لندن-به عنوان مسابقه برای تشدید واکسن جدید coronavirus کشورهای غنی و در حال عجله به محل پیشبرد سفارشات برای به ناچار به عرضه محدود به ضمانت خود را از شهروندان دریافت واکسن کزاز برای اولین بار-خروج قابل توجهی سوالات در مورد اینکه آیا کشورهای در حال توسعه خواهد شد هر واکسن در زمان برای نجات زندگی قبل از همه گیر به پایان می رسد.

در اوایل این ماه, سازمان ملل متحد بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و دیگران گفت این بود: “اخلاقی ضروری” است که هر کس دسترسی به “مردم واکسن.” اما چنین grand اظهارات غیرقابل اجرا و بدون یک استراتژی دقیق تخصیص واکسن می تواند نابرابر و بسیار کثیف گفت: کارشناسان بهداشت و درمان.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما باید این تصویر زیبا از همه گرفتن واکسن وجود ندارد اما نقشه راه در چگونه به آن را انجام دهد” گفت: یوان Qiong هو ارشد حقوقی و مشاور سیاست در پزشکان بدون مرز در ژنو است. چند اقدامات در نظر گرفته شده برای حل و فصل مشکلات متعدد برای دستیابی به توزیع عادلانه, او گفت:.

در گذشته Hu گفت: شرکت ها اغلب برای اعمال حق ثبت اختراع برای تقریبا در هر مرحله از واکسن را تولید و توسعه: از مواد زیستی مانند سلول خطوط استفاده می شود به نگهدارنده مورد نیاز برای کشش واکسن دوز و حتی چگونه های در حال اجرا.

“ما نمی توانیم به این صورت چندین لایه از حقوق خصوصی را برای ایجاد یک “مردم واکسن’,” او گفت:.

صحبت کردن در یک واکسن اجلاس در اوایل این ماه که خطاب این موضوع موجب ناراحتی از توزیع عادلانه كون جمهور نانا Akufo-Addo به توافق رسیدند.

“تنها یک نفر را واکسن با برابری و همبستگی در هسته خود می توانید به حفاظت از تمام بشریت از ویروس” او گفت:.

در یک نشست با رهبران آفریقایی در چهارشنبه رئیس جمهور چین گفت: کشور در آفریقا خواهد بود “در میان اولین به نفع” یک بار COVID-19 واکسن توسعه یافته و مستقر در چین اما هیچ معاملات اعلام شد تا وعده خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

در سراسر جهان حدود ده بالقوه COVID-19 واکسن در مراحل اولیه تست. در حالی که برخی می تواند حرکت به اواخر مرحله تست بعد از این سال اگر همه می رود و آن را بعید است که هر یک می خواهد مجوز قبل از اوایل سال آینده در اولین. هنوز متعدد در کشورهای غنی و در حال حاضر دستور داد برخی از این تجربی عکس و انتظار تحویل حتی قبل از اینکه آنها اعطا تایید بازاریابی.

بریتانیا و ایالات متحده باید صرف میلیون ها دلار در انواع واکسن نامزدها از جمله یکی در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و تولید شده توسط AstraZeneca. در عوض هر دو کشور انتظار می رود برای دریافت اولویت درمان; دولت بریتانیا اعلام کرد که اگر واکسن ثابت موثر اول 30 میلیون دز خواهد بود اختصاص داده شده برای انگلیسی ها.

به طور جداگانه AstraZeneca امضا توافق نامه را به حداقل 300 میلیون دوز در دسترس برای ایالات متحده با اولین دسته های تحویل داده شده در اوایل ماه اکتبر. در یک جلسه سهشنبه ارشد تهمت مقامات دولت گفت: وجود خواهد داشت یک سیستم محکم به تعیین که در امریکا ارائه شده است اولین واکسن دوز. ردیف به احتمال زیاد شامل گروه بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید و کارگران انجام خدمات ضروری است.

هفته گذشته اتحادیه اروپا نقل مکان کرد و برای اطمینان از خود را عرضه. در شنبه AstraZeneca زده یک معامله با یک واکسن گروه جعلی توسط آلمان و فرانسه و ایتالیا و هلند برای تضمین 400 میلیون دوز در پایان سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

در میان چندین تلاش جهانی در جریان است سعی کنید برای اطمینان از کشورهای در حال توسعه نمی توانید پشت یک “پیشرفت بازار تعهد” از واکسن اتحاد GAVI که مدیر عامل شرکت هشدار داده است کشورهای در مورد خطرات ناشی از واکسن در دسترس بودن نیست, در سطح جهانی.

