پورتوریکو گسترش coronavirus حکومت نظامی, بازگشایی بیشتر اماکن

SAN JUAN, پورتوریکو — پورتوریکو فرماندار تمدید یک coronavirus حکومت نظامی به مدت سه هفته بیشتر مارک طولانی ترین جمله مقررات منع رفت و آمد در هر متحده صلاحیت حتی به عنوان او مجاز مجدد دهانه برخی از کسب و کار و سازمان های دولتی.

هر کس به جز غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه از 10 شب تا 5 صبح تا ژوئیه 22. علاوه بر این ماسک صورت باقی می ماند اجباری و کسانی که نافرمانی جریمه خواهد شد.

                                                                                                                                                                                                                       

اولیه حکومت نظامی آغاز شد و در اواسط ماه مارس و رژیم صهیونیستی است. واندا Vázquez یکشنبه هشدار داد که اقدامات سختگیرانه تر می تواند بازگشت اگر او می بیند سنبله در موارد با چند کوچک شیوع بیماری در حال حاضر در برخی از شهرها که مقامات بهداشت سرزنش در آن مراجعه و یا بازگشت از سرزمین اصلی ایالات متحده.

‘œOur اولویت است که برای حفظ جزیره سالم,’� Vázquez گفت.

این جزیره از 3.2 میلیون نفر گزارش کرده است و حداقل 153 COVID-19 مرگ و میر همراه با بیش از 1,630 موارد تایید شده و بیش از 5600 احتمالی موارد است.

کارشناسان بهداشت و درمان با انتقاد از آخرین دور از reopenings و گفت آن را نارس به خصوص با توجه به تاخیر دولت در آمار است که نمی منعکس کننده تاثیر عمده reopenings اعلام کرد نزدیک به یک ماه پیش از جمله سواحل سینما و ورزشگاه.

‘œWe می تواند وارد فاز بحرانی در این بیماری همه گیر’� پورتوریکو اپیدمیولوژی روبرتا Lugo گفت. ‘œThey نباید با عجله به این تصمیمات.’�

                                                                                                                                                                                                                       

لوگو و دیگران نیز توجه داشته باشید که دولت انجام داده است بیش از حد کوچک تست و بیشتر از آن با استفاده از مرتب کردن بر اساس اشتباه از آزمون واقعا می دانیم که تا چه حد از این بیماری همه گیر در پورتوریکو.

سازمان های دولتی را بازگشایی برای عموم شروع جولای 6 و عمومی برخی از کارکنان انتظار می رود به بازگشت به کار در ژوئیه 1. علاوه بر این مردم هم اکنون می توانید رزومه تقریبا تمام ورزشی حرفه ای, رویدادهای ورزشی, راه اندازی مجدد جولای 15 به جز کسانی که نیاز به تماس فیزیکی مانند بوکس.

قمار اجازه داده شد برای بازگشایی, اما در 75 درصد ظرفیت ها و رستوران ها و کسب و کار می توانید در حال حاضر کار در این ظرفیت به خوبی از 50 درصد است. سالن های کنسرت و گورستان نیز در حال بازگشایی است اما با اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

Vázquez نیز خواسته است که مدارس عمومی و خصوصی شروع به آماده سازی خود را بازگشایی برنامه ها و coronavirus پروتکل برای ماه آگوست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>