اظهارات تعادل لاس وگاس حرکت با همه گیر

برخورد با offseason حرکت به لاس وگاس تعمیرات اساسی از دفاع از خود و رقیب در یک بخش با پاتریک Mahomes و دفاع از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs دشوار است به اندازه کافی کار برای اظهارات مربی جان weather underground.

این همه محدودتر در مقایسه با تلاش برای نگه داشتن بازیکنان خود را ایمن از COVID-19 در یک شهرستان که در آن coronavirus در حال گسترش است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œOne اشتباه می تواند همه ما را در راه بد,’� weather underground گفت پنج شنبه. ‘œIt فقط تبدیل شدن به فوتبال; آن می تواند به ایجاد یک بیماری وحشتناک. بنابراین من می خواهم به تسلط هنگامی که ما ساختمان را ترک کنند. ما می خواهیم به سرکوب این ویروس. ما می خواهیم به ضرب و شتم این ویروس به زمین و من می توانم با استفاده از این کلمات به دلیل آن را در برنامه های ما است اما حریف است که ما شده اند قادر به ضرب و شتم. آن را واقعا می تواند در شکستن شما را از لحاظ جسمی. من می دانم بسیاری از مردم که تا به حال آن را و آن را و آن را یک چیز افتضاح و ما نمی خواهیم به چیزی برای انجام با آن اما آن را ضرب و شتم.’�

این اظهارات را اب و هوای مسائل نسبتا خوبی تا کنون. هیچ بازیکن باید تصمیم به انتخاب کردن از این فصل به دلایل ایمنی و پشتیبان گیری در حال اجرا پشت Devontae بوکر تنها بازیکن قرار داده شده در ذخیره/COVID-19 لیست پس از دور اول تست برای rookies و جانبازان است.

Weather underground گفت: پیام ارسال شده است که بازیکنان را ارزیابی شود به همان اندازه برای آنها چگونه رفتار خود را در خارج از زمین به اقامت در خارج از موقعیت های خطرناک که برای چه آنها را در عمل زمینه است.

‘œWe گرفتن کامل مسئولیت و پاسخگویی در هر یک از دیگر,’� rookie گیرنده هنری Ruggs سوم گفت:. ‘œWe می دانم که ما همه امن است اگر ما در اطراف هر یک از دیگر و در خانه است. بنابراین تقریبا ما فقط تلاش برای نگه داشتن دایره که ما را فقط با این تیم است. که راه ما می توانیم ماندن در کنار فوتبال و یادگیری نگه دارید و چیزهایی مانند آن. دیگر از آن فقط خانه و اقامت خود را. رسیدن به راهکار خود را. خود را استراحت و دوباره خوب دوباره.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که همه تیم ها در برخورد با بسیاری از این مسائل این اظهارات باید چالش های خاص خود را به دلیل جابجایی.

آنها در حال برنامه ریزی به صرف offseason هنوز هم در منطقه خلیج و سپس نگه داشتن اردوگاه های آموزشی به طور معمول در کالیفرنیا شراب کشور است. بازیکنان همچنین می باید در زمان حال به شکل برنامه های خود را برای حرکت به لاس وگاس.

اما offseason برنامه رو لغو و weather underground و کارکنان خود اجازه نداشتند در این تیم امکانات جدید در نوادا تا اواخر ماه ژوئن است.

چند بازیکن به رهبری کارفرمایی درک Carr led رسمی offseason تمرینات در منطقه لاس وگاس اما بسیاری از بازیکنان نمی حرکت به خانه جدید خود را, تا زمانی بیشتر شده است.

Weather underground گفت: او هنوز نشده ملاقات top free agent علاوه بر کوری لیتلتون.

‘œWe نیست lone ranger’� او گفت:. ‘œEverybody در لیگ است که رفتن را از طریق این. ما برای انجام بهترین ما می توانیم. آن را به طور عادلانه منصفانه فصل است. برخی از تیم ها در حال رفتن به ضربه سخت توسط این ویروس در برخی از تیم ها ممکن نیست. برخی از تیم ها ممکن است طرفداران بعضی از تیم ها ممکن است مقوا cutouts. من نمی دانم اما ما فقط به مقابله با آن. ما باید سعی کنید به خلاق.’�

همه گیر نیز گرفته شده دور از هیاهو حرکت می کند.

این تیم انتظار داشتند به شراب و ناهار خوردن رایگان عوامل در لاس وگاس این offseason تنها به این ایده از بین برود که لیگ رفت و مستند به دلیل بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

این پیش نویس در ماه آوریل که قرار بود بر روی نوار عنوان NFL را اولین رویداد مهم در لاس وگاس برگزار شد از راه دور به جای.

جدید تسهیلات عمل باز بی سر و صدا تنها با تعداد انگشت شماری از کارکنان مجاز در شروع.

در حال حاضر این تیم فانتزی جدید ورزشگاه نمی ممکن است قادر به هر گونه طرفداران برای فصل اول خود را.

‘œIt را فقط سخت است,’� weather underground گفت. ‘œI نگران هستم در مورد بچه های من, من بابا و مامان, خانواده من, برادران و دوستان من و من نگران هستم که در مورد همه بازیکنان ما است. من واقعا نگران لاس وگاس; من عاشق این محل است. ما مشتاق به پیش نویس اینجا. ما مشتاق به ایجاد برخی از دوستان در اینجا و برخی از واقعی هیجان انگیز زمان به عنوان ما را از ما حرکت می کند در اینجا. ما بهترین امکانات, بهترین ورزشگاه من تا کنون دیده ام در زندگی من و من دیده ام بسیاری شده سابق پخش. من از دست انسانها. من handsy پسر من می خواهم به آغوش مردم و پنج بالا آنها را. آن سخت بوده است, در امریکا آن را دشوار است در جهان و من فقط می خواهم به نگه دارید تکرار کرد که به بازیکنان ما است. ما به ضرب و شتم ویروس. که چالش ما در حال حاضر. ما به ضرب و شتم این ویروس در حال حاضر به یک شانس را به بازی.’�

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر