پریتزکر می گوید ایلینوی نیاز 38,000 بیشتر تخت برای COVID-19

SPRINGFIELD بیمار است. — رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در روز سه شنبه مشخص شده اقدامات لازم برای پیدا کردن ده ها هزار نفر از تخت بیمارستان برای COVID-19 بیماران طی دو هفته آینده در حالی که در ادامه به گسترش ظرفیت برای تست برای رمان coronavirus میان یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر ادعا 16 ایلینویز زندگی می کند.

از حزب دموکرات گفت: در جلسه توجیهی روزانه که دولت نیاز تقریبا 38,000 اضافی تخت بیمارستان از جمله بیش از 9000 در بخش مراقبت های واحد همراه با نزدیک به 5000 هواکش – بیش از دو موجود در دولت در حال حاضر.

                                                                                                                                                                                                                       

ایلینوی وزارت بهداشت اعلام کرد 250 موارد جدید به طور بالقوه مرگبار تنفسی بیماری 19% پرش به کل از 1,535. وجود دارد چهار اضافی مرگ و میر گزارش روز سه شنبه.

‘œWe فراتر از لحظه ای که در آن تست به تنهایی می تواند ما سلاح اولیه در برابر این ویروس’� پریتزکر گفت. ‘œWe نمی توانید فقط تست ما به درمان است.’�

مقامات بهداشت عمومی گزارش می دهند که بیش از نیمی از این ایالت 28,600 تخت بیمارستان را اشغال کردند. حدود 30 درصد از 2,200 هواکش در حال استفاده است.

پریتزکر گفت: ایلینوی گارد ملی راه اندازی تریاژ مراکز خارج از موجود بیمارستان برای ارزیابی بیماران بالقوه. و دولت او است ارزیابی بسته بیمارستان است که می تواند به طور موقت دوباره باز کرد.

شهردار لری Lightfoot اعلام کرد روز دوشنبه یک ظرف برای ذخیره هزاران نفر از اتاق های هتل برای بیماران مبتلا به موارد خفیف COVID-19.

پریتزکر گفت: های موجود در بیمارستان ها نیز نیاز به تجهیزات بیشتر و مقامات دولتی همچنان به جستجو برای آن در سراسر جهان است. پریتزکر گزارش داد که پس از صحبت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه در کاخ سفید گفت: مردم در بخش بهداشت و درمان است که دولت را دریافت 300 هواکش و 300,000 محافظ ماسک صورت در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de