دادستان سوال ایتالیا با کونته بیش آهسته ویروس مستندات

رم — ایتالیایی برتر جوزپه کونته است که مورد سوال توسط دادستان بررسی عدم coronavirus مستند از دو شهر در لومباردی را برگامو استان است که تبدیل به یکی از سخت ترین ضربه از مناطق کشور شیوع.

پزشکان و virologists باید گفت دو هفته تاخیر در quarantining الزانو و نمبرو مجاز ویروس به گسترش در برگامو که دیدم 571 درصد افزایش در مرگ و میر بیش از حد در ماه مارس در مقایسه با متوسط پنج سال گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

منجر دادستان ماریا کریستینا روتا وارد با یک تیم از مشاوران صبح روز جمعه در لیگ برتر را در رم پالازو Chigi. در علاوه بر این به کونته او انتظار می رود به سوال بهداشت و داخلی وزیران. قبلی روز روتا به مصاحبه رئیس برتر موسسه سلامت.

تا به امروز هیچ بوده است و تحت بررسی قرار داده و معلوم نیست چه اگر هر گونه جنایی سرزنش اختصاص داده خواهد شد به مقامات دولتی برای تصمیمات گرفته شده یا نه در زمانی کانون در اروپا شیوع.

در میان چیزهای دیگر, کاوشگر است که به دنبال این که آیا آن کاهش یافت و به دولت ملی در رم یا لمباردی مقامات منطقه ای برای ایجاد یک به اصطلاح “œred منطقه” در اطراف این دو شهر.

پس از مصاحبه لمباردی مقامات منطقه ای در ماه گذشته روتا گفت: به نظر می رسد این ملی مسئولیت دولت است. اما کونته است با اشاره به هنجارهای که نماینده چنین اختیارات به مناطق و اشاره کرد که مناطق دیگر برقرار کرده اند ‘œred مناطق” خود به خود.

                                                                                                                                                                                                                       

ایتالیا و ثبت آن در اول داخلی مثبت مورد Feb. 21 در لمباردی, استان لودی. ده شهرهای استان و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از شهرها خارج لومباردی بودند بلافاصله قفل شده توسط دولت ملی به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش. الزانو و نمبرو ثبت نام خود را برای اولین بار موارد مثبت دو روز بعد در فوریه. 23 اما دولت نمی قرنطینه آنها را به مدت دو هفته تا تمام لمباردی قفل شده بود 7 مارس.

پرسید: اگر در حقیقت او باید قفل شده را هر چه زودتر کونته گفت: La Stampa روزانه برای یک داستان جمعه بود که او در صلح با تصمیمات گرفته شده است. ‘œI عمل بر اساس علم و وجدان” او گفت: به نقل از.

در مارس 3, برتر موسسه بهداشت توصیه می شود ‘œred منطقه” در اطراف الزانو و نمبرو. اما در همان روز برگامو شعبه ایتالیا پیشرو در کسب و کار لابی Confindustria ترویج یک زبان به یک کمپین رسانه های اجتماعی به معنای اطمینان برگامو بین المللی شرکای صنعتی.

این #BergamoIsRunning کمپین اصرار وقوع بود هیچ بدتر از جاهای دیگر که “œmisleading احساس’� بالای آن تعدادی از عفونت شد و با توجه به تهاجمی تست و تولید در کارخانه های تولید فولاد و سایر صنایع بود و بی ریا.

                                                                                                                                                                                                                       

برگامو شهردار جورجو گوری در ابتدا به حمایت از کمپین اما در حال حاضر می گوید که او حسرت نداشتن قفل شده را هر چه زودتر. اما او گفت: در آن زمان هیچ کس نمی دانست تا چه حد از سرایت یا که این ویروس تا به حال شده است در گردش به طور گسترده ای در برگامو به عنوان اوایل ژانویه.

‘œWe را از دست دادن نیست پنج روز ما از دست داده و دو ماه’� گوری گفت: انجمن مطبوعات خارجی این هفته است.

او اشاره کرد که ایتالیا با وزارت بهداشت در Jan. 22 با صدور بخشنامه آموزش بهداشت محلی مقامات به پرچم هر گونه موارد غیر عادی ذات الریه ممکن coronavirus مواردی است که باید مورد آزمایش قرار. در Jan. 27 وزارت بهداشت اصلاح شده است که آموزش تنها به آزمون پنومونی در بیمارانی که در حال بازدید از چین و یا در تماس مستقیم با کسی که تا به حال.

باریک شدن معیارهای œrestricted زمینه مشاهده و مانع ایتالیا لمباردی و برگامو از به رسمیت شناختن است که این بیماری همه گیر در حال حاضر در اینجا بسیاری از هفته قبل از آن به رسمیت شناخته شده,” او گفت:.

در یک جداگانه بررسی حداقل 50 خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به این ویروس ارائه شده برگامو دادستان با قانونی و رسمی شکایت به دنبال وضوح در صورتی که تخلف در هر یک از این موارد است.

استفانو Fusco که به سازماندهی یک Facebook گروه در اوج این بیماری همه گیر است که در جمع آوری داستان از دست دادن و گفت که آنها با هدف تعقیب فردی کارکنان مراقبت های بهداشتی اما آشکار که در آن سیستم ممکن است شکست خورده اند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net