اعتراض در یک بیماری همه گیر: مقامات بهداشتی می گویند پوشیدن ماسک سعی کنید برای حفظ فاصله

لس آنجلس (CBSLA) — به عنوان هزاران نفر از تظاهرکنندگان به ادامه نگاهی به خیابان ها در سراسر جنوب کالیفرنیا در اعتراض به خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس و مقامات بهداشت عمومی گفت: مردم باید اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

“سعی کنید به نگه داشتن خود را به عنوان دور از مردم دیگر زمانی که شما در خارج وجود دارد در اعتراض به انجام است که شش پا از فاصله” دکتر باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت. “و کوتاه است که من آن را نمی قرنطینه واقعا ماندن در خانه سعی کنید به دور ماندن از افراد دیگر به عنوان آنجا که ممکن است و نظارت خود را به صورت علائم و نشانه ها.”

و در حالی که فرر گفت: تظاهرکنندگان به احتمال زیاد در تماس با کسی که حمل رمان coronavirus او توصیه می کنند افراد تست شده حق دور.

“من می خواهم به فقط احتیاط همه در مورد عجله برای دریافت یک آزمون” او گفت:. “یک چیز برای مطمئن است اگر من تا به حال قرار گرفتن در معرض امروز رفتن و گرفتن تست امروز به احتمال زیاد به عملکرد یک نتیجه منفی.”

فرر گفت که نتیجه منفی می تواند به مردم از امنیت کاذب از آنجا که virus طول می کشد تا 14 روز به آلوده یک فرد پس از آنها آمده اند در تماس با آن است.

“بهترین چیزی که به انجام است که به ماندن در خارج از گردش به عنوان آنجا که ممکن است برای حفاظت از افراد دیگر برای 14 روز,” او گفت:. “حتی بدون علائم ما از مردم [به حد] تماس بگیرید. که نام کامل بازی است.”

برای کسانی که زندگی می کنند با مردم بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری فرر توصیه می شود با پوشیدن ماسک در حالی که در صفحه اصلی در زمینه های مشترک و در حالی که در تماس نزدیک با آنها به مدت حداقل 14 روز و به یک دکتر تماس بگیرید و تست شده اگر کسی توسعه علائم.

“شما در حال رفتن به باید صبر کنید این 14 روز واقعا به تعیین اینکه آیا یا نه شما آلوده شده است,” او گفت:. “و امن ترین چیزی که به انجام این است که نمی توان گردش در آن دوره کمون.”

فرر گفت که او توسط تعداد رو به رشد از تایید coronavirus موارد در سراسر شهرستان پس از یک کاهش امن تر در صفحه اصلی سفارشات اما گفت حدود سه هفته قبل از هر سنبله می تواند نسبت به ادامه تظاهرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de