جانین کامینز نویسنده از خاک آمریکانمی خواهد در پاره پوشش در Colfax امروز. پس از فقط پنج توقف کل تور ملی لغو شد و در پی رشد مخالفت با این رمان که می گوید داستان از یک زن مکزیکی و همسرش در حال فرار از یک کارتل مواد مخدر و رفتن به ایالات متحده است.

کامینز نیست مکزیکی و این سوال که آیا او واجد شرایط برای نوشتن چنین کتاب (که در حال حاضر به دست آورد مقدار زیادی از تبلیغات از جمله یک نقطه در اپرا باشگاه کتاب) منفجر شد و بیش از چند هفته گذشته به عنوان مردم شروع به اشاره به نقص در رمان و همچنین با انتقاد تن-ناشنوا تبلیغاتی تور. و در ژانویه 29, Flatiron انتشار کشیده پلاگین در است که تور با استناد به “تهدید خاص به کتابفروشان و نویسنده.”

خوانندگان شده است سریع به پاسخ در اینجا و در سراسر کشور. می گوید آن:

من در حال رشد هستم خسته از “انصراف از فرهنگ است.” بنابراین او نوشت: یک کتاب داستان است. چرا باید او بود اعتراض پلید لغو شد! اگر شما نمی مانند کتاب نمی خرید آن را و آن را بخوانید. هارپر لی نوشت: یک کتاب چند دهه پیش در مورد نژادپرستی در جنوب. خیلی با حال بود spot-on. او سفید بود اما به نحوی کلمات او زده وتر با بسیاری از مردم در سراسر کشور بدون توجه به نژاد خود را. چه دیوانه جهان ما در امروز زندگی می کنند!

می افزاید: شان:

آن را به طور مستقیم مانع خلاقیت و تخیل و آنچه را که ما را ترک کرده اند پس از این محروم میشه ؟ فارنهایت 451?

پاسخ پاتریشیا:

آن را خریداری نیست! ساده است! بد داستان.

می افزاید: Anny:

وجود دارد راه بهتری Latinx نویسندگان خارج وجود دارد با داستان های واقعی در مورد خود را مشکلات. این داستان پر از کلیشه است که خوراک این روایت است. او هرگز از تجربه چیزی از آنچه او نوشت و او در حال ساخت میلیون ها گفتن داستان است که نه مربوط به او. لطفا برای حمایت از Latinx و نویسندگان, نیست, این زن در تلاش برای گفتن یک داستان نیست که او.

شمارنده تیموتی:

فاشیسم کار راه خود را در ایالات متحده آمریکا است. این یک رمان است. نه غیر داستانی. از خواب بیدار کردن مردم.

یادداشت کوری:

و هیچ لوله کش می تواند نوشتن در مورد خوانندگان. هیچ خانه نقاشان می توانید نوشتن در مورد وکلا. هیچ floridians تماس با می نوشتن در مورد Minnesotans. هیچ مسیحیان می توانید نوشتن در مورد کارش. هیچ پینگ پنگ قهرمانان می تواند نوشتن در مورد پیکان-شکارچیان. هیچ بيماران مبتلا به MS می تواند نوشتن در مورد نجات یافتگان از سرطان. بدون زنان یائسه می تواند در مورد نوشتن پیش از بلوغ پسران. هیچ انسان می تواند نوشتن در مورد اژدها. هیچ faeries می توانید نوشتن در مورد جادوگران. هیچ ravers می توانید در مورد نوشتن waltzers. هیچ شکارچیان می تواند نوشتن در مورد کشیش. هیچ….

وجود دارد می رود داستان.

یکی از چیزهای جالب در مورد این “ماندن در خط خود را’ بیدار بولونیا است که ما تنها چند سیاسی تفاوت که فرض بر این موضوع است.

نشان می دهد ریچارد:

طنز بودن این چیز تمام خواهد شد و در نهایت فروش بیشتر کتاب از تور برای شروع با.

و ان آمده است:

اجازه دهید هر یک از دیگر برخی از لطف و سود نیست. او ایجاد یک داستان و یک کتاب نوشت. این همه خوب مردم است.

در اعلام لغو باب میلر رئیس Flatirons اشاره کرد: “ما معتقدیم که وجود واقعی خطر برای ایمنی خود را.”

پاره پوشش ارسال ایمیل به بلیط-دارندگان مورد لغو رویداد.

شما چه فکر میکنید در مورد کامینز کتاب? لغو سفر ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de