معترضان در با ما تماس بگیرید با توجه به مرگ و میر بیشتر مردان سیاه

تظاهرات در ابتدا مشتعل توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس ادامه داد: بیش از آخر هفته به عنوان ضد برخورد با مخالفان نژاد پرستی در ایالات متحده به دنبال جلب توجه به مرگ و میر بیشتر از دو مرد سیاه و سفید و سیاه زندگی ماده تظاهرات آشکار در لندن و پاریس.

یکشنبه آتلانتا پلیس اعلام کرد که یک افسر شده بود اخراج پس از تیراندازی مرگبار از Rayshard بروکس, 27 در شب جمعه و یک افسر دیگر قرار داده شده بود در اداری وظیفه. شهردار Keisha لنس کف کرده به صورت فوری شلیک افسر که باز آتش در بروکس در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب که در آن او همچنین اعلام کرد که او تا به حال قبول استعفای رئیس پلیس اریکا سپر.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار’� پایین گفت.

حدود 150 تظاهرات و راهپیمایی در خارج از وندی رستوران خارج که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد reigniting تظاهرات که تا به حال تا حد زیادی پختند در گرجستان سرمایه نزدیک به سه هفته پس از فلوید یکی دیگر از سیاه مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو به گردن او.

وندی مجموعه بود شعله ور در یک نقطه شنبه شب اگر چه آتش بود قبل از نیمه شب. گرجستان دفتر تحقیقات گفت که بروکس بود که دیده می شود بر روی بدن دوربین تصویری در یک ماشین مسدود کردن وندی درایو را از طریق شکست خورده متانت تست و به ضرب گلوله کشته شد در یک مبارزه بیش از یک پلیس تیزر.

استیسی آبرامز, گرجستان دموکرات که به دست آورده شهرت ملی رسید در حال اجرا برای فرماندار در سال 2018 توییتی که ” œsleeping در یک درایو از طریق نباید در مرگ.’�

در پالم دیل کالیفرنیا صدها نفر از مردم روز شنبه با راهپیمایی به تقاضا رسیدگی به مرگ رابرت فولر 24 که داشت حلق آویز از یک درخت در اوایل روز شنبه در نزدیکی شهرستان سالن. معترضان راهپیمایی کردند که در آن از بدن پیدا شد به یک کلانتر ایستگاه با بسیاری از حامل نشانه هایی است که گفت: “œJustice برای رابرت فولر.’�

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات گفتند مرگ به نظر می رسد به یک خودکشی اما کالبد شکافی برنامه ریزی شده بود. شهرستان, گفت هیچ, هوای آزاد, دوربین های دیجیتال است که می تواند ثبت کرده اند چه اتفاقی افتاده است.

فولر مرگ به ارمغان آورده است به نور مرگ یکی دیگر از مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در مه 31 در ویکتورویل یک کویر شهرستان 45 مایل (72 کیلومتر) در شرق گراش. یک کلانتر سخنگوی جودی میلر گفت: Victor Valley, اخبار بازی ناپاک بود مشکوک در 38 سال مالکوم Harsch مرگ اما مرد خانواده گفت: آنها نگران آن خواهد شد در حکم خودکشی برای جلوگیری از توجه بیشتر است.

معترضان در نیواورلئان پاره کردن یک مجسمه نیم تنه از یک مالک که در سمت چپ بخشی از ثروت خود را به نیواورلئان’ مدارس و سپس در زمان باقی مانده به رودخانه می سی سی پی و نورد آن را بانک ها به آب است.

پلیس نیست شناسایی مجسمه نیم تنه بود اما از جان McDonogh. شهردار LaToya Cantrell گفت: در یک صدای جیر جیر که در شهرستان ‘œrejects خرابکاری و تخریب املاک شهرستان. آن را غیر قانونی است.’� سرنگونی McDonogh را به سینه شد و در عین حال یکی دیگر از قسمت در به سرعت اتفاق می افتند جنبش را به پایین مؤتلفه مجسمه ها در ایالات متحده و ارزیابی مجدد آثار به چهره های تاریخی در سراسر جهان است.

                                                                                                                                                                                                                       

اعضای دانشگاه کلمسون فوتبال تیم رهبری صدها نفر از تظاهرکنندگان در مدرسه در دانشگاه در کارولینای جنوبی است. این راهپیمایی یک روز پس از Clemson امنا رای به تغییر نام آن افتخارات کالج, رقص برهنه کردن از این برنامه به نام معاون سابق رئیس جمهور و برده داری طرفدار John C. Calhoun.

اروپایی معترضان به دنبال نشان دادن همبستگی خود با همتایان آمریکایی خود و برای مقابله با تعصب در کشورهای خود در روز شنبه. این تظاهرات نیز مطرح شده یک چالش به سیاست های در نظر گرفته شده برای محدود کردن جمعیت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در پاریس پلیس متوقف شد و معترضان از مقابله با راست فعالان که افراشتند یک بنر بزرگ از یک ساختمان افشاگری ‘œanti-سفید نژاد پرستی.’� بنر بود تا حدودی پاره کردن توسط ساکنان در ساختمان با یک افزایش شدید در پیروزی.

یک زندگی مهم گروه در لندن به نام یک تظاهرات گفت: حضور ضد معترضان را نا امن است. جناح راست فعالان و طرفداران فوتبال تبار در انگلستان سرمایه گفت: آنها می خواستند برای محافظت از آثار تاریخی است که هدف قرار داده شده است با قدرتهای جهانی.

بسیاری از جمع آوری در اطراف مجسمه از زمان جنگ نخست وزیر وینستون چرچیل و تهی گور یادبود جنگ که سوار شد تا جمعه به محافظت از آنها را از خرابکاری. مقامات می ترسید راست فعالان به دنبال درگیری با ضد نژادپرستی تظاهرات تحت پوشش حفاظت از مجسمه.

مجسمه چرچیل بوده است daubed با عبارت ” œwas یک نژادپرست است.’� نخست وزیر بوریس جانسون به نام چرچیل یک قهرمان است اما اذعان کرد که او ‘œsometimes بیان نظرات که بودند و هستند و ما قبول نداریم امروز.”

برخی از فعالان انداخت بطری و قوطی در افسران در حالی که دیگران سعی کردم به فشار از طریق پلیس موانع. عمدتا سفید جمعیت شعار می دادند ‘œEngland’� و سرود ملی را خواندند در حالی که پلیس ضد شورش بر روی اسب قرار دادند و آنها را به عقب.

تجمع در پاریس جلب 15,000 رهبری حامیان آدما ترائوره فرانسوی, سیاه, مردی که در بازداشت پلیس در سال 2016. هیچ کس متهم شده است در مرگ او. پلیس با شلیک گاز اشک آور و مسدود افراد از راهپیمایی.

یک پرتره نشان داد یک چهره با تصاویر فلوید و ترائوره. آگهی های حساس بین درختان در اطراف Republique پلازا با مته سوراخ به نام ده ها تن از کسانی که فوت کرده اند و یا دچار خشونت به دست پلیس فرانسه.

میریام Boicoulin, 31, بود که به دنیا آمد در این جزیره کارائیب از مارتینیک گفت: او راهپیمایی کردند چرا که او می خواست به شنیده می شود.

به عنوان یک زن زندگی در سرزمین اصلی فرانسه, او گفت:, ‘œI هستم به طور مداوم موظف به انطباق به مصالحه را ندارد و امواج – به تقریبا سفید در واقع ، �

‘œIt اولین بار مردم به ما مراجعه کنید’� Boicoulin گفت. ‘œLet ما تنفس.’�

___

به bynum گزارش از ساوانا و سفید گزارش از دیترویت. آسوشیتد پرس نویسندگان سیلویا هوی در لندن آرنو پدرام در پاریس و ربکا سانتانا در نیواورلئان نیز به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de