رپ Ja Rule فیلم, در خانه, تجاری, ترویج, LA یونانی رستوران پاپا کریستو را

لس آنجلس (CBSLA) — توسط رپر Ja Rule به سیار کسب و کار ؟

یک ویدیو در یوتیوب نشان داد رپر در تبلیغات تجاری پاپا کریستو را در یک رستوران یونانی در لس آنجلس است که به یک جزء اصلی در جامعه برای چند دهه.

“من به شما گفتن بیا پایین به پاپا کریستو شما حتی نمی توانید تلفظ مواد غذایی خیلی لعنتی خوب,” او می گوید پس از بریدن تلفظ چندین آیتم های منو.

آخرین بار Ja Rule دست خود را سعی در تبلیغات کسب و کار آن را برای بدنام Fyre جشنواره است. آن تبلیغ به عنوان یک ستاره نکردم لوکس جشنواره موسیقی در باهاما و فروش بلیط به صورت بین 1000 $و $125,000. اما زمانی که ticketeholders وجود دارد و آنها در FEMA چادر, بدون, برق, و, غمگین, ساندویچ پنیر. افتضاح منجر به میلیون ها دلار از پرونده های حقوقی برای نقض قرارداد و یکی از promotors بودن محکوم به شش سال زندان.

تجاری تبدیل به بخشی از یک نمایش جدید در TBS به نام “ستاره نشان کردن” که برای اولین بار در این هفته است. در نمایش صفحه extended cut تجاری است Ja Rule توضیح داد که او می خواست به استفاده از معروفیت و شهرت خوب است.

“همه ما می دانیم که ما رفتن را از طریق یک زمان دشوار در حال حاضر به خصوص مادر و پاپ ها ، قلب من می رود به این کسب و کار,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de