شاهزاده هری و Meghan Markle در حال گزارش شده که مجبور به رها کردن خود را در “ساسکس سلطنتی” برند پس از دریافت سفارش از ملکه.

دوک و دوشس ساسکس در حال حاضر صرف هزاران دلار در راه اندازی خود را شخصی تجاری از جمله جدید ساسکس سلطنتی وب سایت در پی تصمیم خود را به مرحله پایین به عنوان کار royals و جعل خود را حرفه ای و دور از سلطنت در کانادا.

اما با توجه به ایمیل های روزانهملکه و مقامات ارشد موافقت کرده اند این دیگر مناسب برای زن و شوهر به نگه داشتن کلمه “رویال” در نام تجاری پس از بحث های طولانی.

The Queen has decided ‘Sussex Royal’ is longer tenable. Picture: Chris Jackson/Getty Images
media_cameraملکه تصمیم گرفته است ‘ساسکس سلطنتی’ است که دیگر قابل دفاع. تصویر: Chris Jackson/گتی ایماژ

این مهم به هری و مگان که با استفاده از @SussexRoyal به عنوان دسته به 11 میلیون پیرو-قوی Instagram حساب و در حال تلاش به علامت تجاری به عنوان یک طیف وسیعی از اقلام است.

این درک آنها نیز در حال حاضر در روند راه اندازی یک جدید موسسه خیریه تحت عنوان ساسکس رویال: این بنیاد از دوک و دوشس Sussex.

اما دیلی میل گزارش می دهد که همه را در حال حاضر نیاز به “rebranded” و دوباره ثبت نام, اگر چه “جزئیات خوب” از وضعیت هنوز در حال مذاکره است.

آن را درک هری و مگان در حال حاضر گفته شده از ملکه تصمیم گیری است.

مرتبط: به دنبال به روز رسانی در Meghan و هری

The couple’s plans, pegged off ‘Sussex Royal’, were well under way. Picture: Facundo Arrizabalaga/Pool/Getty Images
media_cameraزن و شوهر, طرح ثابت کردن ‘ساسکس سلطنتی’ بودند و در راه. تصویر: Facundo Arrizabalaga/استخر/گتی ایماژ

این جفت ارز اعلام کرد در ماه ژانویه که آنها پله پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی پس از پر سر و صدا سال و رفتگان بریتانیا جزیره ونکوور در کانادا در مدت کوتاهی پس از آن.

پس از یک تاریخی اجلاس در Sandringham مربوط ملکه, Prince Charles, Prince William, هری و مقامات ارشد این Sussexes اعطا شد تصویب برای شروع یک زندگی جدید و دور از خانواده سلطنتی.

اما آن را بدون دستورالعمل های دقیق. در بیانیه ای ملکه توضیح داد که آنها اجازه داده می شود به نگه داشتن خود را به دوک و دوشس عناوین, اما دیگر نمی خواهد با استفاده از خود والاحضرت وضعیت.

هری نیز محروم نظامی خود را در عناوین و patronages و زن و شوهر دستور داده شد به بازپرداخت $4.5 میلیون در نوسازی شارژ به انگلیسی, مالیات دهندگان برای خود Frogmore کلبه خانه.

در حالی که هری و مگان در ابتدا اعلام کرد آنها تقسیم وقت خود را بین بریتانیا و آمریکای شمالی مشخص شد هفته گذشته که بعید است که هنوز هم مورد پس از تصمیم خود را به تبر کل 15-فرد انگلستان تیم از کارکنان.

آنها همچنین در حال حاضر نیز خود را بسته رسمی کاخ باکینگهام ،

قبل از ترک انگلستان برای خوب هری به طرز حیرت انگیزی پرده سخنرانی در شام خیریه در Mayfair اعلام کرد که تصمیم خود را به شکستن و دور از وظایف سلطنتی ساخته شده بود به دلیل وجود دارد “هیچ گزینه ای دیگر”.

در یکی دیگر از گفتن لحظه هری نیز اذعان کرد که توافق نهایی نیست نتیجه آنها تا به حال می خواستم که آن را به ارمغان آورد او را “اندوه” که “در آن آمده است به این”.

“آنچه من می خواهم برای روشن است که ما در حال از بین رفتن … امید ما به ادامه خدمت ملکه مشترک المنافع و نظامی انجمنهای اما بدون بودجه عمومی است. متاسفانه این امکان پذیر نیست,” او توضیح داد.

مدل های زن و شوهر به حال در ابتدا حمایت برای یک نوع “part-time” رویال وضعیت که در آن آنها می تواند به حفظ بسیاری از قدرت پردازش (به عنوان مثال Frogmore کلبه خود را در اطراف ساعت امنیتی) در حالی که همچنین قادر به جوهر تجاری می پردازد و زندگی در خارج از کشور.

The couple’s original Megxit plan was largely rejected by the Queen. Picture: Chris Jackson/Getty Images
media_cameraزن و شوهر اصلی Megxit طرح تا حد زیادی رد شده توسط ملکه. تصویر: Chris Jackson/گتی ایماژ
She granted them approval to leave, but with strict conditions. Picture: Lindsey Parnaby/AFP
media_cameraاو اعطا شده آنها را تایید و به ترک اما با شرایط سخت. تصویر: Lindsey Parnaby/AFP

اواخر هفته گذشته هری و مگان تصویر شد با هم برای اولین بار پس از Megxit آنها به عنوان بازگشت به کانادا در یک جت تجاری پس از یک سفر کسب و کار به ما.

در طول زمان خود را در امریکا هری به یک سخنرانی در یک JP Morgan اجلاس در میامی بود و شایعه شده اند به پرداخت بیش از $1 میلیون نفر است.

زن و شوهر بنا به گزارش ماند در سرنا ویلیامز در پالم بیچ در طول سفر خود را قبل از رفتن به دانشگاه استنفورد در پالو آلتو کالیفرنیا.

در کالیفرنیا می گفتند با حضور “جلسات طوفان مغزی” را با “اساتید و دانشگاهیان” را به عنوان آنها همچنان به کار جدید خود را به سازمان خیریه.

و آنها به زودی خواهید بود jetting کردن دوباره آن را درک ملکه است به نام جفت را از خود پر زرق و برق زندگی جدید برای حضور در کشورهای مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر در ماه آینده.

از آن خواهد شد خود را مشترک سلطنتی نامزدی پس از ترک نقش خود است.

در اصل منتشر شده به عنوان ملکه شوک هری و مگان بان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de