ایلینوی دفتر دادستان کل است که به دنبال به طور نامحدود متعهد به دولت و وزارت خدمات انسانی یک شفق قطبی پدوفیلیا است که برنامه ریزی شده بود از زندان آزاد شد جمعه پس از خدمت پورنوگرافی کودکان حکم.

دادستان ها باید ثبت دادخواست به Kevin D. رینولدز 54 متعهد تحت خشونت جنسی افراد عمل به Rushville درمان و بازداشتگاه با توجه به کین دادگاه پرونده.

                                                                                                                                                                                                                       

رینولدز تقریبا به پایان رسید و خدمت به 10 سال حبس از یک ماه ژوئن 2015 دستگیری جنایت به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان. او زندگی می کردند در شفق قطبی در آن زمان است.

رینولدز’ گوگل درایو حساب گزارش شده به مرکز ملی گم شده و مورد سوء استفاده از کودکان به عنوان ساخت پورنوگرافی کودکان فایل برای دیگران در دسترس برای دانلود به گفته دادستان ها و دادگاه پرونده.

تحت قانون که تصویب شد در اواخر 1990s یک متهم می تواند متعهد به وزارت خدمات انسانی تا زمانی که او دیگر به عنوان یک خطر برای جامعه است. برای انجام این کار متهم باید محکوم جنسی جرم مبتلا به یک اختلال روانی است و یک قاضی یا هیئت منصفه تعیین کننده آن است که “قابل ملاحظه ای احتمالی” متهم خواهد reoffend در آینده است.

“آقای رینولدز را انتخاب کرد به توهین جنسی علیه کودکان نشان دادن یک الگوی مکرر شدید جنسی رفتارهای مربوط به پیش از بلوغ فرزندان” ایلین Bochenek مجوز روانشناس بالینی نوشت: در مارس 11, 2020, گزارش پس از مصاحبه با رینولدز.

                                                                                                                                                                                                                       

Bochenek تشخیص داده رینولدز با pedophiliac اختلال و ذکر خود را اعتقادات قبلی: در سال 1994 زمانی که رینولدز بود, او در 26 سالگی به اعدام محکوم شد تشدید جنایی سوء استفاده جنسی از یک کودک 9 ساله پسر او به اعدام محکوم شده در Macon County در سال 2008 در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان دختران و پسران.

زمانی که او دستگیر شد و در سال 2015 در آرورا در پورنوگرافی کودکان اتهامات و بعد التماس کرد گناه او موضوع را به حداقل 10 سال زندان. تحت قانون دولت او مورد نیاز برای خدمت به نیمی از آن جمله است.

رینولدز است که با توجه قبل از قاضی جان Barsanti روز سه شنبه برای یک علت احتمالی حاکم بر اینکه آیا رینولدز برگزار می شود در گروه خدمات انسانی پس از زندان خود آزاد در حالی که این درخواست در حال بررسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de