نژادپرستانه یادداشت های سمت چپ بر روی درب از 2 شرمن اوکس آپارتمان

شرمن اوکس (CBSLA) – پلیس در حال بررسی نژادپرستانه یادداشت که ضبط به درهای حداقل دو واحد در شرمن اوکس مجتمع آپارتمانی پنج شنبه.

کوهستانی در شرمن اوکس. 17 ژوئن 2020. (CBSLA)

یکی از قربانیان که آفریقایی-آمریکایی گفت CBSLA شنبه که او به خانه آمد برای پیدا کردن اخلال در نامه خود جلوی درب آپارتمان خود واقع شده است که در کوهستانی در شرمن اوکس پیچیده در 4355 Sepulveda Blvd.

توجه داشته باشید که ارائه شد به CBSLA, خواندن, در بخش “من و همسرم به دنبال فعال جذب جوان Negroids که ما می توانید برای استفاده از اختیار ما است.”

نفرت پر حرف در می رود برای اشاره به افرادی به عنوان “کثیف” و امضا “خود را سفید ممتاز همسایه.”

قربانی که خواست تنها به عنوان دیو به دلایل ایمنی گفت که او زندگی می کردند در شرمن اوکس به مدت هفت سال و تجربه هرگز چیزی مثل این. دوم همسایه صحبت کرد که به CBSLA توسط گوشی نیز تایید کرد که توجه داشته باشید همان ضبط شد به درب جلو خود را به عنوان به خوبی.

“در ابتدا من فقط شوکه شده بود” دیو گفت. “حتی اگر من می دانم چه خبر است در جهان امروز آن را به هیچ چیز نسبت به کسانی که جانشان را از دست دادند. اما من امیدوارم که ما می آمد گذشته از این من امیدوارم که این نکته به پایان می رسد اما به عنوان یک مرد سیاه و سفید آن است که خسته کننده است.”

پلیس لس آنجلس تایید کرد به CBSLA که آنها در زمان یک گزارش از یک نفرت حادثه و جستجو از طریق فیلم هایی از ساختمان دوربین های امنیتی, اما به عنوان رتبهدهی نشده است قادر به دقت اشاره کردن به یک مظنون.

یک سخنگوی شرکت مدیریت املاک گفت: آنها آگاه هستند از این حادثه و در حال همکاری با محققان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de