ST. پترزبورگ فلوریدا. — شکارچی Renfroe homered دو بار و خلیج تمپا کوزه مجموعه ای از یک تیم نه زمین باز یافته رکورد با 19 strikeouts در اشعه’ 14-5 جیغ وداد بازی کردن بیش از آتلانتا بریوز سه شنبه شب ،

آتلانتا استارت مایک Foltynewicz (0-1) داد تا شش اجرا می شود, چهار بازدید و چهار پیاده روی در 3 1/3 نوبت. 2018 All-Star تعیین شده بود برای انتساب بعد از بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

تایلر Glasnow زده بیرون نه و اجازه ضربه بیش از چهار نوبت در اول شروع به پس از از دست رفته بخشی از اردوگاه تابستانی با اشعه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. دیگو Castillo (1-0) رخ داد دو در 10 گام پنجم و Jalen Beeks چتری هفت بر سه نوبت.

Dansby سوانسون و مت Adams homered برای بریوز. سوانسون بسته حرفه ای-با پنج RBIs و متوقف 41-بازی homerless خط در آتلانتا 14-1 پیروزی یکشنبه شب بیش از متس نیویورک.

دو و میدانی 3 فرشتگان 0

اوکلند کالیفرنیا. — علامت Canha homered برای اولین بار در این فصل کریس بسیت (1-0) فرار بزرگ جم و اوکلند ضرب و شتم لس آنجلس به عنوان تیم به این نتیجه رسیدند فصل خود را باز شال سری.

یک ضربه اول baseman مت اولسون شروع به پوشیدن ماسک در موقعیت خود را هنگامی که دونده برتر در میان شیوع کروناویروس در میان Miami Marlins که نگهداری این باشگاه در فیلادلفیا. اولسون دیده می شود می تواند با چت مایک ماهی قزل آلا – همچنین نقاب تا در بالای هشتم پس از فرشتگان ستاره درو پیاده روی از جیک Diekman.

                                                                                                                                                                                                                       

Joakim سوریا مجاز یک جفت تک آهنگ قبل از بسته شدن آن را برای اولین بار ذخیره بازنشستگی ماهی قزل آلا در 93-mph به نام سوم اعتصاب که مشت استدلال کرد. او را برداشته پنبه حلاجی شده کلاه در حالی که صحبت کردن به صفحه داوری آدم Hamari. مدیر جو Maddon نیز تا به حال یک کلمه با داوری.

Right-hander گریفین کنسرو (0-1) تسلیم Canha درایو برای شروع چهارمین فقط پس از فرشتگان ” فرصت از دست رفته در نیمه بالای زمین باز یافته.

ASTROS 8, MARINERS 5

هوستون — الکس Bregman آمار 100 خود را حرفه ای هومر سه-اجرای شات و خوزه Altuve اضافه شدن یک درایو به هوستون یک پیروزی بیش از سیاتل.

جاش جیمز تیز نیست در بازگشت خود را به چرخش پس از گذراندن فصل گذشته در اغل گاو یا حشم. او سه بار مجاز به اجرا می شود و نیاز به 75 زمینهای برای دریافت از طریق سه نوبت. اما براندون Bielak (1-0) خوردند تا بعد از 3 1/3 نوبت به پیروزی خود در لیگ برتر اولین و صرفه جویی در هوستون اغل گاو یا حشم.

                                                                                                                                                                                                                       

روبرتو اسونا کار بدون گل نهم خود را برای اولین بار ذخیره کنید.

Mariners استارت کندال Graveman (0-1) به همراه داشت شش بازدید, هفت اجرا می شود و زده از هفت در چهار نوبت به علاوه در بازی برای اولین بار در 807 روز پس از دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی است.

PADRES 6, دایاموند 2

سن دیگو — فرناندو Tatis جونیور مسابقه در اطراف این پایگاه در سه اجرا سه گانه که برجسته پنج اجرا تجمع و ترنت گریشام ضربه اول خود را در خانه اجرا برای سن دیگو است که در سه تا از چهار بازی در افتتاح آن مجموعه است.

پادرس که احساس آنها در حال ساخته شده و برای موفقیت در این بیماری همه گیر-کوتاه 60-بازی فصل outscored دایاموند 21-9 در چهار بازی.

پادرس به ثمر رساند و پنج اجرا می شود در چهارمین دور قبل از لوقا ویور (0-1) ثبت شده است.

کال Quantrill (1-0) اجازه ضربه در 1 1/3 بدون گل نوبت برای پیروزی.

BLUE JAYS 4, اتباع 1

واشنگتن — Teoscar Hernández آمار دو تورنتو چهار انفرادی homers خاموش AnÃbal Sánchez (0-1) به حساب همه جیز آبی’ به ثمر رساند.

داد و بیداد کن Tellez و دنی یانسن نیز رفت و عمیق برای Blue Jays بودند که بدون دو بازیکن کلیدی. نزدیک تر کن Giles رفت و مجروح فهرست دوشنبه و shortstop بو ❄ خراشیده شد از صف حدود 15 دقیقه قبل از اولین زمین با چپ بيشتر است.

رایان Borucki (1-0) به چهار ناشران برای کسب پیروزی و آنتونی باس – پر کردن در برای Giles – کردم اول خود را نجات دهد از سال است.

ROYALS 14 ببر 6

دیترویت — Maikel فرانکو آمار دو شهر کانزاس شش خانه اجرا می شود خراب دیترویت فن-رایگان صفحه اصلی بازکن.

روید مرریفیلد تا به حال سه بازدید و سه RBIs پایان یک سه گانه خجالتی چرخه در یک شب هنگامی که Royals بسیج از اوایل 5-1 کسری. پرورش گریفین (1-0) برنده در تسکین اما او نیز مجبور به ترک لیگ برتر اولین بازی با یک ساعد چپ فشار است.

دیترویت مایکل Fulmer مجاز سه homers در اولین شروع خود را از تامی جان عمل جراحی است.

سالوادور پرز, Jorge سولر و برت فیلیپس نیز homered برای کانزاس سیتی است. JaCoby جونز و Victor Reyes رفت و عمیق برای دیترویت.

کانزاس سیتی در زمان رهبری خوب با شش اجرا چهارم. کایل Funkhouser (0-1), ساخت بزرگ لیگ اولین در تسکین Fulmer, اجازه دو اجرای تک رایان O’Hearn ساخته شده است که آن را 7-5.

متس 7, RED SOX 4

بوستون-مایکل Conforto, پیت آلونسو و دومینیک اسمیت همه homered مایکل Wacha تن به تن بیش از پنج نوبت و نیویورک ضرب و شتم بوستون.

Red Sox بازکن جاش Osich (0-1) فرار مشکل در اول با تشکر از دو متس baserunning اشتباهات داد اما تا دو-اجرای شات به Conforto در دوم که پاک هر دو معمول بازدید کننده اغل گاو یا حشم و کمکی چادر در پشت آن.

که مقدار زیادی برای Wacha (1-0) بود که 22 سال St. Louis rookie هنگامی که او مواجه Red Sox در جهان در سال 2013 سری ضرب و شتم آنها را در بازی 2 قبل از مصرف دست دادن در تصمیم گیری ششم بازی.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports