نیویورک — از خیابان های مانیل به یک مدرسه در شرق لندن مردم در سراسر جهان مشخص شده روز بین المللی زنان روز یکشنبه با تماس برای پایان دادن به استثمار و افزایش برابری.

اما تنش خدشه دار برخی از جشن ها با پلیس دستگیری تظاهر کنندگان در یک تظاهرات در قرقیزستان و جدایی طلبان انفجار یک بمب در یک مراسم در کامرون است. هیچ کس صدمه دیده بود در این حمله.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIn بسیاری از راه های مختلف و یا فرم زنان هستند که مورد بهره برداری قرار گرفته و با استفاده از’� Arlene Brosas نماینده یک فیلیپینی, گروه حمایت گفت: در طول یک رالی به خود جلب کرد که صدها نفر به منطقه ای در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری. معترضان خواستار پرداخت بالاتر و امنیت شغلی و خواستار آن شدند که رئیس جمهور رودریگو Duterte احترام به حقوق زنان.

در پاکستان زنان بسیج در شهرستانها در سراسر کشور با وجود دادخواست در دادگاه به دنبال متوقف کردن آنها را. مخالفان هم زده شد با اختلاف بیش از یک شعار استفاده می شود در سال گذشته مارس: ‘œMy بدن را انتخاب کنید.’�

برخی از محافظه کار گروه تهدید کرده بود برای جلوگیری از این سال راه پیمایی توسط نیروی. اما مقامات پاکستانی متعهد به اعتراض راهپیمایان. تظاهرات قابل توجه در یک محافظه کار کشور که در آن زنان اغلب احساس نمی امن در اماکن عمومی به دلیل باز کردن آزار و اذیت. اصلی اسلامی, حزب سیاسی, Jamaat-e-Islami, سازمان خود را در تظاهرات به مقابله مارس.

در یک مدرسه در شرق لندن دوشس Sussex, Meghan Markle, پیوست دانش آموزان در گوش دادن به سخنرانی در مورد زنان و فعالان کارگری و خواست هر دو دختران و پسران به احترام مشارکت زنان هر روز از سال.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œFor مردان جوان … شما مادران, خواهران, دختر, دوستان در زندگی شما – محافظت از آنها. مطمئن شوید که آنها احساس ارزش و امن’� او گفت: دانش آموزان است.

اما ایمنی در تامین کوتاه مدت در برخی از وقایع به مناسبت روز است.

انفجار مواد منفجره باعث ترس و وحشت در یک مراسم در بمندا یک انگلیسی زبان شهر در شمال غربی کامرون است. سوء ظن با تمرکز بر تجزیه طلبان که عهد کرده بود به اخلال در حوادث. هیچ یک از کشته و یا زخمی شدند.

پلیس در Bishek شهر پایتخت قرقیزستان بازداشت حدود 60 نفر بعد از یک گروه از مردان ناشناس را شکست تا چه مقامات به نام غیر مجاز رالی.

تظاهرکنندگان جمع شده بودند در این شهر میدان اصلی برای ابراز حمایت خود از زنان و حقوق کودکان. اما مرد ناشناس barged به جمع آوری. پلیس گفت: مردم از هر دو طرف بازداشت شدند اما گزارش های خبری گفت: آنها در درجه اول زنان است. آنها منتشر شد و چند ساعت بعد پس از حدود 10 شده بود به اتهام مقاومت در برابر پلیس Akipress گزارش خبرگزاری به نقل از یک وکیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im