Pup آماده به فریاد زدن دوباره در دنور

Pup نشده بازی دنور پس از یک سال 2016 نشان می دهد در مارکی تئاتر و در سال که گذشت, این گروه رشد کرده است. در سال 2019 گروه شروع به فروش کردن تئاتر در سراسر شمال امریکا است. زمانی که bandmates بازگشت به شهر در پنج شنبه, مارس 5, آنها خواهید بود بازی بسیار بزرگتر اگدن تئاتر در کنار افتتاحیه جیغ زنان و جلب تامپسون پایه و اساس است.

Pup رو شروع آن در سال 2010 به عنوان توپانگا. که تحت نام گروه منتشر EP شیردل. پس از تغییر علامت تجاری به عنوان Pup در سال 2013 bandmates کاهش یافته است و سه آلبوم هر کدام محبوب تر از قبل. خواننده گروه Stefan Babcock نوازنده بیس نستور Chumak, گیتاریست, Steve Sladkowski و درامر زاک Mykula همه در اوایل سی سالگی خود را صرف گذشته دهه تور ایالات متحده و کانادا و آنها در حال انجام آن است.

در طول راه Babcock می گوید: آنها تلاش برای اعتماد به نفس خود را در نوشتن فرایند به ماندن یکپارچه در جهت باد و فشار خود را برای قرار دادن بهترین خود را به مواد. “ما لازم نیست زمان زیادی را صرف نگرانی در مورد آنچه دیگران فکر می کنم ما باید انجام عمدتا چون ما بیش از حد متمرکز در چگونه ما می توانیم بهترین دادن به موسیقی است.”

آنجا که او در گروه اول دو پرونده با Pup Babcock با استفاده از تجارب خود برای شکل دادن به گروه صدا و پیام. “من یاد گرفته ام که من نمی شاعرانه در مفهوم سنتی با من از آلبوم به جز یک آهنگ در هر آلبوم همه سرگذشتی,” او می گوید.

آهنگ بیرون آمدن قوی انرژی جوانی آنها مورد بی پروا بودن اما همچنین رایگان. در بخشی از آنها با الهام از تجارب چهار bandmates (همچنین دوستان دوران کودکی) رنج می برند از طریق کانادا در زمستان سرد است. در حال حاضر این گروه زندگی می کنند نشان می دهد که در حال بالا-انرژی ragers که در آن طرفداران اغلب mosh به Babcock کامل-بویژه زوزه.

Pup جدید, آلبوم, مرض چیزهایکه می آید در کمتر از چهل دقیقه است که با صورت جدی سرگذشتی آهنگ ها در مورد عشق و تنفر و مبارزات شخصی. وجود دارد سرودهای مانند “شما ببینید در مراسم تشییع جنازه خود را” شیطانی و در عین حال با نشاط آهنگ های مانند “Bloody Mary Kate & Ashley,” پر از مزخرف انرژی است. در زمان این اشعار کاملا خوفناک.

وقتی که می آید به رزرو نشان می دهد اعضای Pup متعهد به ساخت تجربه یکی که دعوت به همه آنها به خصوص در مورد ایجاد متنوع ترکیب اولیه — حتی اگر خود گروه شامل همه علاقمند به جنس مخالف, مردان سفید. برای انجام این کار, گروه دعوت کرده است باز عمل می کند از جمله Charly سعادت کاسپر جمجمه و جیغ زنان به افزایش تعداد زنان و غیر دودویی مردم در صحنه است.

“در حالی که آن را مجبور بر اعضا به غیر دودویی و زن باند در جاده” Babcock می گوید Pup ساخت “یک تلاش آگاهانه برای پر کردن شکاف.”

Pup با جیغ زنان و جلب تامپسون بنیاد در 8 بعد از ظهر روز پنج شنبه 5 مارس در اگدن تئاتر 935 شرق, Colfax, خیابان. بلیط ها $22 به 25 دلار و در دسترس axs.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im