کلاغ گارد Yanda بازنشسته پس از 13 سال در شرایط خود

ووینگس میلز, Md. — بسیار نازک و chattier از خود را در طول روز بازی مارشال Yanda بازنشسته از فوتبال روز چهارشنبه با رضایت از دانستن او راه می رفت دور قبل از اینکه لگد درب.

Yanda شده کل 13 سال کار حرفه ای با Baltimore Ravens که نشان داد قدردانی خود را برای هشت-time Pro کاسه نگهبان با ارسال او را با یک قاب پلاک 73 نیوجرسی و تشکر قلبی طی یک کنفرانس خبری. مراسم آغاز شد و با تصویری ادای احترام و برجسته طولانی آماده سخنرانی از مهمان افتخاری, یک مرد شناخته شده برای نگه داشتن جملات کوتاه و برای خود گریزی به صحبت با رسانه ها.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI این بازی چون من عاشق این بازی” Yanda گفت. ‘œI عشق, رقابت, من عاشق تیمی و مبارزه و خرد کردن. من دوست داشتم که هر روز. به همین دلیل من ایفا کرده است.”

پس چرا راه دور در حال حاضر تنها چند ماه خارج از فصل است که در آن او به طور کامل و سالم بازی Pro کاسه و انتخاب شد تیم دوم همه طرفدار ؟

‘œI را تماشا کرده ام بچه های آنها به عنوان مسن تر از دست دادن کمی بیشتر در هر سال و پس از آن تا پایان آنها تقریبا مانند یک مسئولیت. در پشت ذهن من گفت: من می خواستم هرگز به مانند آن” گفت: Yanda, 35, که احاطه شده بود در این مرحله توسط معاون اجرایی رئیس جمهور Ozzie Newsome مدیر کل اریک DeCosta و مربی جان ما.

‘œI می خواستم به اینجا با این بچه ها که مایل من به جای اینکه در انتهای دیگر از آن گفت: “ما خوشحال هستیم که شما در حال بازنشستگی'” Yanda گفت. ‘œI می خواستم برای پایان دادن به بازی است.”

                                                                                                                                                                                                                       

Yanda در 177 بازی گره خورده با جاناتان اگدن برای بسیاری در تاریخ حق رای دادن در میان linemen توهین آمیز. پس از یک سال 2017 فصل است که در آن مچ پا و آسیب های شانه محدود زمان بازی برای دو بازی او شروع به فکر می کنم در مورد آنچه در زندگی ممکن است بعد از فوتبال است.

‘œIt بود در ذهن من دو سال گذشته است. و پس از آن (گذشته) سال احساس کردم که اگر من آن را از طریق سالم دوباره که بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است که این احتمالا رفتن به آن” Yanda گفت.

او در گیر با این طرح حتی اگر بالتیمور رفت 14-2 در سال 2019 و دارای پتانسیل برای رفتن از راه دور فصل آینده است.

‘œI هرگز به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان من تا به حال در سال گذشته” گفت: Yanda. ‘œTo بخشی از آن تیم خاص بود اما قادر به راه رفتن به دور از بازی در نظر من بسیار معنی دار است. من خوشحالم که من می توانم آن را راه من است.”

Yanda در زمان برخی از زمان به مطمئن شوید که مسیر او می خواست را به, اما وجود خواهد داشت بدون تغییر از قلب است. تقریبا بلافاصله پس از بالتیمور فصل به پایان رسید با از دست دادن به تنسی در پلی آف, او شروع به یک رژیم غذایی و رشد خود را قلب آموزش است. نتیجه این شد 45 پوند کاهش وزن که در سمت چپ Yanda در 265 و به دنبال بیشتر شبیه به یک linebacker از زبر و خشن offensive lineman.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI احساس خیلی بهتر در حال حاضر فقط به بالا و پایین رفتن از پله ها,” او گفت:.

پس از در حال رشد در یک مزرعه در, آیووا, Yanda بازی دو فصل از تاریخ و کالج فوتبال و دو فصل در دانشگاه آیووا قبل از آمدن به بالتیمور به عنوان دور سوم به پیش نویس انتخاب در سال 2007. او کمک کرد تا کلاغ برنده سوپر باول در سال 2012 شده است مطمئن باشید یک جایی در این تیم حلقه افتخار و احتمالا تا پایان پیوستن به اگدن و Newsome در سالن از شهرت.

‘œHe سخت بود رقابتی هوشمند و منحصر به فرد به حال احترام به بازی به عنوان به خوبی به عنوان هم تیمی های خود” Newsome گفت. ‘œI می دانم که در آینده به من گفته شده است که شما می شود گرفتن پست الکترونیکی خود را در Canton.”

Harbaugh گفت: Yanda: ‘œHe در آغوش هر بیت از حرفه ای ساخته شده بیشتر از آن است و به نظر من اول رای گیری Hall of Famer.”

زمانی که همه انجام شد, صحبت کردن, Yanda رد و بدل سلام با چند تن از هم تیمی های سابق خود از جمله جو Flacco جاستین تاکر نیک بیل و کریس چستر.

و در حال حاضر DeCosta باید با یک سوراخ بزرگ در خط حمله بدون هیچ امید پیدا کردن یک جایگزین خواهد شد که بلافاصله می تواند فقط به عنوان خوب.

‘œYou نمی تواند جایگزین یک مرد مانند مارشال. به عنوان یک بازیکن بزرگ به عنوان او است که او را به یک فرد بهتر و یک رهبر” DeCosta گفت. ‘œYou امیدوارم که شما با ضربه زدن بر روی کسی که در برخی از نقطه می تواند تبدیل به که اما آن را مانند یک بار-در-هر-10 سال نوع از چیزی.”

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im