نزدیک به 100 نفر آزمایش شده است در ویژه coronavirus درمانگاه پس از آن باز at the Royal Adelaide بیمارستان در روز چهارشنبه.

SA بهداشت تایید کرد که 96 نفر تحت تست در کلینیک است که اجازه می دهد تا بیماران برای دور زدن اورژانس تا حد زیادی کاهش خطر گسترش این بیماری است.

شش جنوب استرالیا در انتظار نتایج آزمایش برای کوروناویروس.

دولت تعداد تایید موارد باقی مانده در هفت.

Marija Jurala (Nurse Consultant – CAHLN Infection Prevention and Control) and Stephanie Kipirtoglou (Registered Nurse) at the Coronavirus testing clinic at at the RAH. Picture: AAP / Sam Wundke
media_cameraMarija Jurala (مشاور پرستار – CAHLN عفونت پیشگیری و کنترل) و استفانی Kipirtoglou (پرستار) در Coronavirus تست درمانگاه در در ره. تصویر: AAP / سام Wundke

چهار اخیر موارد 58 ساله و 24 ساله در ره و 40 سال و هشت ماهه نوزاد در فلیندرز پزشکی مرکز باقی می ماند در یک وضعیت با ثبات است.

هر چهار در جداسازی در بیمارستان و دوره نقاهت.

ملی مرگ و میر افزایش یافته است به سه بعد از سیدنی مرد 82 درگذشت او در مراقبت از سالمندان در منزل.

در هوبارت یک مرد جوان که تست مثبت نادیده گرفته و توصیه های بهداشتی به خود منزوی و رفت و به کار در یک هتل بزرگ. او به تازگی از سفر به نپال از طریق سنگاپور.

مقامات بهداشتی دولت گفت: آن را “غیر قابل قبول برای ادامه فعالیت در عمومی و یا حضور در محل کار در حالی که انتظار برای coronavirus نتایج آزمون”.

دو نیروی دفاع استرالیا از اعضای جدا شده اند که پس از آزمون مثبت.

یکی حضور داشتند دفاع ستاد در کانبرا در اواخر فوریه. دفاع گفت: در آن مشغول به کار بود برای ردیابی هر کسی که ممکن است در تماس با آنها.

در سراسر کشور 74 نفر تست مثبت است. فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار خواست هر کسی که تا به حال احتمالا در تماس با کروناویروس به خود را مورد آزمایش قرار.

“حتی اگر آن را می تواند یک کمی از استرس در (سلامت) سیستم ما خواهد بود و نه مردم در طول آزمون از زیر-آزمون,” او گفت:.

دولت فدرال امن اضافی 54 میلیون ماسک صورت برای ملی پزشکی انبارهای انتظار می رود برای رسیدن به پایان ماه آوریل است.

آن را بلافاصله انتشار 260,000 ماسک از فدرال ذخایر اولیه شبکههای بهداشت و درمان معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی گفت.

آن است که تخمین زده است که هزینه های سلامت از استرالیا را از دست داده و coronavirus وضعیت خواهد رسید $1 میلیارد.

دولت فدرال نیز به فوریت تهیه چند میلیارد دلاری محرک برنامه ریزی برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی به عنوان بحران بهداشت و درمان عمیق تر.

بودجه برای شوراهای محلی برای ساخت پروژه های زیربنایی کاهش deeming نرخ برای بازنشستگان و گسترش دارایی نوشتن آف برای کسب و کار از جمله اقدامات در نظر گرفته می شود اعتقاد به ارزش 5 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار.

وزیران در زمینه های کلیدی از جمله آموزش و پرورش, گردشگری, تجارت, زیرساخت های کشاورزی و انتظار می رود به طرح های پیشنهادی خود را برای محرک برای هزینه های بررسی کمیته فردا.

این طرح آورده شده است رو به جلو پس از مذاکرات بین صندوق بین المللی پول و خزانه داری.

دولت همچنین می خواهد نشسته با کارفرمایان و رهبران اتحادیه در سیدنی فردا به بحث در مورد تاثیر بر روی کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de