لس آنجلس (CBSLA) – این پایان یک دوران است. جانباز کارفرمایی فیلیپ رودخانه در حال ترک لس آنجلس شارژر حق رای دادن او تعریف شده برای بخشی بهتر از دو دهه است.

فایل — فیلیپ رودخانه از شارژر به نظر می رسد از حاشیه در سه ماهه چهارم از بازی مقابل اوکلند اظهارات در شأن و سلامت ورزشی پارک on Dec. 22, 2019 در کارسون. (گتی ایماژ)

این تیم روز دوشنبه اعلام کرد که 38 ساله رودخانه ها و شارژر را “توافق طرفین” به بخش راه پس از 16 فصل.

رودخانه ها شد. او قبلا گفت که او می خواهم برای ادامه کار خود را می کند و بازنشسته شود.

“من بسیار سپاسگزار به Spanos خانواده و شارژر سازمان برای آخرین 16 سال” رودخانه نوشت: در بیانیه ای. “در هر چیزی که شما انجام آن را به مردم شما آن را انجام دهد که آن را خاص است. وجود دارد بسیاری از روابط و خاطرات با مربیان و کارکنان پشتیبانی و تیمی که برای همیشه آخرین و برای که من خیلی خدا را شکر.

“من هرگز در زمان داده شده این فرصت را برای رهبری این تیم را در این زمینه برای 235 بازی. ما تا به حال بسیاری از لحظات بزرگ ابتدا در سن دیگو و سپس در پایان در LA. من آرزو می کنم من هم تیمی ها و مربیان چیزی جز بهترین حرکت رو به جلو.

“من مطمئن هستم که آنچه که در آینده نگه می دارد اما خانواده من و من نگاه به جلو به دیدن آنچه خدا برنامه ریزی شده است برای ما آینده است.”

رودخانه شد پیش نویس توسط شارژر شماره 4 به طور کلی در سال 2004 پیش نویس است. پس از پشتیبان گیری Drew Brees برای دو فصل او در زمان سلطنت در سال 2006 هنگامی که Brees چپ در آژانس رایگان برای پیوستن به New Orleans Saints.

رودخانه ها شد و یک مرد آهن از آن نقطه به بعد هرگز از دست رفته یک بازی است. او آغاز شده 235 بازی متوالی در این فصل به طور منظم و برگشتی رتبه دوم تمام وقت به صورت متوالی شروع می شود و پس از برت Favre.

او همچنین برای پرتاب 59,271 متری و 397 touchdowns هر دو ششم تمام وقت.

با وجود ستارگان اعداد حذفی موفقیت از معاصران او — تام بردی, Peyton Manning, Eli Manning, Aaron Rodgers و Brees — دارای بازداشته او را. رودخانه های حرفه ای حذفی رکورد فقط 11-11 و ساخته شده است که تنها یکی کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی. او هرگز در یک سوپر باول. این احتمال وجود دارد که رودخانه ها را به دنبال حق رای دادن است که به او یکی از آخرین اجرا در یک جایزه.

شارژر مدیر کل تام Telesco گفت: این تصمیم پیش از رایگان آژانس اجازه می دهد تا هر دو طرف “برای قرار دادن خود را در بهترین موقعیت برای موفقیت در سال 2020 است.”

“پس از قدم یک بیت از فصل گذشته ما دوباره با فیلیپ و نمایندگان او به نگاه چگونه 2019 انجام ارزیابی ما اهداف آینده و ارزیابی وضعیت فعلی فهرست و ببینید اگر وجود دارد یک مسیر رو به جلو ساخته شده است که حس برای هر دو طرف” Telesco نوشت: در بیانیه ای. “همانطور که ما صحبت از طریق سناریوهای مختلف آن آشکار شد که این امر می تواند بهترین برای فیلیپ و شارژر به نوبه خود صفحه در مورد آنچه واقعا قابل توجه اجرا شود.”

این معلوم نیست که در آن وجود دارد شارژر را به نوبه خود در حال حاضر برای کارفرمایی کمک به آنها آماده شدن برای ترک کرامت بهداشت ورزشی پارک در کرسن سیتی و حرکت به خانه جدید خود SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا که آنها را به اشتراک گذاری با قوچ. پیچ و مهره شده است به عنوان یک مقصد امکان را به صورت رایگان و نماینده تام بردی اگر او بخواهد به ترک میهن پرستان جدید انگلستان. این شارژر همچنین می تواند کاوش تهیه پیش نویس یک کارفرمایی به عنوان آنها شماره 6 به طور کلی انتخاب کنید و می تواند پس از رفتن امثال آلاباما توا Tagovailoa یا اورگان جاستین هربرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net