“حتی اگر چند کشور جلو بروید و واکسن اگر وجود دارد مواج شیوع بیماری در جاهای دیگر … است که رفتن به ادامه جهان را تهدید می کند و بازگشت به حالت عادی” گفت: Seth برکلی GAVI مدیر عامل شرکت.

گاوی و شرکای جوهر $750 میلیون مقابله با AstraZeneca به عرضه 400 میلیون دوز تا پایان سال 2020 است. انگلیسی-سوئد داروسازی غول پیکر نیز موافقت کرده است به مجوز آن واکسن به هند سرم موسسه برای تولید 1 میلیارد دوز.

جانسون و جانسون قصد دارد به آن coronavirus شات برای کشورهای فقیر در نه برای سود و قیمت به دلیل پیچیدگی تکنولوژی و تخصص مورد نیاز گفت: این شرکت افسر ارشد علمی, Dr. Paul Stoffels. نیز, AstraZeneca متعهد به ساخت واکسن در دسترس هیچ سود در طول بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی و دیگران کرده COVID-19 “اختراعات استخر” که در آن حقوق مالکیت معنوی خواهد بود تسلیم بنابراین دارو می تواند آزادانه به اشتراک گذاری اطلاعات و دانش فنی. کشورهای متعددی از جمله استرالیا برزیل کانادا و آلمان در حال حاضر شروع به تجدید نظر خود را به صدور مجوز قوانین اجازه می دهد تا آنها را به حالت تعلیق در حقوق مالکیت فکری اگر مقامات تصمیم گیری وجود دارد که قریب به اتفاق نیاز با توجه به همه گیر.

اما پاسخ از صنعت شده است و ولرم.

مدیران در Pfizer و برخی دیگر از عمده داروسازان می گویند که آنها در مخالفت با تعلیق حقوق ثبت اختراع به صورت بالقوه COVID-19 واکسن.

مقامات بهداشت نگران آنچه که ممکن است معنی divvying تا تامین واکسن مسلما مورد نیاز هر کشور در این سیاره است.

“ما نمی تواند فقط با تکیه بر حسن نیت برای اطمینان از دسترسی” گفت: Arzoo احمد بریتانیا Nuffield شورای اخلاق زیستی اشاره کرد که سوابق چگونه نوآورانه داروهای توزیع شده در حال تشویق نیست. “با HIV/AIDS در آن زمان 10 سال برای مواد مخدر برای رسیدن به مردم در کاهش درآمد کشور است.”

کشورهای آفریقایی در حال حاضر شده است در پشت خط برای تجهیزات پزشکی در همه گیر و “آن بدتر خواهد بود اگر یک واکسن یافت” UNAIDS رئیس photojournalism پنجشنبه به خبرنگاران گفت. “ما نمی توانیم در پشت صف.”

دیگر کارشناسان اشاره کرد که با وجود میلیاردها دلار مالیات دهندگان اختصاص داده شده به هر مرحله از توسعه واکسن اما کمی نظارت بر چگونگی بودجه صرف شده و چند تضمین واکسن را دریافت کنید به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر.

“ما نمی دانیم که چه مراحل را مانند نگاه و یا چگونه شفاف آن خواهد بود” گفت: Suerie ماه co-مدیر بهداشت جهانی مرکز به کارشناسی ژنو است.

سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر در حال توسعه یک “تخصیص چارچوب” برای چه coronavirus واکسن باید داده شود و گفت: دکتر Soumya Swaminathan, the U. N. سلامت سازمان دانشمند ارشد. اما این راهنمایی خواهد بود نه الزام آور است.

Swaminathan گفت که او امیدوار ممکن است وجود دارد 2 میلیارد دوز در دسترس برای آسیب پذیر و اولویت سلامت کارگران در سطح جهان تا پایان سال آینده و این که چه کسی را پیشنهاد می کنیم که چگونه آنها ممکن است توزیع شده است.

“کشور نیاز به توافق و رسیدن به یک اجماع” او گفت:. “این تنها راهی است که این کار می کنند.”

لارسون گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان Danica Kirka در لندن Lauran Neergaard در Alexandria, Virginia, Linda A. Johnson در گلن بورنی پنسیلوانیا و کارا آنا در ژوهانسبورگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de