معترضان, پلیس لس آنجلس بندر بخش مارس هم برای وحدت در سن پدرو

سان پدرو (CBSLA) — پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور و اعضای این گروه را پناه بخش پیوست معترضان روز شنبه برای راهپیمایی وحدت و همبستگی در سن پدرو.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور و اعضای این گروه را پناه بخش پیوست معترضان روز شنبه برای راهپیمایی وحدت و همبستگی در سن پدرو.

حدود 500 نفر جمع شده بودند در اعتراض به خشونت پلیس در پی مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس. پلیس لس آنجلس دست گل به تظاهرکنندگان در سان پدرو و در سراسر لس آنجلس به عنوان مور یک بار دیگر خواستار وحدت در جامعه است.

“در برابر آن بوده است دودویی موضوع از یکی در مقابل دیگری و این چیزی نیست که در تمام,” او گفت:. “اجرای قانون می داند و من تشخیص می دهم در این حرفه است که ما انجام داده اند اشتباه است. شده اند وجود دارد موارد شکست اما شده است وجود دارد بسیاری از موارد از پیشرفت…ما می دانیم که ما باید خیلی بیشتر انجام دهد.”

دکتر شایانی برایانت جمهور از محلی NAACP فصل گفت: این بندر در بخش افسران ایده به راهپیمایی همراه با شهروندان است.

“اگر ما همچنان به قفل شاخ و نه دست کسی ما در حال رفتن به وضوح”او گفت:. “بدون وحدت صلحی وجود ندارد.”

اگر چه اکثر تظاهرات و تجمعات بیش از دو هفته گذشته باقی مانده اند مسالمت آمیز برخی خشونت تبدیل شد به دلیل افزایش تنش ها بین معترضان و پلیس. ماموران در سن پدرو اذعان کرد یک پیوند قوی با جامعه خود است که آنها را منجر به می خواهید برای بازسازی اعتماد خود را.

“این شکسته قلب من” گروهبان. کاترین بلوس گفت. “این شکسته قلب من در بسیاری از سطوح. من در اینجا در ’92 برای شورش و من تو را دیدم شهر ما رایت….تماشای شهر ما رایت دوباره آن دلخراش است.”

جمعیت متمرکز در نگاه به آینده و تلاش برای ایجاد یک تغییر برای نسل های آینده است. یک قاره گفت: او پسر خود را به مارس به همین دلیل.

“آن را دلسرد کننده است که این کشور و این شهرستان است که من دوست دارم…اما خوب بیشتر بیشتر بشریت در حال آمدن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>