نیویورک — دادستان در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه در برنامه ها به استراحت خود را در مورد پنج شنبه پس از بیش از دو هفته از شهادت از جمله گرافیک حساب از شش در میان تعداد بسیاری از زنان که همیشه او را متهم کرد از رفتار ناپسندیده.

گذشته از شاکیان به شهادت مدل Lauren Marie جوان زنجان به بازگشت به شهادت ایستاده پس از گفتن منصفه شنبه که Weinstein محروم کردن لباس های خود را پایین کشیده او لباس و سینه اش در یک هتل در سال 2013.

                                                                                                                                                                                                                       

او را چهره بیشتر سوال از Weinstein وکیل دیمون Cheronis که تا کنون تمرکز خود را صلیب بررسی تناقضات بین جوان را در دادگاه شهادت و اظهارات قبلی به محققان.

جوان را به شهادت جمعه که Weinstein قرق واژن او در طول اتهام حمله به لمس کردن تنش ارز با Cheronis که یادآوری منصفه که او گفت: پلیس در سال 2018, ‘œI فکر نمی کنم او با من تماس نگرفته پایین وجود دارد.’�

‘œIs که چیزی است که شما فقط اضافه شده امروز؟’� Cheronis پرسید.

‘œNo,’� جوان پاسخ داد.

‘œPretty واقعیت مهم به شما نمی گویند؟’�

‘œI هستم یک وکیل نیست.’�

‘œNo اما شما شاهد و شما قرار است به حقیقت را بگویید.’�

اتهامات در موضوع در Weinstein را در شهر نیویورک محاکمه هستند بر اساس دو اتهام: که او مورد تجاوز یک زن در ماه مارس 2013 است و او مجبور دهان, در یک تلویزیون و فیلم دستیار تولید در سال 2006.

                                                                                                                                                                                                                       

هر دو از آنها شهادت داد پیش از آن در دادگاه با تجاوز به عنف متهم صرف اغلب عاطفی سه روز در شهادت ایستاده است.

اضافی زنان از جمله جوان شده اند مجاز به شهادت به عنوان دادستان تلاش برای نشان دادن وجود یک تمرین به روش Weinstein حملات از جمله دعوت از زنان به اتاق هتل خود را به بحث در مورد کسب و کار و سپس رخت کن و خواستار نعمت جنسی.

یکی دیگر شاهد چنین مدل Tarale وولف است که به ارمغان آورد به شهادت ایستاده پنج شنبه به دلیل موضوع را با شواهد پدید آمده است که پس از او شهادت در هفته گذشته است.

هنگامی که دادستان استوار Weinstein وکلا خواهد بود تماس شاهدان خود را به عنوان آنها نگاه به بالا بردن شک و تردید در مورد شاکیان و تاکید موقعیت خود را که هر گونه برخورد شامل دادند و زنان با رضایت طرفین. در میان خود شاهد است یک روانشناس شناختی شناخته شده برای او شهادت در حافظه انسان است.

جوان 30 و مدعی Weinstein حمله و او را پس از او را دعوت به خود را در بورلی هیلز اتاق هتل و فریب او را به حمام در حالی که یکی از دوستان او که کمک کرد تا ترتیب ملاقات با درب بسته پشت سر آنها.

                                                                                                                                                                                                                       

دوست او می گوید: او گفت: در مورد برخورد نیز انتظار می رود به شهادت پنج شنبه به عنوان یک همخوانی شاهد.

جوان را از اتهام تا حدودی اساس اتهامات جنایی ثبت شده توسط Los Angeles County, دادستان منطقه در Jan. 6 فقط به عنوان Weinstein نیویورک محاکمه شد در جریان است. دادند همچنین متهم است که در مورد تجاوز به یک زن متفاوت از شب قبل به اتهام حمله به جوان است.

___

در توییتر دنبال مایکل در سیساک twitter.com/mikesisak و تام در هیز https://twitter.com/aptomhays

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de