167,000 را دوست دارد. در اندک مدت شش هفته در این پست به اشتراک گذاشته شده توسط هری و مگان دوک و دوشس ساسکس در ژانویه 9 متصلب است تا نظرات بیشتر از هر چیز دیگری آنها که تا کنون نوشته شده به Instagram. کمی تعجب می کنم. در 201 کلمات آنها نفس نشان داد که آنها به پله به عنوان تمام وقت کار اعضای خانواده سلطنتی به “به حک کردن یک مترقی نقش جدید در این نهاد” است و آنها در حال حاضر می توان به “همکاری” با ملکه است. تمام که شد یک “هیجان انگیز گام بعدی”.

واکنش – توسط انگلیسی ها و مطبوعات جهان – آنی بود خشن و کاملا پر هرج و مرج. آنها شجاع dash برای آزادی! آنها خودخواه وای که تبدیل پشت خود را در ملکه!

کاخ باکینگهام در نوبت منتشر ملاحظه ای مختصر و مفید آزادی مطبوعات: “بحث با دوک و دوشس ساسکس در مراحل اولیه هستند … این مسائل پیچیده است که زمان را از طریق کار است.” (در مجموع: 34 کلمات.)

مرتبط: هری و Meghan راه اندازی کاخ fightback

مرتبط با: Sussexes eyeing مالیبو عمارت

Harry and Meghan’s negotiations with the Queen did not end well for the glam couple. Picture: John Stillwell / Pool / AFP
media_cameraهری و مگان را در مذاکرات با ملکه نه پایان خوبی برای این زن و شوهر گلم. تصویر: جان Stillwell, / استخر / AFP

که کیف پول حرف رویکرد نمی آخرین طولانی است. در هفته ملکه برگزار شده بود او تبادل نظر نوه به همراه پرنس چارلز و پرنس ویلیام برای آنچه شناخته شده به عنوان Sandringham نشست. جزئیات Sussexes’ خروج از لحاظ منتشر شد و بلافاصله پس از آن. اجماع این بود که اعلیحضرت او است و اساسا با توجه به این زن و شوهر یک انتخاب ساده – شما می توانید در یا خارج از خانواده سلطنتی اما شما نمی توانید به اشغال برخی از مبهم منطقه خاکستری از انتخاب خود را در میان. آنها را انتخاب کردن.

این یک تصمیم آنها تا به حال به وضوح می خواستم به. روز بعد هری با تحویل قابل ملاحظه ای شخصی بیان کرد و گفت: “این من به ارمغان می آورد غم و اندوه بزرگ است که آن را به این آمده است.”

و بنابراین است که Sussexes رفته بودند. از آن پس آنها شده اند tucked دور در قرض $20 میلیون عمارت در جزیره ونکوور که مالکیت یک راز باقی مانده است در حالی که ساعت جهان و منتظر حرکت بعدی خود را.

اما به دنبال بازگشت و خواندن ژانویه که بیانیه این سوال آن آشکار می شود فقط کمی زندگی جدید خود را شبیه به یکی از آنها تا به حال پیش بینی شده برای خود را دارند.

مدل اولیه که Sussexes تا به حال پیشنهاد شده بود که یک نوع فرانکشتاین معجونی از پادشاهی وظیفه و globetrotting مشهور است. آنها هنوز هم می تواند سلطنتی – اما همچنین می تواند پول. آنها خواهد بود کمتر محدود ذاتی تنگی از زندگی سلطنتی و در عین حال حفظ خواهد ریگال وضعیت. آنها می توانند پرسه زدن در جهان مسلح کافی 4G و ساخت یک خیریه نیروگاه در همان زمان به عنوان کشیدن در یک چک پرداخت.

که زندگی تا حد زیادی رد شده است به آنها.

RELATED: زن و شوهر ‘سرسام آور و بی حرمتی به اجساد برای ملکه

مرتبط: هری و مگان تایید ملکه بان

The couple’s new life is nothing like the one they imagined for themselves. Picture: Toby Melville / Pool / AFP
media_cameraزن و شوهر زندگی جدید است که هیچ چیز مانند یکی از آنها تصور برای خود. تصویر: توبی ملویل / استخر / AFP

که همه در حقیقت به نظر می رسد مثل این بود که یک بد تصور طرح از ابتدا و چشم انداز خود را که قرار بود هرگز به پرواز با عظمت بود (ملکه با توجه به زن و شوهر اجازه به دنبال از طریق و بر این, آن را شبیه هری و Meghan شد پرهیاهو و بهره خود را از وضعیت سلطنتی).

