نادر گوریل در نیجریه دستگیر شده در دوربین با نوزادان

داکار, سنگال — حفاظت دستگیر کرده اند اولین تصاویر از یک گروه نادر از رودخانه گوریل ها با چند بچه در نیجریه Mbe کوه اثبات این که این گونه هنگامی که می ترسید به منقرض شده است بازتولید میان حفاظت از تلاش.

تنها حدود 300 رودخانه گوریل شناخته شده بودند برای زنده ماندن در یک نقطه در جدا کوهستانی منطقه در نیجریه و کامرون, با توجه به انجمن حفاظت از حیات وحش که اسیر دوربین دام, تصاویر مه. رنگ بیشتر تصاویر بدست آمده در ماه گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

John Oates, استاد بازنشسته در دانشگاه شهر نیویورک و یک primatologist که به کمک ایجاد حفاظت از تلاش برای گوریل بیش از دو دهه پیش بود هیجان زده در مورد تصاویر جدید.

‘œIt عالی بود به … شواهدی وجود دارد که این گوریل در این کوه ها در حال بازتولید موفقیت به دلیل وجود داشته است بنابراین چند عکس در گذشته’� او گفته آسوشیتد پرس. ‘œWe می دانم بسیار کمی در مورد آنچه در جریان است با تولید مثل این گونه پس برای دیدن بسیاری از حیوانات جوان است که یک علامت مثبت است.’�

کارشناسان نمی دانند که چگونه بسیاری از رودخانه گوریل باقی می ماند در کوه های خوشه ای شده اند و در تلاش برای پیگیری این گونه برای برخی از زمان.

حدود 50 دوربین تنظیم شد تا در سال 2012 و تصاویر متعدد گرفته شده در کامرون است Kagwene گوریل پناهگاه و در نیجریه Mbe کوه جنگل جامعه و Afi کوه پناهگاه حیات وحش. اما عبور از رودخانه گوریل به شدت دشوار است برای گرفتن با هم در دوربین و تصاویر را دستگیر کرده بود چند نوزادان.

اتحاد نه جوامع محلی در حفاظت از محیط زیست, انجمن Mbe کوه ها است که کار با انجمن حفاظت از حیات وحش از اواسط 1990s برای کمک به حفاظت از رودخانه گوریل. از آن زمان وجود داشته است هیچ ثبت مرگ و میر در نیجریه جامعه گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

گوریل ها در یک نقطه شده بود تصور می شود منقرض شده با توجه به جامعه نیجریه کشور, مدیر, اندرو دان.

‘œIt را یک موفقیت بزرگ است که نشان می دهد جوامع می توانید به حفاظت از حیات وحش’� او گفت: AP.

عبور از رودخانه گوریل تهدید شده است برای چندین دهه در درجه اول توسط شکار بلکه با از دست دادن زیستگاه به عنوان ساکنان قطع جنگل ها راه را برای کشاورزی است. این گونه بود ‘œrediscovered’� در اواخر 1980s.

حدود 100 Cross River, گوریل پس ثبت شده در نیجریه رودخانه دولتی و حدود 200 نفر در کامرون در یک transborder منطقه از حدود 12000 کیلومتر مربع (4,633 مایل مربع). این Mbe کوه جنگل است و حدود یک سوم از جمعیت نیجریه.

گوریل بسیار خجالتی از انسان و حضور آنها شناسایی شده است که عمدتا توسط خود لانه کود و تغذیه مسیرهای پیاده روی ،

یک تیم از حدود 16 eco-سپاه پاسداران استخدام شده است از جوامع اطراف آن به گشت زنی و حفاظت از گوریل و دیگر حیات وحش دونن گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

Inaoyom Imong مدیر WCS نیجریه عبور از رودخانه, چشم انداز, پروژه گفت که با دیدن چند جوان گوریل در یک گروه امیدوار کننده است.

جدید عکس های گرفته شده در یک جامعه جنگل بدون هیچ گونه رسمی حفاظت از وضعیت Imong گفت: “œan نشانه ما می توانیم قوی حمایت جامعه در حفاظت از محیط زیست.’�

شکار همیشه تهدید اصلی او گفت: اما ‘œwe بر این باور است که شکار کرده به شدت کاهش می یابد.’� حفاظت گروه همچنین در حال کار برای کاهش برش غیر قانونی از جنگل های, او گفت:.

اما خطرات دیگر باقی می ماند.

‘œAlthough شکارچیان دیگر هدف گوریل, تله های تعیین شده برای بازی های دیگر تهدیدی برای این گوریل به عنوان نوزادان را می توان در آنها و به طور بالقوه از مرگ و صدمات’� Imong گفت. بیماری نیز یک تهدید بالقوه همراه با درگیری و ناامنی در کامرون است.

“پناهندگان از ادامه ناامنی در کامرون نیز در حال حرکت به منطقه و آنها به احتمال زیاد افزایش خواهد شکار فشار و نیاز به بیشتر زمین های کشاورزی’� دونن گفت.

در حال حاضر آنها باید با تکیه بر کار نیجریه جوامع است.

‘œI احساس افتخار به بخشی از این تلاش است که تولید این نتایج گفت:” رئیس Damian آریا سر از روستای Wula.

او گفت: AP جامعه خود و دیگران سخت کار کرده اند برای کمک به حفظ زیستگاه طبیعی برای گوریل و آنها با افتخار از تلاش های خود را.

‘œWe خیلی خوشحال هستند آنها بازتولید,’� او گفت:. در حالی که گوریل’ معیشت مهم است که برای طبیعت آریا نیز امیدوار است که کوه جوامع در زمان مقتضی خواهد بهره مندی از گردشگری آنها ممکن است به ارمغان بیاورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de