تظاهرات کشش به نارنجی و لوس آنجلس, Ventura, استان ها برای شروع کردن آخر هفته دوم در شیراز تظاهرات

لس آنجلس (CBSLA) — تظاهرات پدید آمده و در سراسر جنوب کالیفرنیا در روز شنبه به مناسبت دومین آخر هفته از تظاهرات خواستار پاسخگویی و عدالت زیر مارس 25 مرگ جورج فلوید.

فلوید مدت کوتاهی پس از درگذشت مینیاپولیس افسر درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا.

به عنوان یک “غول مهربان” با دوستان و خانواده فلوید در حال مرگ عبارت از “من نمی توانم نفس بکشم” را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای زندگی ماده معترضان در سراسر جهان در یک جنبش است که طرفداران آن می گویند که با هدف از بین بردن سیستمیک بی عدالتی.

تظاهرات آغاز شد و در لس آنجلس و شهرهای اطراف آن در آخر هفته گذشته مربوط به گروه های گوناگون مردم خواستار تغییر دهید. روز پیش از افسران پلیس که خارج از مقر پلیس لس آنجلس روز شنبه به زانو زدن در کنار معترضان در عمل همبستگی.

تماشا کنید: افسران پلیس لس آنجلس یک زانو با معترضان

وضعیت اضطراری اعلام شد در L. A. County حکومت در جای خود قرار گرفتند زودتر و زودتر برای چند روز در یک ردیف و گارد ملی راه می رفت شهرستان از L. A. برای اولین بار پس از زمین لرزه های بزرگ در سال 1994 و 1995 پس از خشونت و غارت شروع به فوران در برخی از تظاهرات. پلیس teargas معترضان و برخی از تظاهرکنندگان مجروح شدند و پس از اخذ رسید با گلوله های لاستیکی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد اقدام نظامی در سراسر کشور اگر متحده را ندارد کنترل از هر گونه ناآرامی.

این آخر هفته این صحنه نگاه بسیار متفاوت در L. A. ونتورا و نارنجی شهرستانهای استان است. وجود دارد هنوز هم گروه های زیادی از صدها و هزاران نفر در برخی از مناطق, اما موارد خشونت بودند به طرز محسوسی کمتر است.

لس آنجلس

در پومونا حدود 100 تظاهرکنندگان اعتراض در محل به عنوان یک ایستگاه پلیس به دیگران راهپیمایی در طول خیابان شهر. صدها نفر از مردم از جمله تیم های ورزشی و دانشگاه محلی یونانی زندگی فصل شروع به جمع آوری در اطراف ساعت 8 صبح در خارج از لس آنجلس شهرستان سالن. در Fairfax منطقه یک رالی آغاز شده و در پان پاسیفیک پارک قبل از معترضان نقل مکان کرد و به غرب هالیوود.

گروه همچنین جمع آوری شده در بورلی هیلز هالیوود آژانس استعداد مارس برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. بازیگران Michael B. Jordan و Kendrick Sampson در میان شرکت کنندگان.

شهرستان ونتورا

در Simi Valley, هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند به صحبت کردن در مورد نژادی و بی عدالتی و نارضایتی خود را با یک اخیر Facebook پست توسط شهردار Pro Tem Mike Judge, نشان می دهد به شلنگ تظاهر کردن.

با توجه به شهرستان ونتورا ستاره, روزنامه, اعتراض سازماندهی شده بود توسط دانش آموزان دبیرستان با حمایت از عدالت اجتماعی و صندوق Ventura County, لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان منطقه 17 و باعث.

اورنج کانتی

هزاران نفر از تظاهرکنندگان جمع شده در طول اورنج کانتی در وست مینستر پومونا هانتینگتون بیچ, کوستا مسا, Santa Ana و مکان های دیگر.

Black Lives Matter معترضان در هانتینگتون بیچ مواجه شدند با مخالفت معترضان که گفت: آنها بیرون آمد و به جای آن برای محافظت از شهرستان. حداقل شش نفر دستگیر شدند و پس از یک درگیری شکست بین دو طرف است.

یک تجمع مسالمت آمیز در عراق آغاز شد و در حدود 5:30 بعد از ظهر با حدود 200 شرکت کنندگان به سمت ایستگاه پلیس. این گروه رشد به حدود 2000 نفر توقف شعار در مقابل مرکز مدنی. چند خیابان را بسته بودند به عنوان آنها در راهپیمایی بازگشت به وست پارک فقط قبل از 8 p. m. شرکت کنندگان پراکنده پس از مدت کوتاهی و تمام خیابان ها بودند بازگشایی شد.

حدود 500 مسالمت آمیز معترضان با تجمع در Shiffer پارک در کوستا مسا گروه قبل از شروع راهپیمایی به کارل Thornton پارک و پارک یادبود در سانتا آنا با توجه به پلیس.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de