پریتزکر: Madigan باید استعفا دهد اگر اتهامات توسط فدرال, ComEd درست

در یک حرکت با پیامدهای زمین لرزه برای دولت سودمند غول ComEd التماس کرد گناه را به رشوه خواری در پرونده مربوط به مجلس Michael Madigan و پرداخت خواهد شد $200 میلیون دلار جریمه به آمریکا وکیل برای منطقه شمال ایلینوی جان Lausch جمعه اعلام کرد.

در همین حال رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر می گوید اگر این اتهامات در مورد Madigan هستند درست است که سخنران باید استعفا دهد.

                                                                                                                                                                                                                       

“اگر این اتهامات از تخلف توسط بلندگو درست است هیچ سوال وجود دارد که او را به خیانت به اعتماد عمومی و او باید استعفا دهد” پریتزکر گفت: در طول یک ظهر رویداد در پورشه.

پریتزکر گفت که او “عمیقا آشفته” و “خشمگین” در مورد چه چیزی است که گزارش شده است.

“سخنران بسیاری که او نیاز به پاسخ برای به مقامات به محققان و مهمتر از همه به مردم ایلینوی” فرماندار گفت: در طول یک رویداد بود که سازمان به بحث در مورد شغل برای جوانان است.

ComEd مقامات بستری برای ارائه و یا ارائه مشاغل قرارداد subcontracts و پرداخت آن بهره مند Madigan و یا همکاران خود را بیش از یک دوره از هشت سال, مقامات گفت.

طرح “برای نفوذ و پاداش رسمی تلاش برای کمک به ComEd با توجه به قانون مربوط ComEd و کسب و کار” دادستان گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

“ComEd اعتراف کرد که تلاش خود را برای نفوذ و پاداش های سطح بالا انتخاب رسمی آغاز شد و در یا در اطراف 2011 و ادامه داد: از طریق در یا در اطراف 2019” یک دادگاه پر متحده است.

تشکیل پرونده بعد از شناسایی رسمی به عنوان سخنران از ایلینوی خانه بدون استفاده از خوش نام.

“در آن زمان ایلینوی مجمع عمومی در نظر گرفته لوایح و تصویب قوانین است که تا به حال تاثیر قابل توجهی در ComEd عملیات و سودآوری از جمله قانون که تحت تاثیر روند قانونی استفاده می شود برای تعیین نرخ برق ComEd به اتهام مشتریان خود است.”

Madigan شده است با عنوان جرم جنایی متهم شده است. او شده است در بلندگو برای همه اما دو سال پس از سال 1983.

این وضعیت صحبت می کند حجم در مورد فساد در ایلینوی Lausch گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از Dirksen ساختمان فدرال در شیکاگو است. او در توصیف یک “decadeslong طرح فساد مربوط به مدیریت ارشد در یک شرکت خدمات عمومی و رهبران دولت در دولت است.”

طرح trickled به ComEd مشتریان را قادر می سازد افزایش نرخ دادستان گفت. “این نشان می دهد تا چه حد در رسیدن به فساد می تواند به” اف بی آی شیکاگو نماینده ویژه-در-شارژ Emmerson Buie جونیور گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

Madigan سازی مطلوب قانون برای ComEd و همچنین تحت تأثیر قانونگذاران دادستان گفت. این شرکت به آن اعتراف هماهنگ استخدام و قرارداد Madigan cronies حتی “در موارد که در آن این افراد انجام شده کم و یا هیچ کار است که آنها ظاهرا استخدام ComEd به انجام. “

ComEd همچنین اظهار داشت: در آن قرار داده شده یک Madigan نماینده در هیئت مدیره و استخدام کارآموزان ساکن در بلندگو شیکاگو بخش است.

شیکاگو سان-تایمز گزارش داد که پرداخت غیر مستقیم به Madigan همکاران که انجام شده کم و یا هیچ کار برای Madigan بالغ بر بیش از 1.3 میلیون نفر از سال 2011 تا سال 2019.

پریتزکر گفت: اتهامات اعتصاب در هسته از چه خدمات عمومی به معنی. او گفت: خدمات عمومی تماس بالا است که در آن مقامات منتخب در خدمت “با اعتماد مقدس برای قرار دادن مردم ،

در ضمن پریتزکر گفت: او اصرار Madigan به طور کامل با این تحقیقات همکاری و پاسخ تمام سوالات را به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در حالی که در پاسخ به یک خبرنگار سوال پریتزکر گفت: آن را “بسیار ناراحت کننده” برای فکر کردن در مورد “امکان مردم ارتکاب این نوع از نادرست.”

“افرادی که در خدمات عمومی نیاز به زندگی می کنند تا به درستی از این کار این است که آنها خواسته به انجام” پریتزکر گفت. “بنابراین من می خواهم گفت … اگر آن را معلوم است که اینها درست است او را برای رفتن به مجبور به استعفا شد.”

ComEd مورد نیاز است برای ادامه کمک به دادستان در جریان مبارزه با فساد مالی و افزایش انطباق آن برنامه به همراه ارائه گزارش سالانه به دولت مربوط به انطباق.

به دیگر اشخاص درگیر در جنایت مشابه “ما را پیدا خواهد کرد شما” IRS بخش تحقیقات جنایی-شیکاگو نماینده ویژه-در-شارژ کتی A. Enstrom گفت. “این خیلی دیر به در سمت راست از قانون است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de