رپ مگان تو کیک گوشت گاو می گوید: او به ضرب گلوله کشته شد بیش از آخر هفته

لس آنجلس (CBSLA) — رپ مگان تو کیک گوشت گاو در زمان به رسانه های اجتماعی در روز چهارشنبه برای رسیدگی به گزارش خود را درگیر در یک تیراندازی بیش از آخر هفته.

یک Instagram داستان از شنبه شب نشان داد واقعیت ستاره Kylie Jenner, Stallion (متولد مگان پیت) و رپر حزب محافظه Lanez بودند در یک استخر هم در هالیوود هیلز.

Los Angeles Police Department گفت: حدود 4:30 صبح خود را در هالیوود بدست آورد افسران در پاسخ به 1800 جلوگیری از نیکولز دره جاده برای “عکس اخراج بررسی است.”

مدت کوتاهی پس از Lanez (متولد خورشید پترسون) دستگیر شد جنایت اتهام پنهان اسلحه گرم در یک وسیله نقلیه و پیوند به بیرون چند ساعت بعد.

مرتبط: رپ حزب محافظه Lanez بازداشت به اتهام جنایت در لس آنجلس

معلوم نیست اگر Lanez متصل است به گزارش آتشباری که منجر به پاسخ پلیس است که می توان در تصویری به دست آمده توسط TMZ.

پلیس لس آنجلس گفت: در یک نسخه که یک فرد دچار جراحت پا و درمان در بیمارستان است.

نریان بعد از تایید در Instagram که او به ضرب گلوله در پا.

“در صبح روز یکشنبه من دچار زخم گلوله به عنوان یک نتیجه از یک جرم و جنایت که علیه من انجام می شود و با قصد آسیب فیزیکی من,” او گفت:.

او ادامه داد: “من هرگز بازداشت افسران پلیس به من رمه را به بیمارستان که در آن تحت عمل جراحی برای برداشتن گلوله. من فوق العاده سپاسگزار برای زنده ماندن و که من انتظار می رود برای بهبود کامل بود اما برای من مهم برای روشن شدن جزئیات بیشتر در مورد این شب پس از سانحه. من در حال حاضر متمرکز بر بهبود, بنابراین من می تواند بازگشت به زندگی من و پشت به ساخت موسیقی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

نریان آهنگ “وحشی” رفت و به شماره 1 در بیلبورد هات 100 نمودار در مارس و بعدها تبدیل به یک ویروسی Infinite رقص چالش و remixed by Beyoncé.

نمایندگان برای Jenner یا Lanez اند و نه اظهار نظر در مورد حوادث آن شب.

پلیس لس آنجلس گفت این حادثه در حال بررسی پرونده سرقت کارآگاه. هر کسی با اطلاعات اضافی در مورد آنچه اتفاق افتاده است خواسته به تماس کارآگاه Stogner در (213) 972-2934. در غیر ساعت های کسب و کار و یا در تعطیلات آخر هفته, تماس, بايد به 1-877-لس آنجلس-24-7 (877-527-3247).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de