اسپرینگفیلد — قوانین و مقررات دولت از تعداد افراد مجاز در اجتماعات را نقض نمی کند Illinoisans’ متمم اول قانون اساسی حقوق دادستانی کل استدلال در دادگاه سند است.

طرح دعوی در دادگاه واصل در 15 ژوئن توسط دولت حزب جمهوری خواه اتهام رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر اجرایی به منظور محدود کردن تجمعات به 10 ساکنان یا کمتر بر خلاف قانون اساسی بود چرا که آن را محدود به آزادی بیان. همچنین مخالفت منظور درمان نهادهای مذهبی و تظاهرات متفاوت تر از گروه های دیگر که نقض قانون اساسی ایالات متحده را در برابر حمایت های بند.

                                                                                                                                                                                                                       

فرماندار مه 29 فرمان اجرایی پیشنهاد خانه عبادت دنبال COVID-19 دستورالعمل های ایمنی — محدودیت های داخلی خدمات به 10 نفر به عنوان مثال — اما آنها نیاز به انجام این کار. ایران همچنین با اشاره به پریتزکر حضور در یک زندگی ماده تظاهرات به عنوان شواهد او بود نه اجرای سفارش خود را در برابر گروه او پشتیبانی می کند.

اما نه اتهام دقیق است دولت نوشت: در یک سند ظ روز شنبه.

“10-فرد محدودیت در اجتماعات متفاوت است برای اولین متمم اهداف از یک ساختمان را اشغال محدودیت های اعمال شده توسط شهرداری و آتش کد” مسئولان دادستانی کل نوشت.

قانون اساسی محافظت گفتار و راست به جمع آوری, اما اجازه می دهد تا نهادهای دولتی با یک “علاقه فوتی و فوری” برای محافظت از “امنیت عمومی” با توجه به این استدلال.

“تظاهرات سیاسی و کنوانسیون همیشه به رعایت اشغال محدودیت حتی اگر سرریز جمعیت (و یا فقدان آن) ممکن است سیگنال قوی پشتیبانی (یا معکوس) برای یک پیام خاص یا رسول” به کار خود ادامه داد. “عمل جمع در یک فضای محدود که باعث افزایش خطر تلفات در آتش است و چه چیزی است که تنظیم نیست پیام تحویل در جمع آوری است.”

                                                                                                                                                                                                                       

ایلینوی حزب جمهوری خواه ثابت شده است قادر به اشتراک گذاشتن با اعضای عمومی پیام خود را تا حد زیادی آنلاین, دولت ادعا. شمال غربی طرف مذاکرات باشگاه برگزار شد جلسات مجازی در آوریل و مه Schaumburg شهرستان جمهوریخواه سازمان افتتاح دفتر خود را برای جمع آوری رای دهندگان امضا در حمایت از یک نامزد و شهرستان خواهد شد جمهوریخواه کمیته مرکزی منتشر شده تصویری از یک کنفرانس مطبوعاتی در Facebook.

اگر چه روحانی در طرح دعوی در دادگاه در استدلال خود را بیان سیاسی “است موثر ترین و قانع کننده در هنگام تحویل در فرد” دفتر دادستان کل استدلال قانون اساسی ایالات متحده نمی کند “تضمین حق به موثر ترین و قانع کننده حالت از سخنرانی در میان یک بیماری همه گیر.”

معافیت از نهادهای مذهبی موجود در پریتزکر اجرایی سفارش به پیروی از دولت فدرال و ایالتی تاریخ ارائه آن خانه از عبادت “جداگانه و منحصر به فرد پادمان در برابر دولتی اقدام علیه رایگان ورزش” دولت نوشت و در آن دادگاه تشکیل پرونده.

حزب جمهوری خواه در آن طرح دعوی در دادگاه استدلال کرد کلیساها و گروه های سیاسی هستند “اشخاص شبیه شخصیت” و در نتیجه باید به همین ترتیب درمان. دفتر دادستان کل در پاسخ آن نوشت که “نادرست” از آنجا که کلیسا, مثلا, مجاز به شرکت در فعالیت های سیاسی است.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت اضافه شده است که “حداقل سه نفر” از اعضای جمهوریخواه “علنا به دنبال و یا جشن” معافیت برای سازمان های مذهبی در فرمانداری سفارش.

و پریتزکر ساخته شده “تصمیم شخصی” برای شرکت در یک تظاهرات خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند برگزار شد در شیکاگو — او نمی بود تا در ظرفیت رسمی دفتر استدلال کرد.

او نه “ممنوع هر گونه تظاهرات عمومی بر اساس محتوای آن” دفتر ادامه داد: از جمله بازگشایی ایلینوی تظاهرات که شامل تظاهرکنندگان برگزاری علائم به تصویر می کشد فرماندار به عنوان یک نازی.

با توجه به دادگاه سند حزب جمهوریخواه به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی است که مجاز به استفاده از دفاتر خود را به صورت رسمی کار به عنوان طولانی به عنوان COVID-19 دستورالعمل های ایمنی به دنبال دارد.

ایران “به طور کامل چشم پوشی ویرانگر عوارض یک بیماری همه گیر است که ویران ایلینوی است و به احتمال زیاد برای رسیدن به شرکت کنندگان خود را از حوادث اگر” دولت محروم از اجرای پریتزکر اجرایی دستور دادستانی کل نوشت. حزب “میل به تغییر از مجازی به فرد در حوادث مقایسه نیست مطلوب به خطر گسترش بیشتر COVID-19 و هر بعدی از دست دادن زندگی است که می تواند از” یک قاضی تعلیق فرماندار سفارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de