پریتزکر نشانه های رای-توسط-mail گسترش

اسپرینگفیلد — هر کسی که بازیگران در یک رای گیری در سه سال گذشته و یا کسانی که ثبت نام برای رای دادن و یا تغییر آدرس پس از مارس اولیه ارسال خواهد شد یک برنامه برای رای دادن از طریق پست در Nov. 3 انتخابات.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر امضا لایحه گسترش این برنامه در روز سه شنبه. در اخبار انتشار پریتزکر دفتر گفت: این برنامه با هدف حصول اطمینان از “امن و مشارکت فعال در سال 2020 به طور کلی انتخابات در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.”

                                                                                                                                                                                                                       

اندازه گیری نیز گسترش می یابد اولیه رای گیری ساعت دائم در حوزه های رأی گیری می کند و روز انتخابات یک دولت تعطیلات.

انتخابات محلی مقامات باید ایمیل یا برنامه های کاربردی به رای دهندگان که بازیگران یک انتخابات در سال 2018 انتخابات عمومی 2019 تثبیت انتخابات و یا 2020 به طور کلی اولیه انتخابات به عنوان رای دهندگان که ثبت شده یا تغییر آدرس پس از مارس اولیه. هر واجد شرایط رای دهندگان که ارائه یک برنامه توسط Oct. 1 خود را دریافت خواهید کرد رای گیری توسط Oct 6.

“ارسال رای توسط برنامه های کاربردی ایمیل به ساکنان که شرکت کرده اند در انتخابات اخیر اجازه خواهد داد که بیشتر مردم به ورزش است که حق را از ایمنی از خانه های خود و کمک به کاهش گسترش COVID-19 در جوامع ما” پریتزکر در انتشار اخبار گفت.

این تغییرات با حمایت خانه دموکراتیک زنان حزبی و حمایت تشکر. کلی برک همیشه سبز پارک دموکرات و سناتور. جولی Morrison, دریاچه, جنگل دموکرات.

“این COVID-19 همه گیر ایجاد کرده است بسیاری از چالش ها اما مشارکت در انتخابات نوامبر نباید یکی از آنها” برک دستیار رهبر اکثریت در مجلس در بیانیه ای گفت:. “فقط به عنوان ما گرفته اند احتیاطی را خرید, سفر و سایر وظایف روزمره امن تر ما نیز باید اقدامات احتیاطی و تنظیمات را به اطمینان حاصل شود هر کس می تواند با خیال راحت از حق رای خود.”

                                                                                                                                                                                                                       

جمهوری خواهان با این حال استدلال کرده اند که این برنامه است و مستعد ابتلا به تقلب.

در ایالت ایلینوی در مجلس سنا بحث طبقه در ماه گذشته خواهان پرسش های مطرح شده در هزینه های ورودی از شهرستان کارمندان امنیت سایت های جمع آوری و ارسال خودکار از رای گیری برنامه های کاربردی.

سناتور. پل Schimpf یک واترلو جمهوری خواه استدلال این لایحه ایجاد یک سیستم با “مهم” هزینه های غیر ضروری هستند که با توجه به اینکه ایلینوی در حال حاضر اجازه می دهد تا هر شهروند برای رای دادن از طریق پست. وی افزود: این امر نیز در جای خود یک “بار قابل توجه” در انتخابات محلی مقامات او همچنین استدلال شده اند قادر به ارائه به اندازه کافی ورودی.

ایلینوی دولت هیئت مدیره از انتخابات و پرونده مالی گفت: توجه داشته باشید که اگر این لایحه مقررات به طور کامل اجرا شده توسط هر انتخابات محلی قدرت آن را خواهد خورد تا هر دلار به بیش از $16.7 میلیون دولت دریافت خواهد کرد از فدرال مراقبت در قانون انتخابات.

این قانون نیز نیاز به ایلینوی دولت هیئت مدیره از انتخابات برای: پست یک نرم افزار برای یک رای از طریق پست رای گیری در وب سایت خود را; امکان جدید ثبت نام برای درخواست رای-با-پست الکترونیکی رای گیری در هنگام تکمیل ثبت نام آنلاین; ارائه اخطار به مسئولين انتخابات در مورد انطباق با قانون جدید و اتخاذ قوانین اضطراری به ارائه بازپرداخت هزینه های مربوط به سال 2020 به طور کلی انتخابات وارده به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و شرایط جدید است.

                                                                                                                                                                                                                       

این قانون همچنین افزایش استاندارد برای رد یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری که نیاز به محلی مقامات مسئول در امر انتخابات برای تعیین دو حزبی پانل سه انتخابات قضات به منظور بررسی رای دهندگان امضا و اعتبار از رای گیری. قبلا تنها یک انتخابات قاضی این اراده است.

همچنین طبق قوانین جدید دائمی شعبه رای گیری در مکان های مورد نیاز برای باز کردن از 8:30 صبح تا 7 بعد از ظهر در روزهای هفته و از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات زود هنگام رای گیری. منظقه رای گیری اجازه می دهد رای دهندگان به پر کردن برگه های رای در خارج از محل رای نیز مجاز است.

اتمام رای-با-پست الکترونیکی رای گیری را می توان بازگشت و در مجموعه جدید سایت که HB 2238 نیاز به قفل و باز تنها توسط مقامات مسئول در امر انتخابات.

این قانون نیز نیاز به انتخابات محلی مقامات برای ایجاد یک مرکز رای گیری سایت که در آن هر کسی که زندگی در صلاحیت این دادگاه می تواند رای بدون در نظر گرفتن حوزه.

قوانین جدید بلافاصله و اعمال تنها به 2020 انتخابات عمومی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de