Puig میدارد بریوز, Glasnow قوی باعث می شود بازگشت به اشعه

روز افتتاحیه فهرست اسامی به دست آورد وضوح در روز سه شنبه زمانی که Atlanta Braves توافق با dodgers و خلیج تمپا پارچ تایلر Glasnow ارائه شده امید برای تیم انتظار بازیکنان پاک می شود پس آزمون مثبت برای coronavirus.

Puig توافق به یک سال معامله در انتظار فیزیکی یک فرد با دانش از توافق آسوشیتدپرس گفت. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که توافق رسمی نیست تا پویگ عبور فیزیکی است.

                                                                                                                                                                                                                       

29-در سال پویگ که شروع کار خود را با لس آنجلس داجرز آمار ترکیب .267 با 24 homers و 84 RBIs برای سینسیناتی کلیولند در سال 2019. او نیز به سرقت برده 19 پایگاه.

Puig گذشته بزرگ نام رایگان عامل از offseason که تا به حال امضا با یک تیم. او کمک می کند تا بریوز پر کردن جای خالی سمت چپ زمانی که نیک Blackburn تصمیم گرفتند برای این فصل است.

Glasnow دوباره اشعه گم شده و پس از 11 روز اول تابستان اردوگاه پس از تست مثبت. Right-hander بلافاصله شروع به پریدن کرد به یک بازی شبیه سازی شده در Tropicana زمینه و انداخت 49 رزین بیش از 3 1/3 نوبت.

Glasnow گفت که او احساس خوب و انتظار دارد که به صورت آماده برای شروع 60-بازی فصل در زمان.

خارج از به طور خلاصه از دست دادن حس خود را از طعم و مزه و بوی 26 ساله Glasnow گفت: او را تجربه نمی کنند هر گونه علائم قابل توجه از COVID-19.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI تا به حال شاید واقعا خفیف علائم سرماخوردگی شاید یک روز’� Glasnow گفت: پوشیدن ماسک در طول یک زوم تماس بگیرید. ‘œIf این بود که من احتمالا نمی خواهد شناخته شده اند من بیمار بود.’�

پارچ گفت: قرنطینه به مدت 14 روز در داخل آپارتمان خود را در سنت پترزبورگ ، پس از آن او قادر به کار کردن به تنهایی پرتاب به یک شبکه زمانی که او قادر به پیدا کردن خالی پارک در این منطقه است.

‘œIt همیشه می تواند در یک زمان عجیب و غریب از روز, و آن را تا به حال به هیچ کس وجود دارد,’� Glasnow گفت. ‘œIf وجود دارد هر کسی وجود دارد, من فقط ترک.�

Glasnow چارلی مورتون و 2018 AL Cy جوان برنده جایزه بلیک اسنل منجر به یک چرخش پتانسیل می تواند در میان بهترین در بیس بال. Glasnow شد 6-1 با 1.78 عصر در 12 شروع می شود در فصل گذشته.

متس دوم baseman رابینسون CanÃ3 نیز به اردوگاه بازگشت گم شده و پس از پنج مستقیما تمرینات برای دلایل نامعلومی. 37 ساله CanÃ3 برنامه ریزی شده بود برای شرکت در عمل اما نه intrasquad بازی در شب.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe بروید و روز به روز. منظورم این است که او به نظر می رسد بزرگ است. او را در شکل بزرگ’� مدیر لوئیس Rojas گفت.

متس امداد کوزه براد Brach و جارد هیوز باقی مانده وجود ندارد.

همچنین با بازگشت بود آرام outfielder آنتونی سانتاندر که اواخر سال ورود ممکن است نسبت به COVID-19 تست. این تیم ارائه نشده توضیح.

سانتاندر که آمار 20 خانه اجرا می شود در سال گذشته است و پیش بینی استارت. کوتاه دست خود است بدون مشت زن Trey مانچینی که تا به حال سرطان روده بزرگ عمل جراحی در ماه مارس است. دوایت اسمیت جونیور هنوز گزارش به دلایل اعلام نشده توسط آرام.

اسپرینگر برگزار شد

هوستون outfielder جورج اسپرینگر از دست رفته در عمل به دلیل تاخیر در دریافت خود را coronavirus نتایج آزمون آخرین در یک سری از تست snafus برای Astros.

آنها مجبور به انصراف از عمل خود را در جولای 6 دلیل چهارم جولای تعطیلات به تعویق افتاد, نتایج آزمون. سوم baseman الکس Bregman برگزار شد از عمل در هفته گذشته به دلیل او تا به حال دریافت نتایج آزمون.

مدیر گرد و خاکی بیکر گفت: او را درک لیگ اصلی بیس بال است که در تلاش برای کار kinks از سیستم جدید است. بیکر گفت که او امیدوار است همه چیز نمیفهمد به زودی پس هیچ بازیکن را مجبور به دست بازی به دلیل تست به تاخیر می اندازد.

آسیب به روز رسانی

دوقلوها مینه سوتا مرکز fielder بایرون Buxton یک رگ به رگ پای چپ است و روز به روز. او صدمه دیده در تعقیب یک توپ پرواز دوشنبه شب.

تگزاس رنجرز گیر رابینسون Chirinos می تواند دست به شروع فصل به دلیل راست مجروح مچ پا پایدار در یک intrasquad بازی شنبه شب. چپ fielder ویلی Calhoun همچنین در سمت چپ که بازی در اوایل پس از احساس تنگی در حق خود فلکسور ران.

