خواننده: حال پخته است مانع از انجام چیزهایی که خطرناک

در “مکرر کاربران ماری جوانا را ریسک تصمیم گیری” ما در گزارش اخیر دانشگاه ایالتی اورگان مطالعه که با استفاده از یک کارت شبیه سازی ورزش نشان می دهد که مکرر مصرف کنندگان حشیش ممکن است بزرگ در جدول بزور و با تهدید…و یا در تصمیم گیری به طور کلی.

“انتخاب عرشه مخصوص ماشینها ممنوع با پاداش و زیان های بزرگ نشان می دهد که مکرر کاربران ماری جوانا بیشتر جذب به پاداش محرک در مغز خود هستند و بیشتر نسبت به پیامدهای منفی بالقوه” می گوید: دکتر آنیتا Cservena یکی از محققان. “این منجر به پیامدهای برای کسانی که استفاده از مواد مخدر عادات و چگونگی تاثیر آن بر زندگی روزانه خود تصمیم گیری.”

اما خوانندگان مخالف در مورد خطرات ناشی از مصرف حشیش. می گوید جیمز:

خنده دار, چون هنگامی که من با سنگسار من یک زمان سخت در خطر خارج شدن از رختخواب.

می افزاید: ریچارد:

تنها خطر تا آنجا که به من مربوط می شود به خنده الاغ خود را خاموش. آن را به من تبدیل به یک خود به اندازه کافی کمدین جایی که من واقعا نمی نیاز مخاطبان در همه. من فقط خنده, خود, کون کردن.

نظرات الکس:

خطرناکترین تصمیم من تا کنون را در حالی که بالا چقدر باید صبر کنم قبل از من نیش می زنند به من داغ جیب.

پاسخ جری:

حال پخته است مانع از انجام چیزهایی که خطرناک.

اما جک یادداشت:

آن را به نام “ایمنی جلسه” برای یک دلیل.

یادداشت های مایکل:

کسانی که نمی دانم چگونه به نسیم—don’t متوسط است. این مطالعه فقط شیپور خاموشی به در حال حاضر مبتنی بر پژوهش در رفتار اعتیاد آور. که دست برنده در اینجا.

نتیجه گیری لایحه:

مسمومیت است نه خیابان به بلوغ عملی و پایدار گیری.

ایالتی اورگان در حال حاضر انجام مطالعات دیگر به یاد بگیرند که چگونه مکرر استفاده از ماری جوانا بر مردم است. تحقیقات در حال انجام پروژه های شامل به دنبال در چگونه حشیش و الکل استفاده می تواند بر پردازش هيجانی و تحقیق در مورد ارتباط بین کاربران حشیش و چگونه آنها را در پاسخ به استرس است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“من همیشه علاقه مند در چگونه اشکال مختلف از مواد تاثیر می گذارد, مهارت های تصمیم گیری,” Cservenka توضیح می دهد. “وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شده در بين شاهدانه و تصمیم گیری و به دنبال این عوامل مهم است که در درک چگونه شاهدانه استفاده می تواند کاربران در دراز مدت.”

چه چیزی شما فکر می کنم از این مطالعات? آیا مصرف حشیش بر تصمیم گیری خود را? ارسال نظر و یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>