ادامه اعتراضات در نیویورک در میان تنش طولانی بیش از منع رفت و آمد

نیویورک — تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید ادامه داد: در شهر نیویورک در روز شنبه با هزاران نفر به خیابان ها و پارک ها در اعتراض به خشونت پلیس به پلیس کشیده پشت در اجرای یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی که منجر به درگیری بیش از گذشته چند روز.

بیش از دو ساعت پس از حکومت نظامی تا به حال گذشت, گروه های چند صد تظاهر کنندگان ادامه داد: به مارس در منهتن و بروکلین, در حالی که پلیس نظارت آنها اما در زمان یک دست کردن روش.

                                                                                                                                                                                                                       

در تظاهرات در منهتن زودتر شنبه, داوطلبان, دست, اسنک کیت کمک های اولیه و مقدار زیادی از آب بطری در یک هوای گرم بعد از ظهر. یک نفر انجام شده یک لیست ثبت نام در این نزدیکی هست باز ساختمان ها برای کسانی که به دنبال فرار از گرما – که برخی به زودی زمانی که باران و طوفان وارد شده است.

هزاران نفر از مردم عبور از پل بروکلین به پایین منهتن که در آن گروه های دیگر شماره در صدها نفر به هزاران نفر راهپیمایی کردند و یا جمع آوری شده در مکان هایی مانند فولی مربع به دولت و دادگاه فدرال ساختمان ها و پارک میدان واشنگتن در روستای گرینویچ.

بیشتر, بالای شهر, پلیس تا به حال موانع برای همه به جز نزدیک کردن میدان تایمز به وسیله نقلیه و ترافیک پا.

به عنوان مقررات منع رفت و آمد گذشت یک گروه بزرگی از معترضان راه می رفت بر روی FDR درایو اصلی شمال-جنوب و عروق همراه منهتن در سمت شرق نظارت پلیس مجبور پلیس به طور موقت تعطیل یک طرف جاده.

زودتر جولیان Arriola-Hennings گفت که او انتظار نیست حرکت آهسته در هر زمان به زودی.

‘œI هستم هرگز شگفت زده شده توسط مردم اقدام به دلیل انفعال واقعا لطمه می زند روح’� او گفت: به او گفته معترضان در پارک میدان واشنگتن است که آنها به زودی خواهد مارس از آنجا به شهرستان سالن.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œPeople پا خسته روح خود را دوباره انرژی برای هدف درست.’�

یک روز راهپیمایی بود enlivened توسط یک گروه به رهبری جان Batiste, رهبر گروه در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت.

سیاستمداران محلی و آزادی های مدنی حامیان به نام برای پایان دادن به 8 بعد از ظهر حکومت نظامی شکایت است که باعث می شود نیازی اصطکاک زمانی که ماموران سعی کنید برای به اجرا درآوردن آن است.

اما شهردار, بیل د Blasio اصرار حکومت نظامی را در محل باقی می ماند در طول تعطیلات آخر هفته.

تصاویر روز رسانه های اجتماعی در جمعه شب حدود یک ساعت پس از بروکلین اعتراض به پایان رسید نشان داد ماموران در اطراف یک گروه از معترضان و تعقیب کردن برخی با باطوم. و افسران در منهتن در سمت شرق نیز با استفاده از زور برای متفرق کردن باقی مانده از ماه مارس آغاز شده است که در نزدیکی شهردار اقامت رسمی.

وجود دارد حدود 40 دستگیری سراسر شهر بود جمعه – به مراتب کمتر از قبلی شب – و هیچ نشانه آشکار از سر و صدا و با شتاب سرقت از رهبران تظاهرات پیش از آن در هفته.

                                                                                                                                                                                                                       

در شنبه آنتوانت هنری تعجب نیست مردم هنوز راهپیمایی پس از بیش از یک هفته حتی اگر او گفت که او تا به حال دیده از خشونت پلیس پیش از آن در هفته.

‘œOur زن و شوهر اول از تظاهرات به پایان رسید کمی با خشونت اما ما به اینجا. ما در حال رفتن به توقف جنگ,’� هنری گفت.

او افزود: او فکر می کند اعتراض می ادامه در هفته آینده حتی به عنوان برخی از خواهد به بازگشت به کار زمانی که شهر نیویورک آغاز می شود بازگشایی.

‘œI فکر می کنم تا زمانی که ما به ماندن سازمان یافته است که دقیقا چه می خواهد و باید اتفاق می افتد,’� هنری گفت.

همچنین در روز شنبه پلیس اعلام کرد اتهامات علیه یک مرد که گفته می شود با چاقو یک افسر پلیس در گردن در بروکلین در شب چهارشنبه.

Dzenan Camovic 20 ساله در بیمارستان بستری شده است در شرایط بحرانی با چند زخم گلوله. بروکلین ساکن چهره چندین اتهام از جمله اقدام به قتل یک افسر پلیس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de