 روز در مارس 8.

با وجود این واقعیت است که آن را تنها به بیلی و حکم مانع چالش های بیشتر حامیان گرفته اند تا اتهام. DeVore اعلام کرده است دولت از طرف افراد و موسسات خرده فروشی و در حال حاضر مدارس که آنها برنامه ریزی نمی منطبق هستند.

___

آنلاین

پریتزکر دولت guildelines برای بازگشایی مدارس K-12: https://bit.ly/3hT6FJv

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de