• سلست باربر را بسیار داغ در حال حاضر
  • مبارزه با آتش, ملکه, کنسرت,:: همه چیز شما نیاز به دانستن

ملکه و Adam Lambert ایجاد تاریخ در لینک دو تا از بزرگترین موسیقی, رویدادهای خیریه با انجام خود را در سال 1985 زندگی می کنند کمک مجموعه ای در آتش مبارزه با استرالیا در روز یکشنبه.

ملکه T-پیراهن تنها دوم به رسمی مبارزه با آتش کوآلا پیراهن به عنوان محبوب ترین لباس و سر و صدا از جمعیت زمانی که آنها در زمان ANZ stadium مرحله می تواند شنیده شود برای کیلومتری.

و پس از یک پیام تصویری از پرنس ویلیام, آن زمان برای بیشتر خانواده سلطنتی در ملکه به عنوان جمع آوری کمک های مالی در مجموع افتاده بیش از 9 میلیون دلار علامت پس از 11 شب.

“این است که استرالیا, درد, اما آن را به بشریت مشکل” ملکه بنیانگذاران برایان مارس گفت.

“قلب من شکسته است, دیدن وضع اسفناک حیوانات. من امیدوارم که این کنسرت کمک خواهد کرد که آنها را بیش از حد. همه ما نیاز به این فاجعه هرگز اتفاق می افتد.”

درامر راجر تیلور افزود: “این به نظر می رسد نه تنها مشکل استرالیا اما یک مشکل تغییر آب و هوا است که بر کل جهان است. ما در اینجا در حال حاضر و هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک در پیدا کردن استرالیا یک راه برای بهبود حداقل ما می توانید انجام دهید به عنوان نوازندگان. ما همه در مشکل است.”

Two lifelong friends made beautiful music together at Fire Fight. Picture: News Corp Australia
media_cameraدو مادام العمر دوستان ساخته شده موسیقی زیبا با هم در مبارزه با آتش. تصویر: اخبار پارسیان استرالیا

گروه سخاوتمند بودند به اندازه کافی برای اهدای مرحله خود را برای این رویداد (سمت چپ بالا از بازی شب گذشته) اما بر خلاف شنبه, ملکه حاکم بود و بدون باران است.

2020 مدل ملکه باز با 70s مدل Bohemian Rhapsody (حداقل بخشی از آن) و به طور ناگهانی آن را به بازگشت به سال 1985 و زندگی کمک کند.

در واقع آن یکسان کلاسیک زندگی می کنند کمک تنظیم و به همین دلیل است که دیده می شود به عنوان طرح برای نیش اندازه کنسرت خیریه عملکرد.

بنابراین برای اولین بار از سال 1985 در آن همه چیز وجود دارد – رادیو دل شکسته و handclaps ، ‘Ayo آواز گرم کردن (در تصویری عرضه شده توسط Freddie Mercury), Hammer to Fall, Crazy Little Thing Called Love, We Will Rock You و ما قهرمانیم.

طنز این است که میلیون ها نفر از مردم که زندگی می کنند کمک های عملکرد در یوتیوب در هر سال در حال حاضر آنها به روز رسانی آن – فقط با چند کلید اعضای رفته اما فراموش نکرده است.

و از آن خبری نیست اما Adam Lambert جادویی خواننده.

“هنگامی که ما در مورد آتش سوزی در استرالیا, قلب ما شکسته شد” لامبرت گفت.

“همه شما را به عشق و وحدت به این مشکل بهتر است.”

Russell Crowe delivered 19 cheques totalling $105,000 to Rural Fire Serve Captain John Lardner after crews saved the family's Nana Glen property.
media_cameraراسل کرو تحویل 19 چک در مجموع $105,000 به Rural Fire خدمت کاپیتان جان Lardner پس از خدمه نجات خانواده نانا گلن اموال.

این کنسرت پس از عبور به Michael Buble در ملبورن که در آن او میزبانی داوطلب آتش نشان در مخاطبان خود را قبل از وطنی هیپ هاپ قهرمانان تپه هود تحویل مجموعه ای دیگر برای به دست آوردن جمعیت تندرست.

مهمان ویژه k.d. زبان دیرین افتخاری استرالیا زده عاطفی وتر با امضای نسخه از لئونارد کوهن سرود تسبیح.

زودتر پاپ قهرمان امی کوسه نگاه نزدیک به اشک پس از اتمام باز ترانه عشق ورزیدن , قبل از فوران به یک مگاواتی پوزخند به او سنگ تمام دوست داشتنی.

“این بزرگترین روز زندگی من,” او گفت: جمعیت است.

از پسران به مردان, 5 Seconds of Summer بازگشت به خانه به اجرا در مبارزه با آتش استرالیا چپ هیچ کس در شک در مورد اینکه چرا آنها را تبدیل به یکی از بزرگترین اعمال در جهان است.

مبارزه با آتش بسته با دو استرالیا را بیشتر دوست داشتم و پایدار هنرمندان, یخچال و سپس جان فرنهم با همکار گنجینه ملی Olivia Newton-John به خواندن دو قوی دل.

یکی از نکات برجسته بود فرنهم پیوست اخیر یوروویژن: استرالیا تصمیم می گیرد شرکت کننده میچ تمبو به انجام شما صدای به عنوان یک دو نفره به زبان انگلیسی و Gamilaraay.

در اصل منتشر شده به عنوان ملکه بی سابقه در مبارزه با آتش استرالیا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de