پاسخ سریع کمک های مالی برای هنرمندان

پاسخ سریع کمک هزینه تا $10,000 در دسترس خواهد بود به مستقل هنرمندان حرفه ای که با موفقیت اعمال می شود برای بخشی از 1.5 میلیون دلار در بودجه اختصاص داده شده در پاسخ به کروناویروس بحران است.

هنر جنوب استرالیا می گوید اولویت داده خواهد شد برای حمایت از هنرمندانی که تا به حال قرارداد و اجرای تورهای لغو و یا نمایشگاه به تعویق افتاد با توجه به گالری تعطیلی.

همکاری کمک های مالی به ارزش تا $100,000 را همچنین می توان به عمده هنر و فرهنگی سازمانهای کوچک تا متوسط بخش و هنرمندان مستقل برای کشف راه های جدید همکاری و تعامل با مخاطبان است.

برتر استیون مارشال گفت: فرهنگ و هنر بخش یکی از صنایع سخت ترین ضربه COVID-19.

“بسیاری فردی و هنرمندان مستقل در حال حاضر شغل خود را از دست و هنر سازمان ها تحت فشار شدید. ما باید از آنها حمایت” آقای مارشال گفت.

برنامه های کاربردی برای نوآوری تمرین کمک های مالی از $5000 تا 10 ، 000 دلار برای تجهیزات و فن آوری برای توسعه و به اشتراک گذاری کار از طریق دیجیتال و سیستم عامل های مجازی و خلاق تلاش کمک های مالی به انجام توسعه حرفه ای و یا ادامه عمل خلاق در 31 مارس است.

برای بزرگتر, سازمانهای هنری’ همکاری, کمک های مالی, هنرمندان مستقل و سازمان های کوچکتر خواهد بود اولیه مالی ذینفع با سازمانهای بزرگ کمک در نوع منابع مانند کارکنان زمان و امکانات است. آنها باید تا مارس 14 به درخواست با دستورالعمل همچنین در دسترس در هنر SA سایت.

آن را نیز با هنر سازمان برای تعیین مکمل بودجه با بیش از 500 ، 000 دلار اختصاص داده شده برای کمک به پوشش از دست دادن مالی از لغو تورهای اجرای برنامه و یا فعالیت های دیگر.

انعطاف پذیری بیشتر خواهد شد مجاز برای استفاده از کمک های مالی موجود و اضافی $50,000 اهدا شده به عمل پشتیبانی تلفنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de