Re-گواهینامه پرواز شروع برای بوئینگ 737 Max

سیاتل-یک بوئینگ 737 Max در زمان خاموش از سیاتل فرودگاه در دوشنبه شروع از سه روز دوباره آزمون گواهینامه پرواز که علامت یک گام به سوی بازگشت هواپیما به مسافر خدمات.

اداره هوانوردی فدرال تست پرواز بیش از سه روز آینده را ارزیابی بوئینگ پیشنهاد تغییر خودکار سیستم کنترل پرواز در حداکثر. این نرم افزار به نام مانور ویژگی تقویت سیستم (MCAS) که فعال به اشتباه در دو پرواز که سقوط کرد, کشتن 346 نفر است. پس از دومین حادثه در مارس 2019 جت مبتنی شده.

                                                                                                                                                                                                                       

سیاتل تایمز گزارش این هواپیما در شرق و فرود یک ساعت و 20 دقیقه بعد در موسس لیک واشنگتن و بازگشت به زمینه بوئینگ در اوایل بعد از ظهر.

بوئینگ بیش از سال گذشته ساخته شده تغییرات متعدد برای برنامه های خود را برای به روز رسانی هواپیما سیستم های. شروع این re-گواهینامه پرواز نشان میدهد که هواپیمای بوئینگ اتحاد نهایی آن تغییر و تبدیل آنها را به FAA.

این پرواز آزمایشی فعال خواهد شد FAA به منظور بررسی نهایی ارتقا به MCAS خود را به عنوان خلبانان انجام یک آرایه گسترده ای از مانورهای پرواز و روش اورژانس برای ارزیابی اینکه آیا این تغییرات در دیدار با FAA گواهینامه استاندارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de