پریتزکر سفارشات پرچم به در نیمه کارکنان برای Juneteenth

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: او سفارش پرچم کاهش مییابد و در ایلینوی به مناسبت Juneteenth در ژوئن 19.

Juneteenth قدیمی ترین و شناخته شده جشن بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده است.

                                                                                                                                                                                                                       

رئیس جمهور آبراهام لینکلن امضا رهایی اعلام, آزادی بردگی مردم موثر ژانویه 1863 اما آن را تا دو سال بعد در 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان فرود در گالوستون تگزاس با اخبار جنگ داخلی به پایان رسید و بردگان بودند در حال حاضر رایگان.

جشن ژوئن 19 نامیده می شد Juneteenth و رشد به عنوان فرزندان به بردگی گرفته شده مردم آن را به عنوان روز استقلال در تگزاس است. و سپس آن را گسترش به کشورهای دیگر شده است و جشن هر سال پس از.

در بیانیه سخنگوی رژیم صهیونیستی است. پریتزکر گفت: “فرماندار متعهد به احترام به هر دو جشن Juneteenth و ادای احترام به کسانی که جان خود را از دست با کاهش پرچم افتخار در آنها است. فرماندار رسمیت می شناسد که در حال حاضر بیشتر از همیشه Juneteenth روز است که به ما یادآوری می کند که مبارزه برای عدالت و برابری در سراسر کشور است و در حالی که ما جشن پایان برده داری ما نیز باید تشخیص نژادپرستی نظاممند است که وقت و زمان دوباره پرورش آن سر زشت و افتخار حافظه از کسانی که فوت کرده اند تنها به دلیل رنگ پوست خود را. “

زودتر از شنبه, دولت, Rep. LaShawn فورد, ایلینوی در مجلس سنا رئیس جمهور همین هارمون و دولت از سوی دیگر ، کیمبرلی Lightford در میان کسانی که به نام فرماندار به منظور پرچم کاهش “در به رسمیت شناختن آن از دست داد به نفرت و نژادپرستی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de