‘œHe است که هنوز مناقصه ها و مزایده امروز. اگر شما به او صحبت کنید او فکر نمی کند که او خواهید بود که طولانی است. ما این باور وجود دارد که فشار در آن وجود دارد’� مدیر کریس وودوارد گفت.

Calhoun دچار شکسته فک زمانی که او با یک fastball در بهار آموزش بازی 8 مارس. او از آن بازیافت.

سیاتل قرار می گیرد right-hander Yoshihisa هیرانو در مجروح لیست بدون ارائه یک دلیل. Hirano بود که 5-5 با یک ذخیره و یک 4.75 عصر در 62 امداد حضور برای آریزونا در فصل گذشته است به نظر می رسد در تابستان اردوگاه.

بوندس لیگا ضربه زدن به مربی برمی گرداند

اتباع واشنگتن ضربه زدن به مربی کوین بلند شد به شرکت و اردوگاه خود اولین در یک intrasquad بازی. در این بازی اتباع آماده جدید و فوق العاده زمین باز یافته توسط حکومت داشتن یک دونده شروع نیمه باز یافته در پایه دوم.

یک کمی می ترسم

Marlins گیر فرانسیسکو Cervelli گفت: “œeverybody نگران است’� در مورد شیوع ویروس در جنوب فلوریدا.

‘œI نمی خواهید به این ویروس و یا هر کسی که در تیم” Cervelli گفت. “ما فقط باید مراقب باشید. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. هر روز در اینجا میامی دیوانه. من کمی می ترسم بله اما ما در اینجا به بازی بیس بال.’�

بیش از یک کمی می ترسم

White Sox گیر Yasmani Grandal نگران بودن قادر به حفظ مناسب اجتماعی فاصله پشت صفحه.

‘œI می توان دروغ گفتن به شما اگر من گفت: من نگران نیست در مورد آن’� Grandal گفت. ‘œObviously این چیزی است که شما رو به نگاهی بسیار جدی به دلیل آن می تواند گسترش به عنوان سریع به عنوان هر چیزی. در مورد من این است که نه تنها برای سلامت و بهداشت از هم تیمی های من, اما آن را نیز برای سلامت خانواده من. همسر من باردار است, بنابراین من نمی خواهم (هر چیزی) به اتفاق می افتد به او. من نمی خواهم (هر چیزی) به اتفاق می افتد به بچه های من. بنابراین ما در حال رفتن به گرفتن تمام اقدامات ما در جهت نیاز به امن ماندن و نگه داشتن خود را امن است.�

براون بالا انتخاب کنید

میلواکی outfielder Avisail گارسیا و جالب Omar ناروائز پیش نویس تیم برای این هفته ‘œBlue & Gold World Series’� بازی.

جای تعجب است ؟ مسیحی Yelich که برنده NL MVP در سال 2018 و دوم شد و در انتخابات سال گذشته نمی توانید برداشت اول است. گارسیا رفت با رایان براون به جای.

‘œI می خواهید به رقابت در برابر بهترین,’� گارسیا گفت و توضیح داد که چرا او نمی انتخاب کنید Yelich.

استراتژی نمی آخرین طولانی است. گارسیا با تیم سپس معامله براون و shortstop اورلاندو Arcia برای Yelich و infielder اریک Sogard. تجارت لازم بود چرا که یک فهرست به حال تقریبا همه راست دست hitters قبل از مواجهه با right-hander براندون Woodruff.

DESHIELDS بافل تست مثبت

سرخپوستان outfielder Delino DeShields جونیور می گوید او هر احتیاط لازم و هنوز هم قرارداد coronavirus در حالی که در آریزونا.

‘œI انجام شده بود همه چیز من قرار است به انجام,’� او گفت:. ‘œWe شد انجام یک کار خوب در اوندیل نگه داشتن ما فاصله و مطمئن شوید که ما در تمیز کردن پس از خود. خب راستش من هیچ نظری ندارم.”

DeShields از دست رفته دوباره شروع کلیولند اردوگاه پس از او با تجربه COVID-19 علائم از جمله از دست دادن طعم و بوی. او گفت که او نمی باید اشتها و افزود: “آن را سرگرم کننده و در همه. ‘” این خیلی بی رحمانه است.’�

SOROKA می شود روز باز شروع

مدیر برایان Snitker به نام مایک Soroka, 22, بریوز’ جوانترین روز افتتاحیه استارت در دوران مدرن است. بریوز باز در نیویورک متس در جولای 24.

‘œIt چیزی است که شما در مورد خواب به عنوان یک بچه’� Soroka گفت.

Right-hander شد 13-4 با 2.68 عصر در 2019.

حداکثر سرخ شده, Mike Foltynewicz و شان Newcomb انتظار می رود به دنبال Soroka در چرخش به عنوان کول Hamels’ بازیابی از درد شانه بود آهسته سر التهاب تاندون است.

فن CUTOUTS در ورزشگاه طفره زن

داجرز فروش فن cutouts با قیمت های مختلف از 149 دلار به $299. خالص درآمد حاصل خواهد شد به نفع لس آنجلس داجرز پایه و اساس است.

این تیم ممکن است نقل مکان و یا حذف فن cutouts اگر قادر به فروش بلیط در طول فصل.

___

AP نویسندگان ورزشی دیو کمپبل جی کوهن مایک فیتزپاتریک دیوید Ginsburg, بث هریس استفن هاوکینز جو کی استیو Megargee استیون شراب و تام جدوگاه کمک به این گزارش.

_____

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de