ناشر 2 سیاستمداران شارژ بیش از هنگ کنگ تظاهرات

هنگ کنگ — هنگ کنگ سیب روزنامه می گوید: صریح رئیس آن گروه انتشارات جیمی لای برگزار شده است توسط پلیس, جمعه بیش از مشارکت خود در یک راهپیمایی اعتراض در ماه اوت بود که بخشی از یک ماه-طولانی دموکراسی.

کاغذ گفت: Lai بنیانگذار بعدی رسانه ها بود را برداشت تا از خانه اش توسط ماموران در حدود 7 صبح گرفته و به یک ایستگاه پلیس در كولون محله.

                                                                                                                                                                                                                       

همچنین گفت: معاون رئیس مخالفان حزب کارگر و لی Cheuk-یان و دیگران نیز بازداشت و در همان زمان در ارتباط با اوت. 31 مارس به نام به مناسبت پنجمین سالگرد یک تصمیم چین به طور کامل در برابر انتخابات دموکراتیک در هنگ کنگ.

سازمان به نام کردن اقدام پلیس پس از آن را ممنوع اعلام کرد اما صدها هزار نفر از مردم را به مبارزه طلبیده سفارش و پر کردن خیابان ها در مناطق مختلف آسیایی مالی توپی. معترضان انداخت بنزین بمب در مقر دولت و مجموعه آتش سوزی در خیابان, در حالی که پلیس یورش برده و مترو و ماشین و آمار مسافران با باتوم و اسپری فلفل در برخی از صحنه های خشونت آمیز به آن نقطه در جنبش اعتراضی.

هنگ کنگ پخش TVB نشان داد پلیس بر روی پلت فرم از پرنس ادوارد ایستگاه مترو نوسانی باطوم در مسافران که تحت حمایت را یکی از پایان یک ماشین قطار پشت چتر. در این ویدئو همچنین نشان می دهد که اسپری فلفل ضربه بودن از طریق درب باز در یک گروه نشسته روی زمین در حالی که یک مرد نگه می دارد تا دست خود را.

پلیس بازداشت هزاران نفر در طول جنبش اعتراضی که در ماه ژوئن آغاز شد اما fizzled از سمت پایان سال در میان شدیدتر تاکتیک توسط مقامات. هنوز هم در زندان بوده است در برابر بسیاری از اتهامات از جمله شورش و در اختیار داشتن سلاح های تهاجمی.

                                                                                                                                                                                                                       

تظاهرات شروع به مخالفت با قانون پیشنهادی که اجازه هنگ کنگ از ساکنان را به سرزمین اصلی چین به محاکمه اما بعد شامل خواسته های دموکراتیک انتخابات و رسیدگی به پلیس در استفاده از زور.

لای یک کارآفرین سریال و دیرین فعال فروش می رسد که خود را در لباس های زنجیره ای تحت فشار سیاسی و از تمرکز رسانه ها در هنگ کنگ و تایوان است.

هیچ نظر فوری از پلیس هنگ کنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im