واکنش به تام بردی خداحافظی از میهن پرستان

FOXBOROUGH جرم است. — تام بردی نوشته شده در رسانه های اجتماعی است که او در حال خروج از میهن پرستان جدید انگلستان پس از 20 فصل و شش سوپر باول عناوین. در اینجا چیزی است که میهن پرستان مربی لایحه Belichick و صاحب رابرت کرافت گفت: روز سه شنبه در بیانیه منتشر شده توسط تیم:

مربی لایحه BELICHICK

                                                                                                                                                                                                                       

‘œTom بود نه فقط یک بازیکن خریداری شده که به برنامه ما. او یکی از اصلی خود را. علاوه بر این ، تام زندگی می کردند و تداوم فرهنگ ما است. روزانه او یک تن گذارنده و یک بار بیدار کننده. او برنده مسابقات قهرمانی در سه چهار سال اول خود را در این زمینه و در سه نهایی خود را در شش فصل با ما در حالی که رقابت برای قهرمانی در اکثر هر فصل در میان است. این اعتبار به تام قوام و چه جدا از او. او نه تنها انجام دهد. او نه تنها برنده است. او برنده مسابقات قهرمانی دوباره و دوباره.

‘œTom و من همیشه ارتباط خوبی ساخته شده است در تحسین و احترام و قدردانی است. تام موفقیت به عنوان یک بازیکن و شخصیت او به عنوان یک فرد استثنایی هستند. هیچ چیزی در مورد پایان تام پرستان حرفه ای تغییرات چگونه unfathomably دیدنی و جذاب آن بود. با او بی امان رقابت و طول عمر او به دست آورده همه را ستایش و جشن گرفته خواهد شد برای همیشه لطفا برای. آن شده است یک امتیاز به مربی تام بردی برای 20 سال است.

‘œExamples از تام عظمت بی حد و حصر هستند رفتن به عقب و حتی قبل از او فراخوانده شد. ما شاهد چگونه او را آماده زمانی که او بازی او چگونه انجام زمانی که او از فرصت آنچه او به طور مداوم بهبود, خود رهبری, خود طرز فکر به عنوان مثال او در تنظیم و البته شخص او است. من بسیار سپاسگزار برای آنچه که او برای تیم و برای من شخصا.

‘œSometimes در زندگی در آن طول می کشد برخی از زمان به تصویب قبل از اینکه واقعا قدردانی از چیزی یا کسی اما این مورد نشده است با تام. او یک فرد خاص و بزرگترین کارفرمایی از همه زمان.’�

                                                                                                                                                                                                                       

میهن پرستان صاحب رابرت کرافت

‘œHow کنم احتمالا مجموع تا عمق قدردانی من به تام بردی برای آنچه که او به ما داده این 20 سال گذشته یا غم و اندوه من احساس می کنم دانستن این پایان? من عاشق تام مانند یک پسر و من همیشه خواهد شد. او به ارمغان آورده است بسیار شادی برای من شخصا و به همه طرفداران ما. من امیدوار بودم این روز هرگز نمی خواهد آمد اما نه که تام پایان خواهد بود قابل توجه خود را حرفه ای در یک پرستان یونیفرم پس از دیگری سوپر جام قهرمانی. متاسفانه دو طرف قادر به رسیدن به توافق اجازه می دهد که رویای تبدیل شدن به یک واقعیت است. در حالی که غمگین امروز قریب به اتفاق احساس من این است که قدردانی خود را بی شماری کمک به تیم ما و جامعه است.

‘œWhen تام وارد در انگلستان به عنوان یک unheralded ششم-انتخاب دور, هیچ کس می تواند تصور پری داستان خواهد بود که نوشته پرونده است که می تواند شکسته شود و یا شادی او را به کل منطقه است. او 20 سال بعد به عنوان winningest کارفرمایی در NFL تاریخ با شش پیروزی سوپر باول نه کنفدراسیون فوتبال آسیا عناوین و 17 بخش قهرمانی. او شده است یک نمونه هم تیمی و رهبر. وجود دارد به سادگی هرگز یکی دیگر از تام بردی. من در حال حاضر نگاه به جلو به روز ما می توانیم او را به بازگشت به خانه به انگلستان برای جشن خود پرستان حرفه ای خود را بی پایان دستاوردها و میراث خود را به عنوان بزرگترین در تمام دوران است. من او را بسیار دوست دارم.’�

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net