پریتزکر خواستار استفاده از پوشش صورت به عنوان دولت گزارش 954 بیشتر COVID-19 موارد

مقامات بهداشتی دولت گزارش یکی دیگر از 954 تایید موارد COVID-19 روز یکشنبه نیز به عنوان یکی دیگر از 20 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

این گزارش می رسد یک اجرا از سه روز متوالی با مورد مجموع با شکوه 1,000 هر چند از آن است که به طور معمول برای ارقام کمتری را در روزهای یکشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

در میان مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه 14 ساکنان Cook County دو از DuPage County و یکی از شهرستان خواهد شد.

در تمام دولت در حال حاضر تایید 153,916 COVID-19 موارد پس از وقوع آغاز شد و 7,187 مرگ و میر.

اعلام هفت روز ایالتی رای مثبت می ایستد در 3 ٪ تا از 2.3% آخرین یکشنبه.

همانطور که از شنبه شب 1,342 نفر در ایالت ایلینوی گزارش شده بود در بیمارستان با COVID-19, 311 از آنها در بخش مراقبت های واحد و 127 در, پنکه, مقامات گفت. که از 10 بیشتر در بيماران بستری نسبت به گزارش روز شنبه.

پس از گزارش کمترین تعداد مرگ در بیش از سه ماه در روز یکشنبه در این دولت شاهد یک افزایش پایدار در روزانه موارد با 1,317 روز جمعه گزارش داد در بیش از یک ماه است.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر اذعان کرد افزایش آمار و ارقام در یک جفت توییتهایی یکشنبه.

“ما همچنان نگران آن است که موارد در حال افزایش است و مثبت شدن نرخ ومیگوید تا” پریتزکر نوشت: صبح روز یکشنبه. “حالا بیشتر از همیشه ما باید با تکیه بر آنچه علم به ما گفتن. پوشیدن صورت پوشش یک ابزار موثر در مبارزه با (COVID-19).”

“من می دانم که هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی اما ما نمی توانیم آرزو دور ویروس و یا تظاهر این بیماری همه گیر است. آن را نمی,” او بعدها اضافه شده است. “همه ما باید برای انجام بخشی از ما. کمتر بهانه. بیشتر چهره پوشانده اند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de