به جای گرفتن هیبرید زندگی آنها خیالی آنها شده اند به طور کامل برطرف سلطنتی مسئولیت ترک آنها را در یک نوع از عجیب و غریب بیابان است که به ارمغان می آورد به ذهن دوک و دوشس ویندزور peripatetic بی هدف جهانی وجود دارد.

رفته است توانایی برای نام تجاری خود را به عنوان “ساسکس سلطنتی” (با تشکر به انگلیسی, قانون به جای Queenly کینه توزی) معنای خود را Instagram حساب بسیار جالب و جدید وب سایت شخصی خواهد شد و هر دو نیاز به یک وصله پینه کردن پست عجله.

آنها می خواستم به زندگی می کنند در هر دو بریتانیا و آمریکای شمالی است. با توجه به این که خود را در کاخ باکینگهام شده است منحل شده است که به نظر می رسد کمتر و کمتر مانند آن خواهد شد.

در حالی که سال گذشته این زوج آغاز شده مدارک به ایجاد “بنیاد دوک و دوشس ساسکس” بیش از آخر هفته در یکی دیگر از طولانی بیانیه مشخص شد آنها به جای رفتن “به منظور توسعه یک راه جدید برای اثر تغییر” و … را ایجاد یک “غیر انتفاعی نهاد”.

روز پس از ورود در کانادا در ماه ژانویه Meghan بازدید ونکوور زنان را پناهگاه و عدالت برای دختران سازمان است. پس سلطنتی جهت به نظر می رسید روشن – آنها خواهد ناخن های خود را نوعدوستانه رنگ به دکل ارسال با عجله به تاکید این نکته که آنها ممکن است مجبور به ترک خانواده سلطنتی اما آنها فقط به عنوان متمرکز در امور خیریه به عنوان همیشه. در عوض در هفته از آن پس آنها موفق شده اند برای صرف شام با JLo و گفته انتخاب کنید تا یک چک برای سخنرانی به یک بقدر یک اتاق پر از بانکداران سرمایه گذاری.

Harry and Meghan had nearly all of their demands denied by his grandmother the Queen. Picture: Samir Hussein/WireImage
media_cameraهری و مگان تا به حال تقریبا تمام خواسته های خود را تکذیب کرد توسط مادر او ملکه است. تصویر: سمیر حسین/WireImage

هر فرصتی وجود دارد که این دوره بوده است ناهنجاری که نمیدانستند به جهان آنها beavering دور در پشت درهای بسته در هیبت الهام بخش, جایزه بشردوستانه تلاش خواهد شد که بازی را تغییر.

اما در عین حال آنها را سهوا اعتبار داده می شود به انتقاد از برخی از محله های که آنها بیشتر علاقه مند به gadding مورد با ستارههای و درآمد dosh نسبت به انجام کارهای خوب.

فشار و بار بودن یک عضو از خانواده سلطنتی باید طاقت فرسا در افراطی است. برای یک زن و شوهر با یک نوزاد جوان به می خواهید به از بین بردن برخی از این گونه است که به طور کامل قابل فهم اگر نه تنها عاقل گزینه است. به همین ترتیب اولویت بندی خانواده و سلامت روان در حال انتخاب است که باید مورد تحسین قرار گرفته.

که در آن همه چیز شروع به گرفتن مهم برای هری و مگان زمانی است که آنها به جهان که آنها می خواستند دقیقا همان است که فضا و اتاق تنفس – در حالی که همچنین به طور همزمان به دنبال مانند آنها می خواستند به Beyonce-ify سلطنتی خود را زندگی می کند.

راه بازگشت در ژانویه – بله, آن را نشانی از احساس بود که در سن پیش – تقریبا هر داستان در مورد خروج خود را از کار و زندگی سلطنتی شامل مبتذل ماری آنتوانت مرجع در حالی که “داشتن کیک خود را” مراجع بودند bandied مورد با سرور و نشاط. به عنوان Sussexes دنده تا برای بازگشت به لندن برای نهایی خود را دور از درگیری های رسمی بعد از این ماه آن را تبدیل به آشکار آنها به پایان رسید تا با هر یک از کیک آنها می خواستند و هرگز اجازه خوردن آن را در وهله اول.

Daniela Elser سلطنتی کارشناس و نویسنده با 15 سال تجربه در کار با تعدادی از استرالیا پیشرو در رسانه ها عنوان.

در اصل منتشر شده به عنوان ملکه مجموع Sussex, با کف دست زدن نشان داد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im