خواننده: پس از پالم بیشتر زنجیر!

آن را احساس می کند مانند ماه پیش در حال حاضر, اما در مارس 10, کف, ناگهان بسته درهای خود را در مرکز شهر دنور پس از 24 سال.

کف شرکت مادر فقط یک رستوران پارسیان تا به حال برای ورشکستگی زمینه حفاظت در 2019 و رستوران ها در این گروه پاک شد به قرار داده تا برای فروش در ماه دسامبر. Landry را Inc. ساخته شده است که 50 میلیون دلار پیشنهاد به خرید کف رستوران که شامل دو ده steakhouses در ایالات متحده و مکزیک است اما پالم در سال 1672 لارنس خیابان نیست صبر کنید که معامله به قبل از آن بود.

می گوید: ریچارد:

کف خواهد بود از دست رفته است.

می افزاید: Mendoza:

تا به حال بزرگترین خرچنگ همیشه در کف. غمگین به دیدن آن بروید.

شمارنده نائومی:

آنها استفاده می شود فوق العاده اما همه چیز لغزش شد. آنها عدم بازرسی از آن زمان به هر دو آن را به نوبه خود در اطراف و یا نزدیک آن.

می پرسد جان:

چرا رقابت در زمانی که شما فقط می توانید خرید کردن رقبای خود را?

پاسخ ایان:

هیچ بیشتر در زنجیر.

نتیجه گیری Dwayne:

با سلام من می خواهم دیوار عمودی به عقب!

که اصلی نخل رستوران باز شد در شهر نیویورک در سال 1926 توسط پیو Bozzi و جان Ganzi آنها فاقد پول برای تزئین محل — به طوری که آنها به شام استیک به هنرمندان در ازای کاریکاتور و پرتره کشیده شده به طور مستقیم بر روی دیوار. هفتاد سال بعد دنور نسخه خود را از کف آمد با خود گالری سرکش از چهره های ملی و به طور منظم.

اگر چه کسانی که کاریکاتور یک به روز رسانی زمانی که کف redecorated چهار سال پیش آنها هنوز هم بر روی دیوار در پایان. چه اتفاقی می افتد به آنها را? ما امیدوار به دریافت پاسخ. اگر شما می دانید و یا افکار دیگر از نخل ارسال نظر و یا ایمیل با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de