پوتین در مراسم رژه نیروی دریایی وعده کشتی های جدید به نیروی دریایی

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: نیروی دریایی روسیه را دریافت 40 کشتی های جدید و عروق در این سال او با حضور در رژه نیروی دریایی در سن پترزبورگ در روز یکشنبه به مناسبت روز نیروی دریایی در روسیه است.

رژه در سن پترزبورگ و در نزدیکی شهر کرونشتات برجسته 46 کشتی ها و کشتی و بیش از 4000 سرباز و با هدف ‘œdemonstrate رشد قدرت ما در نیروی دریایی,’� پوتین روز جمعه گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

او گفت: 40 کشتی و کشتی از اقشار مختلف را وارد سرویس این است که نیروی دریایی روسیه مجهز خواهد شد با hypersonic سلاح برای افزایش قابلیت های مبارزه با آن.

افتتاحیه رژه او گفت که ‘œsix بیشتر عروق برای دور دریا منطقه گذاشته شده در روسیه سه کشتی سازی پیشرو’� در چند روز گذشته.

کرملین ساخته شده نظامی نوسازی اولویت خود را در میان تنش با غرب است که به دنبال مسکو 2014 الحاق کریمه.

شبیه رژه مارک روسیه, نیروی دریایی, روز جمعه صورت گرفت, در شرق دور شهرستانها از شهر ولادی وستک و پتروپاولوفسک-Kamchatsk سواستوپل در کریمه ضمیمه این بندر شهرهای سورومورسک و Baltiysk, Kaspirsk در جنوب روسیه و در شهر بندری طرطوس در سوریه است.

در اوایل این هفته پوتین با حضور در مراسم دلسرد شدن تخمگذار جدید کشتی های جنگی در کریمه و متعهد برای ادامه یک برنامه بلند پروازانه از ساختمان جدید کشتی های جنگی و گفت که روسیه نیاز به یک نیروی دریایی قوی به دفاع از منافع خود و œhelp حفظ استراتژیک تعادل و ثبات جهانی است.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ru