Randhurst بانک مرکزی آمریکا مدیر ارائه می دهد راهنمایی برای از بین بردن استرس های مالی

بنابراین بسیاری از مشتریان در سراسر شمال غربی حومه به من بگویید آنها تاکید کرد در مورد امور مالی خود را. اخراج پرداخت کاهش شهریه کالج صورتحساب… بی شماری وجود دارد و از علل نگرانی به خصوص در این زمان به چالش کشیدن.

پاسخ من به آنها: در حال حاضر بهترین زمان برای ‘reset’ امور مالی خود را با بررسی وضعیت خود را بازتعریف اهداف خود و ایجاد یک طرح است که مجموعه خانواده خود را برای موفقیت مالی برای سال آمده است. در اینجا چند راهنمایی برای jumpstarting که فرایند:

                                                                                                                                                                                                                       

مرحله 1: درک استرس مالی

مدیریت امور مالی خود را به خصوص در طول زمان به چالش کشیدن می تواند استرس زا باشد. اما اگر شما آن را شکستن شما به سرعت ببینید که مالی را صلح از ذهن می آید از داشتن یک دسته در چند کوچک (و کنترل) جنبه از امور مالی خود را.

شروع به فهرست کردن منابع مالی خود را — درآمد, هزینه, صرفه جویی در, اجاره, وام مسکن, پرداخت بدهی کارت اعتباری و غیره. — و اولویت بندی موارد که نیاز به توجه خود را اول است. پس به دنبال ابزار و منابع است که به شما کمک کند در طول راه. ابزار مانند بانک مرکزی امریکا پس انداز ماشین حساب می تواند به شما کمک کند محاسبه چه مدت آن را به شما برای رسیدن به یک هدف خاص.

مرحله 2: وصله پینه کردن بودجه خود را

موقعیت های غیر منتظره مانند coronavirus نیاز اکثر مردمی به دوباره کاری و بودجه خود را. بودجه ماهانه تنها مهم ترین ابزار برای ماندن در مسیر نگه داشتن شما را پاسخگو به برنامه های مالی خود را و کمک به شما در رسیدن به اهداف خود.

شروع با شناسایی تمام هزینه های ثابت با توجه به چه کسانی ممکن است تغییر کرده است در گذشته چند ماه و پیش بینی که در آن آنها را زمین خواهد شد زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت. سپس لیست تمام هزینه های متغیر اضافه کردن همه چیز از هدیه تولد برای پیش بینی تعمیرات خانه به طوری که هر دلار یک شغل است. اگر لازم است خود را تنظیم متغیر مخارج بنابراین شما صرف بیش از شما در آوردن در.

                                                                                                                                                                                                                       

مرحله 3: کاهش هزینه استقراض خود را

اگر بخش قابل توجهی از بودجه خود را گره خورده است تا در پرداخت وام در حال حاضر زمان مناسبی برای ارزیابی استقراض خود را و به طور بالقوه کاهش مقدار پول شما مدیون در هر ماه.

با نرخ بهره به خصوص کم در حال حاضر صاحب خانه ممکن است در نظر refinancing وام مسکن خود را وام به خصوص اگر آنها می تواند به کاهش نرخ بهره توسط یک درصد و یا بیشتر است. اگر شما در حال پرداخت کردن تعادل کارت اعتباری ممکن است آن را به ارزش بررسی گزینه های خود را برای یک کم بهره حساب. بسته اعتباری خود را, شما ممکن است واجد شرایط برای یک حساب اعتباری با صفر درصد بهره در نقل و انتقالات تعادل که می تواند به شما کمک کند در راه خود را به از بین بردن بدهی.

مرحله 4: برنامه ریزی برای غیر منتظره

حتی اگر خانواده شما نه از دست هر درآمد این چند ماه گذشته ممکن است یک یادآوری اهمیت پس انداز اضطراری. علاوه بر این مکالمات مانند بیمه عمر بیمه از کار افتادگی و بازنشستگی هستند به احتمال زیاد به می آیند تا به عنوان شما شروع به فکر کردن در مورد آینده مالی خود را.

یک صندوق اضطراری تا شش ماه از هزینه های می تواند کمک به صلح از ذهن را به خانواده برنامه ریزی برای آینده خود را. پرش شروع خود را به صندوق اضطراری با برش یک زن و شوهر هزینه های متغیر از بودجه خود را و راه اندازی انتقال خودکار به یک حساب پس انداز کمک به شما در اجتناب از وسوسه. بیشتر بررسی پوشش بیمه در سراسر هیئت مدیره به اطمینان حاصل شود آن را مطابق با نیازهای خانواده خود را امروز و برای چند سال آینده آمده است.

                                                                                                                                                                                                                       

این چند ماه گذشته را به ما یادآوری اهمیت آماده بودن برای هر آنچه که ممکن است در راه ما. به عنوان شما همچنان به مرور این ‘طبیعی’ شما را پیدا خواهد کرد که, کوچک, تغییرات ساده می تواند به شما کمک کند مجددا منابع مالی خود را برنامه ریزی برای آینده خود و به دست آوردن صلح از ذهن در زندگی مالی شما را.

برای بیشتر در عمق منابع در موضوعات مراجعه کنید bettermoneyhabits.bankofamerica.com.

لسلی Martorelli مالی است مدیر مرکز برای بانک مرکزی آمریکا در مونت پراسپکت, IL.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر