معترضان به دنبال تیراندازی به مرگ دیجون کیزی به ایستگاه LASD راهپیمایی کردند

جنوب لس آنجلس (CBSLA) — اعتراض در روز شنبه در ایستگاه کلانتر لس آنجلس برای درخواست شفافیت و پاسخگویی در مرگ تیراندازی Dijon Kizzee برنامه ریزی شده بود.

این جوان ۲۹ ساله در ۳۱ اوت پس از تلاش معاونان LASD برای متوقف کردن او به دلیل نقض کد در حالی که حدود ساعت ۳:۱۵ بعد از ظهر سوار دوچرخه اش در نزدیکی وست ۱۰۹ ام پلاس و خیابان بودلونگ جنوبی بود، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

(منبع: عکس خانواده/GoFundMe)

کیزی از دستشون فرار کرد و باعث تعقیب پا شد وقتي معاونين بهش گير افتادن ادعا ميکنن که اون به صورتش مشت زده

به گزارش کلانتری، کیزی در جریان دست بند مقداری لباس که حمل می کرد انداخت و معاونان گزارش می دادند که او یک تفنگ دستی نیمه خودکار را رها می کند و باعث شد که آن ها به روی او آتش باز کنند.

دست کم ۱۸ گلوله در تصاویر به دست آمده توسط CBSLA شنیده شد، اما هنوز مشخص نیست که دقیقاً چند بار کیزی تیرباران شده است.

مرتبط: ‘بدون تلاش در تنش زدایی’: فیلم امنیتی جدید نشان می دهد حداقل 18 عکس شلیک شده در جنوب LA دوچرخه سوار توسط معاونان

خانواده Kizzee را حفظ کرده است وکیل حقوق مدنی بن Crump — اخیرا برای نمایندگی خانواده جیکوب بلیک شناخته شده است ، که توسط پلیس در Kenosha ، ویسکانسین تیر باران شد.

معاونان LASD درگیر در این تیراندازی مرگبار که نام آنها منتشر نشده است، در انتظار بررسی این حادثه از میدان خارج شده اند.

خانواده و دیگر عزیزان استدلال کرده اند که در حالی که کیزی در ابتدا سلاح داشت، زمانی که به ضرب گلوله مرگبار کشته شد، غیر مسلح بود.

معترضان روزها در محل تجمع کرده اند و به سمت ایستگاه کلانتر لس آنجلس جنوبی واقع در بزرگراه امپریال ۱۳۱۰ دبلیو راهپیمایی می کنند.

برای اعتراض روز شنبه به میزبانی بلک جانز ماده لس آنجلس، از شرکت کنندگان خواسته شد که پوشش صورت بپوشند، و دوچرخه، اسکیت غلتک و اسکیت بورد را به افتخار کیزی بیرون بیاورد.

یک GoFundMe برای کمک به حمایت از خانواده کیزی ایجاد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر