‘نژاد پرستی است که هنوز هم وجود دارد: قرمز افسانه تکان دهنده پرسش و پاسخ

  • <url> باز می شود تا در لیورپول خروج
  • یورو باشگاه های دایره $5 میلیون مرد McGree

آدلاید یونایتد افسانه بروس Djite می گوید که او “بدون شک” نژاد پرستی هنوز هم وجود دارد در استرالیا و مهر آن را “شروع می شود با آموزش و پرورش”.

قرمز’ مدیر فوتبال است که در گذشته بازیکن ساخته شده در نظرات دوشنبه شب قسمت Q&A که به طور گسترده مورد بررسی قرار آینده ورزش در استرالیا – اما با تمرکز بیشتر به طور خاص در ما های مختلف ورزشی کدهای شکست به طور کامل از بین بردن نژاد پرستی.

این پنل همچنین برجسته موقت NRL اجرایی اندرو Abdo, Richmond, باشگاه فوتبال اجرایی ایمپلنت نسیم تا حدی ملایم گوینده ورزشی و روزنامه نگار تریسی هولمز استرالیا نت بال و AFLW ستاره Sharni لیتون.

همان سوال اساسی ظهور تا چندین برابر – چرا زمانی که سازمان مانند NRL و AFL را به طور مداوم گفت: “همه چیز درست” در مورد نژاد پرستی آن هنوز هم باقی بماند?

آقای Djite ارائه شده قانع کننده ترین پاسخ است.

Bruce Djite (centre) with Michael Marrone and Marcelo Carrusca in 2015 during his playing days with Adelaide United. Picture: Sarah Reed
media_cameraبروس Djite (مرکز) با مایکل Marrone و مارسلو Carrusca در سال 2015 طول روز بازی خود را با آدلاید یونایتد. عکس: سارا نی

او با اشاره به “عدم شایستگی فرهنگی” در سلسله مراتب استرالیا, کدهای ورزشی است که آهسته و میزان پیشرفت.

“مهم نیست که اگر آن را در مورد نژاد پرستی. من به شما بگویم در حال حاضر اگر یک فرد بومی در AFL کمیسیون و یا به عنوان AFL مدیر عامل در طول زمان که در آن آدم انجام شد نژادی تخطئه آن را متفاوت واکنش” سابق A-League star گفت.

“آن مرد هنوز هم ممکن است به طور فعال درگیر در ورزش.

“اگر وجود دارد بیشتر زنان در بالا صفحه موقعیت تثبیت شده در ورزشی بازی (زنان ورزش) را بیشتر پوشش رسانه ای; این امر باید بیشتر سرمایه گذاری.

“بدون مردم با زمینه دانش – شما می توانید خواندن تمام مطالب شما می تواند در سراسر آن همه شما را دوست دارم شما می توانید با خواندن یک هزار جلد کتاب – اگر شما آن را احساس نمی و لازم نیست که در زمینه دانش و سپس شما آن را دریافت نمی. این غیر ممکن است.

بیشتر: ونوس ویلیامز قدرتمند بیانیه در نژادپرستی طوفان

بیشتر: ویدئو ویروسی مبالغ امریکا تقسیم

“مثل من در تلاش برای درک آنچه در آن مانند به یک زن. من می توانید بشنوید. من می توانند یاد بگیرند. اما من هرگز می تواند احساس آنچه آن را مانند.

“من هرگز نمی خواهد باید در این زمینه دانش است.

“بنابراین در حالی که وجود دارد مردم هوشمند بسیار هوشمند افراد بسیار با نفوذ افراد در سلسله مراتب به عنوان بازیکن به عنوان مدیران – اگر آنها زمینه دانش اگر ما نمی entrench این افراد در سلسله مراتب از ما, ورزش, پس از آن تغییر ممکن است.

“اما آن را بسیار آهسته تر با بسیاری از بیشتر تاسف از اگر این افراد با کسانی که در زندگی تجربه بودند و در آن موقعیت.”

A mural of former AFL player Adam Goodes has been created in Sydney. The Australian of the Year and Sydney Swans icon polarised crowds after taking a stand against racism and was effectively booed into retirement. Picture: AAP Image/Bianca De Marchi
media_cameraیک نقاشی دیواری از سابق AFL بازیکن آدم انجام شده در سیدنی. استرالیا و سیدنی قوها آیکون قطبی جمعیت پس از گرفتن موضع در برابر نژاد پرستی و به طور موثر هو به دوران بازنشستگی است. تصویر: AAP تصویر/بیانکا De Marchi

مخاطبان استودیو بود کوچکتر از حد معمول با کروناویروس محدودیت هنوز هم در جای خود, اما آن را هنوز هم واکنش نشان داد و با یک گرم دور از کف زدن.

میزبان Hamish مک دونالد بعد پرسید: آقای Djite چرا, ورزش, دولت شکست خورده بود به “تولید نتایج” زنی از نژاد پرستی با وجود ارائه خوب شد.

“نگاه وجود دارد بدون شک که نژادپرستی وجود دارد. در زمان آن را بیشتر خفته بیش از دیگران است. در این دوره فعلی ما در تفرقه فاز” آقای Djite گفت.

“مردم بیشتر مایل و قادر به بیرون آمدن و در واقع می گویند آنچه آنها در حال فکر کردن.

“در زمان های دیگر که در آن همه چیز آرام تر مردم همان افکار, اما آنها تبیین آنها. اما نژاد پرستی هنوز هم وجود دارد.

“من فکر می کنم این شروع می شود با آموزش و پرورش است. من واقعا انجام دهد.

“این فقط چند هفته گذشته هنگامی که این زندگی مهم جنبش واقعا از آمدن به استرالیا.

“و ما شروع به صحبت کردن در مورد بومیان و بومی و آنها چه طریق بوده است.

“من فکر می کنم ورزش است که در یک محل خاص که در آن قادر به بهبود جامعه و جامعه را نمی توان بهبود یافته است اگر شما یک دست برای کمک به افرادی که پشت سر گذاشته شده است.

“و از آن زمان برای platitudes به توقف و اقدام گرفته شود.

“و برای سازمان در نظر گرفته شود و بر اقدامات آنها را نه با کلمات که آنها صحبت می کنند.”

Thousands join anti-racism rally in Adelaide

هزاران نفر از مردم در بسیاری از پوشیدن ماسک محافظ را بسته بندی شده ویکتوریا مربع در آدلاید برای پیوستن به جهانی Black Lives Matter تظاهرات. تصویری: 10 خبر اول آدلاید

در اصل منتشر شده به عنوان ” نژاد پرستی است که هنوز هم وجود دارد: قرمز افسانه تکان دهنده پرسش و پاسخ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de