خواننده: مشروب الکلی و علف هرز هستند دولت را بهترین شانس برای درآمد

کلرادو کاربران ماری جوانا و درمانگاه ها که به آنها عرضه شده بر روی یک غلتک coaster هفته گذشته. در 20 مارس فرماندار Jared پلیس با صدور یک فرمان اجرایی الزامی است که تمامی تفریحی گلدان فروش در دولت انجام شود منظقه و یا از طریق درایو و انتخاب کنید تا شروع مارس 24.

روز قبل از پلیس به منظور راه اندازی شد به اثر شهردار مایکل هنکاک با صدور اقامت در خانه جهت است که به نظر می رسید به هر دو فروشگاه های مشروبات الکلی و تفریحی گلدان مغازه ها در دنور تنها به روشن شدن ( ، ) این تصمیم چند ساعت بعد پس از صف های طولانی به سرعت به نظر می رسد خارج از هر دو نوع از فروشگاه ها.

این بدان معناست که قیمت فروش می تواند همچنان در سراسر کلرادو به عنوان طولانی به عنوان آنها منظقه و یا تحویل داده شده (که در حال حاضر تنها از طریق یک تخته سنگ داروخانه). درمانگاه ماری جوانا پزشکی باز باقی می ماند اگر چه اجتماعی-دورى قوانین باید به دنبال در داخل فروشگاه.

اما در حالی که وضعیت به حل و فصل کردن بحث همچنان ادامه دارد. می گوید: Sal:

این sheeple رنگی به فروشگاه پس از Hancock منفجر کرد که اعلام. کار خوب شهردار!

پاسخ Max:

آن است که برابر قانون برای محدود کردن دسترسی به دارو…مگر اینکه شما در حال بزرگ pharm.

یادداشت مایک:

مشروبات الکلی و علف هرز هستند دولت را بهترین شانس برای ادامه دریافت درآمد در طول این رویداد.

به یاد می آورد پاتریک:

مانند در روز را به گوشه pssst کردم هر سبز ؟ با تشکر ،

Jolene گزارش:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من در صنعت کار می کنند و من فکر می کنم اگر ما ضروری در حال حاضر و آنچه که ما انجام شده است, پزشکی, پس ما باید پرداخت شود با خطر پرداخت و که باید شامل هر کس دیگری با یک کار ضروری ساخت حداقل دستمزد…خنده دار چگونه قبل از این ما فقط خود را به طور متوسط حداقل دستمزد کارگران که تا به حال بی معنی شغل. شهردار شما باید به منظور کسانی که کسب و کار است که ارزش میلیون ها نفر را به کارگران خود را پرداخت بر این اساس در حال حاضر از آنجا که ما در خطوط جبهه با حفاظت بسیار کمی و همان حداقل دستمزد.

و اندی آمده است:

تحویل خانه نیاز به اتفاق می افتد در اسرع وقت.

در حالی که ما نمی تواند دستور شهردار به دستور افزایش دستمزد برای داروخانه کارگران ما می توانیم توضیح عدم وجود گزینه های تحویل:

اگر چه لایحه اجازه می دهد تفریحی تحویل تصویب قوه مقننه ایالتی در سال 2019 آن را تنظیم اثر را تا سال آینده با پزشکی-فقط تحویل در حال حاضر مجاز است. اما دولت های محلی باید در انتخاب کردن اجازه می دهد تا تحویل در درون مرزهای خود را و تا کنون تنها دو بولدر کانتی و شهر برتر انجام داده اند.

برتر ندارد درمانگاه ها ، و تنها یک تخته سنگ فروشگاه واز آن تحویل مجوز: بومی ریشه قاصدک که تنها می تواند ارائه در بولدر.

می خواهید به تغییر است ؟ مصرانه از دولت های محلی خود را برای اتخاذ قوانین اجازه می دهد تحویل. دیگر چه شاهدانه-مقررات صنعت شما می خواهم برای دیدن تغییر در طول این دوران سخت? ارسال نظر و یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im